Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használ valaki Pest-x márkájú ultrahangos rágcsálóirtó készüléket? fórum

Használ valaki Pest-x márkájú ultrahangos rágcsálóirtó készüléket? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 20. 14:23

Kedves Böbe!

Pontosan mi a neve annak a rágcsáló irtónak ami neked bevált?És hol jutottál hozzá?Hány nézetméteren hat?Minden helyiségbe kell egy?Nagyon érdekelne.Előre is köszönöm.

5. trendtravel (válaszként erre: 4. - 11c89165be)
2011. szept. 20. 14:20
qqq
2011. szept. 13. 14:41
Megvettem és működik!:) Nálam bevált, ha valakinek kérdése van, nyugodtan írjon!
3. 11c89165be (válaszként erre: 2. - Reza25)
2011. aug. 14. 10:45

Szia!

Sajnos mi már minden módszeren úgymond túl vagyunk. Több fajta mérget is próbáltunk, ami működött is egy darabig, de utána már nem fogyott a csalétek. A ragasztó is jó volt egy ideig, de később szó szerint kikerülték..... Hülyére vettek az egerek. :) Úgy tűnik több eszük van mint ami látszik. :D

2011. aug. 14. 09:06

Szia!

Én nem ismerem ezt a módszert, de mi ezt a tubusban lévő ragacsos masszát szoktuk kartonpapírra szétkenni kör alakban és a közepére szalonnát, diót rakni és nekünk ez bevált.

Csak ha van esetleg cicád olyan helyre tedd,hogy nehogy megtalálja, mert beleragad és elég belőle kihámozni. (miénk belefeküdt)

Igazából azért választottuk ezt a módszert, mert a mérgezésnek nem vagyok híve, azzal olyan állatot is bánthatok akit nem szeretnék.

2011. aug. 14. 08:58
Érdekelne, hogy valaki használt-e már Pest-x márkájú ultrahangos rágcsálóirtó készüléket? Egy hirdetésben akadtam rá, csak jót írnak róla (mondjuk az ára elég borsos), de kíváncsi lennék mások tapasztalataira.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook