Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ közületek valaki EasyTone edzőcipőt? Mi a tapasztalata? fórum

Használ közületek valaki EasyTone edzőcipőt? Mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 13. 15:31

Utólag:


[link]

2011. máj. 12. 20:18
Én pont ma vettem egyet, bár nem az izomformáló hatása miatt, hanem mert nagyon rossz a lábam, porckopás meg hasonlók, szóval mindig fáj. Kipróbáltam és nagyon kényelmes, tényleg könnyü, a menés is teljesen más benne, a talpam elhelyezkedése, minden. Én már most szeretem:)
2010. aug. 19. 14:33

AHHHAAA..én látok változást...


nekem ilyen van sétáláshoz: ez a go outside: [link]


de többféle is van, az alapján kell kiválasztani a cipit milyen sporttevékenységhez szeretnéd igénybe venni.......


és ne tudd meg... kíméli a gerincet az ízületeket.. olyan mintha levegőben járnál nagyon kényelmes....

1. BK53
2010. júl. 18. 12:47

Mi igaz a következőből:


Használat közben csinosítja a popsit és a lábakat. Független egyetemi tesztek bebizonyították, hogy az EasyTone-ban gyaloglás közben a nagy farizom 28%-kal, a térdinak és a vádli 11%-kal aktívabb mint egy hagyományos sportcipő viselése során.


Igaz-e valami az előbbi állításokból, vagy ez is csak egy beetetés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook