Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Revalid hajkrém? Használt már valaki ilyet közületek? Tényleg regenerál? fórum

Revalid hajkrém? Használt már valaki ilyet közületek? Tényleg regenerál? (tudásbázis kérdés)


7. juditkecskemet (válaszként erre: 5. - Catbond)
2010. aug. 22. 08:42
lágy, puha, selymes, egészségesnek kinéző
2010. aug. 10. 16:15
Igen én is használtam,sőt én még a kapszuláját is.Azt tudni kell,hogy kiskoromban rendkívül ritka és vékonyszálú hajam volt és szedtem a revalid kapszulát ,igaz én vagy 4 évig,de az is lényeges szempont hogy hogyan étkezel és minden fontos vitamint megkap-e a szervezeted....A lényeg az,hogy mára olyan sűrű hajam van hogy még tesóm is irigyli akinek viszont világéletében nagyon dús haja volt(még az olló is alig vitte...)A krémről meg csak annyit hogy nekem melírozott hajam van és nem tudom de valahogy most jobban szárad mint régen, mégis ettől a krémtől olyan "puha mint a vaj"...:D
2010. aug. 9. 15:07
És pontosan mit jelent az a csoda?
4. catbond (válaszként erre: 3. - Juditkecskemet)
2010. aug. 9. 10:32
Köszi
2010. aug. 9. 10:03
Tesóm használja és el van tőle ájulva. Ő festett szőke, nagyon vékonyszálú hajjal, meg töredezik is neki. Megvette a Revalid hajkrémet és már első alkalommal "csodát" tett a hajával....
2010. aug. 9. 09:52
Sziasztok! A hajam nagyon szálkás,hajmosás után úgy nézek ki,mint akit megvágott a 220! :) Szeretném ezt a terméket kipróbálni,érdemes megvenni? Tényleg ér valamit?
2010. aug. 9. 09:50
Revalid hajkrém? Használt már valaki ilyet közületek? Tényleg regenerál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook