Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Ottomax Plus / + - t? fórum

Használt már valaki Ottomax Plus / + - t? (tudásbázis kérdés)


5. michelle.r (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. nov. 20. 09:42

Biztos, hogy igazad van. Ilyen oldalakon mindig meg kell nézni, ki a forgalmazó cég, az ÁSZF-et, és a garancia kezelést.


Itt elég csak ennyit megnézni:


A csapatunkkal való kapcsolatfelvétel egyéb módjai:


📞070033763

🏡 Vámház krt. 1


😇

4. 55Judit (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. nov. 20. 09:09

Hamar elküldtem.

Természetesen ha gyógyszertárban kapható valami, akkor sincs rá garancia hogy segít.


Volt egy olyan termék amit meg akartam venni a napokban. Szerencsére én teljes körűen tájékozódok már mielőtt új terméket veszek. Ez kapható millió helyen, de kiderítettem hogy hatástalan, mert lebomlik a szervezetben mielőtt haszosúlhatna.

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 09:05
Onnan tudod meg a legegyszerűbben hogy valós segítséget vásárolsz vagy nem, hogy a termékre rákeresve találsz egy csomó webes gyógyszertárat legtöbbször bio boltokat is amik forgalmazzák. Az Ottomax Plus nem olyan.
2022. nov. 20. 08:59
Bár ne lenne igazam, de ez olyan terméknek tűnik, mint a csoda fogyasztó tabletták.
2022. nov. 20. 08:46
Azt szeretném kérdezni, hogy próbálta-e már valaki az Ottomax Plust és mik a tapasztalatok. 28 napos kúrával ígérnek elképesztő eredményeket, nagyon örülnék olyan véleménynek, amely reklámmentesen leírja a valós tapasztalatot. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook