Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hatvanban vagy környékén tudtok ajánlani jó meddőségben is jártas nődokit? fórum

Hatvanban vagy környékén tudtok ajánlani jó meddőségben is jártas nődokit? (tudásbázis kérdés)


14. nazareth (válaszként erre: 13. - Pidiko)
2013. ápr. 22. 15:13
Írtam privit!
13. pidiko (válaszként erre: 12. - Nazareth)
2013. ápr. 22. 14:54

szia tudnál nekem írni mi hogy megy a Forgácsban?

akár privibe is jöhet ha ide nem akarod.

12. nazareth (válaszként erre: 6. - Zzsuga)
2013. ápr. 22. 14:54
BMC-ről nem tudok személyes tapasztalatot,de a Forgács sem ingyenes. Nekünk ott volt inszemünk... és az is pénzbe került.
11. pidiko (válaszként erre: 10. - Zzsuga)
2013. ápr. 22. 14:28
köszönöm:)
10. zzsuga (válaszként erre: 7. - Pidiko)
2013. ápr. 22. 14:24
van egy BMC-s fórum, ott biztos segítenek a lányok én csak a Kaáliról tudok tapasztalatokat. Persze a gyógyszerek sehol nincsennek ingyen és bizony nekem csak a inszem gyógyszerek voltak olyan 30 körül + még az inszem ára, de nem számoltam össze. nagyon sok vizsgálatot csak magánban lehet megcsináltatni, de nagyon sokat a BMC-ben tb alapon megcsinálnak. Várólista mindenhol van 1-2 hónap, de telefonálni kell és csak akkor tudsz biztosat megtudni.
9. pidiko (válaszként erre: 8. - Mammmi)
2013. ápr. 22. 14:13

igen tudom de előbb szeretnék körbe érdeklődni


annyira még nem sürgős a dolog mert most lesz hormonlaborm és ki tudja lehet mégsem kell majd sehova mennünk

8. mammmi (válaszként erre: 7. - Pidiko)
2013. ápr. 22. 14:04

Telefon, telefon,telefon!

Neten rákeresel az intézményre és ott van az elérhetőség. Egypárnál talán még az árak is fenn vannak.

Semmi sincs ingyen! Így vagy úgy de valamiért fizetni kell. Vagy a kezelés, vagy a gyógyszerek, vagy az útiköltségért.

7. pidiko (válaszként erre: 6. - Zzsuga)
2013. ápr. 22. 13:52
és mennyire ingyenesek? minden? vagy hogy megy ez?várólista nagyon hosszú vagy te se tudsz többet?
6. zzsuga (válaszként erre: 5. - Pidiko)
2013. ápr. 22. 13:51
Miért nem keresed vel a BMC-t vagy a Forgácsot ezek mind ingyenesek és meddőséggel foglalkoznak. A Kaáliban már van amiért fizetni kell pl az első konzi..
5. pidiko (válaszként erre: 4. - Zzsuga)
2013. ápr. 22. 13:49

kisgyerekkel nem egyszerű a tömeg közlekedés és nem kevés pénz ja és nem ismerek ott se senkit a meg pestet se de jó dokit se tudok ott mert nem ismerem őket.


De ha valaki tud igazán jót ajánlani ott akkor megpróbáljuk összehozni ez azért nem akadály.

4. zzsuga (válaszként erre: 2. - Pidiko)
2013. ápr. 22. 13:47
HAtvanhoz nincs már messze Budapest, miért nem mész oda?
2013. ápr. 22. 13:44

esetleg máshol de nem az ország másik végében?



Van már egy kislányom nyáron lesz 2 éves de a tesó nem akar összejönni. És a nődokim egy fejlődési rendellenesség illetve a sikertelenség miatt speciális dokihoz irányított.

2013. ápr. 22. 13:40
Nem ismer valaki Hatvanban vagy környékén jó meddőségben is jártas nődokit?
2013. ápr. 22. 13:39
Sziasztok:) Meddőséggel kapcsolatban kérdeznék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook