Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havast kirúgták a Mokkából! fórum

Havast kirúgták a Mokkából! (beszélgetős fórum)


1 2
18. gpetra (válaszként erre: 17. - 4c35511f0b)
2007. szept. 22. 19:47
Rövid, de velős. :)
2007. szept. 22. 19:43
Végre.
16. Reenee
2007. szept. 22. 19:41

Csak tudmám, hogy most akkor ki fogja a politikusokból kiszedni a feltett kérdésekre a választ. :)

Mert a politikához "érteni" kell, ahoz, hogy értelmes és "igazi" kérdést tegyen fel valaki és a kérdésre adott választ pillanatok alatt értékelni kell, hogy ködösít-e a politikus vagy sem.

A médiából ehhez Ő nagyon értett :)

2007. szept. 22. 19:34

A nagyképűsége és egyébb "problémás " tulajdonságai talán épp azért voltak a mai világban aktuálisan visszataszítók, mert MÁS volt. Valóban fel tudta dühíteni az embereket? Vagy csak a véleményekre így tudott hatni?!

Működött a mechanizmus, és a másságot kivetette a gépezet.Sajnos.

14. puhika
2007. szept. 22. 19:23

Okos, művelt ember, de a nagyképűsége az hatalmas.

Csak azt tudnám, hogy mire??

2007. szept. 22. 15:50
Az a faszi úgy nem normális ahogy van! Már előbb ki kellett volna rúgniuk!
2007. szept. 6. 11:58

Már idelye volt,hogy kirugják.

Számomra egy utálatos,bekébzelt ember,akit csak tehet,jól megaláz.

Ki nem álhatom az ilyen stílusú embereket,rá meg már alergiás voltam!

11. gpetra (válaszként erre: 10. - Cskata)
2007. szept. 6. 11:58
És valszeg azért, mert nagyon megérte neki maradni. :)
10. cskata (válaszként erre: 4. - Gpetra)
2007. szept. 6. 11:52

igen, szerintem is már rég tűllőtt a célon..

eleinte még poénosnak is lehetett 1-2 beszólását tekinteni, ámulni és bámulni, hogy milyen szókimondó és merész - de jó pár éve már csak az állandó flegma okoskodását hallgatni és nézni sok(k) volt..


Azt meg már végképp nem is értem, hogy ha szerződésben áll valahol, valakivel, akkor miért szól be minden adandó alkalommal a partnerének/munkáltatójának nyilvánosan..? Ha ennyire nem tetszett neki a TV2 új vezérkara, akkor miért nem állt tovább..? (valszeg azért, mert már nem sok helyen kapkodnak utána a stílusa miatt..) Lehet, hogy most elmegy majd az ATV-hez..???:)) ott még asszem nem dolgozott és sokan oda szoktak "lebukni" más csatornáktól..:D

2007. szept. 6. 11:47
Lehet, sőt biztosan van esze, de a nagyképűsége ezt el is rontja! Utálatos, szemtelen sértő egy ember. Sok helyen nagyon jó az ilyen tipus, de sokakat megbánt. Ezért én távol is tartanám....
8. gpetra (válaszként erre: 7. - 175c71a378)
2007. szept. 6. 11:46
Nekem tulajdonképpen semmi bajom nem volt vele, néha túllőtt a célon. Utoljára tegnapelőtt "idegesített fel", amikor elezdett újságot olvasni, mialatt a beszélgetőpartnere hozzá beszélt.
2007. szept. 6. 11:41
Hát ja, én személy szerint nem kedvelem, elviselem. Bírtam a Klaudiát :))) néha azért helyre rakta :D
6. gpetra (válaszként erre: 5. - 175c71a378)
2007. szept. 6. 11:41
Igen, egy ideig még extra, csak ha már átlép egy bizonyos határt...
2007. szept. 6. 11:38
Benne pont ez volt extra hogy egy "paraszt"...
4. gpetra (válaszként erre: 3. - Sanka93)
2007. szept. 6. 11:35
Szerintem lehet bármennyire okos és művelt (bár szerintem azért vannak hiányosságai bőven), ha úgy viselkedik mindenivel, mint egy paraszt. Már régóta nem képernyőre való.
3. sanka93 (válaszként erre: 2. - Cskata)
2007. szept. 6. 11:00
hát, igen. A stílusát én sem szerettem. Sőt...
2. cskata (válaszként erre: 1. - Sanka93)
2007. szept. 6. 10:54

nem ez volt az utolsó csepp, hanem hogy folyamatosan nyilvánosan f**kázta a TV2 vezetését..


[link]

2007. szept. 6. 10:44
Eddig miatta néztem a Mokkát, de ha ő nincs értékét veszti a műsor. Sokan nem szeretik a stílusa miatt, de szerintem egy nagyon okos, művelt emberke. Legjobban az tetszik benne, hogy ki is mondja amit gondol. Láttam tegnap délelőtt a Mokkát, ahol a nyírmihálydi polgármesterrel beszélt a járványról, a cigányokról. Biztos, hogy ez tette felnála az i-re a pontot. Nagyon sajnálom!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook