Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a 4.3.2.1. nevű fogyi-ital? fórum

Használ-e a 4.3.2.1. nevű fogyi-ital? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
120. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 119. - 7c79ff1565)
2009. júl. 28. 20:26
:-)
2009. júl. 28. 20:13
mégiscsak megrendelem előbb, csak jöjjön meg a fizum:-)
2009. júl. 28. 17:50
olvasd el a 112. hsz-omat :)
117. 7c79ff1565 (válaszként erre: 116. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 28. 17:41
mennyi ideje iszod? :-) jó lenne rám is hatna de sajnos csak aug végén engedhetem meg, h beruházzak fogyis lötyire.
116. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 114. - 7c79ff1565)
2009. júl. 28. 14:55
ja még annyi, hogy ez az ital kiegészítőként szolgál a diéta MELLÉ, ugyhogy akár most is elkezdheted inni nyugodtan!
115. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 114. - 7c79ff1565)
2009. júl. 28. 14:53

Mellékhatás:semmi durva

Max. kicsit gyakrabban kell menni pisilni + első 1-2 nap míg hozzá nem szokik a szervezeted, enyhe hasmenés, de sztem ez is csak érzékenyebb gyomrúaknál, mint én is vagyok

2009. júl. 27. 19:02

Kedvet kaptam hogy én is kipróbáljam. Most diétázok, plusz tornázok rendesen, de ha nem veszek észre magamon látványosabb változást, és nem fogok lemenni aug végéig 60 kg alá akkor tuti elkezdem én is az italt.

Milyen mellékhatásai vannak?

113. editty (válaszként erre: 112. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 27. 18:41
Hasonlók a tapasztalataim, én is csak annyit tudok mondani, hogy igen, használ és jó!Ajánlom mindenkinek!Én is internetről rendelem, úgy a legolcsóbb!Engem 5 kg-tól szabadított meg,szintén 70-ről indultam, viszont az alakom látványosabban formálódott
2009. júl. 23. 11:47

Májusban vettem meg az italt & tablettát akciósan a DM-ben 4500,-ért a kettőt, akkor elkezdtem a honlapon leírtak alapján a kúrát

(10 napig csak ital, az előírások szerint;majd 11-25. nap ital&tabi is)

összességében 2 üveg és egy doboz tabitól-bár a tabi nem gyorsította látványosan a folyamatot, ezért azt annyira nem ajánlom-

30 nap alatt (az ital kicsit több napra is elég volt nekem) olyan eredményt értem el, hogy minden ismerősöm megjegyezte a változást

(40-es nadrág helyett ma már 38-ast hordok).Sajnos előtte nem mertem megmérni magam, annyit tudok mondani, hogy

télen még 70kg körül voltam, azóta figyelek oda a táplálkozásra, de nem annyira, mint mióta "belépett az ital az életembe".

Most tartok 64kg-nál, remélem lemegyek 60 alá...

tapasztalatok:

1.tényleg alakformáló a szó szoros értelmében,

2. csillapítja az éhségrohamokat,

3. biztosítja a minimum napi 1l folyadékbevitelt,(ami nagyon sok fogyókúrázónak probléma)

4.kevesebb a narancsbőr!!!

5. jó közérzetet nyújt-részben a szebb alak miatt, részben ,mert tele van növényi kivonattal és hozzájárul az egészségedhez.

Most rendeltem meg 5990,-ért két üveggel a honlapjukról és bizakodom a pozitív folytatásban.

Tény, hogy nem csodaszer, és az is, hogy nem vagyunk egyformák, viszont én

mindenkinek csak ajánlani tudom az italt!

Annak is, aki csak meg akarja őrizni az alakját, és annak is aki 10kg-tól szeretne megszabadulni, és közben egészségesen maradni, mint én!

2009. jún. 15. 20:00

Inkább méregtelenít. Rá van írva, hogy alakformáló, méregtelenítő ital. Nem zsírégető. Én kipróbáltam, és méregtelenít, bár a kapszulát nem szedtem. Ez nem olyan, hogy 15 nap alatt mínusz 5 kiló.

Azért kíváncsian várom, mit írsz.

110. Anett21
2009. jún. 15. 17:58
jah a mostani ára Dm-ben 4500ft a tabi és az ital is
109. Anett21
2009. jún. 15. 17:58
Sziasztok! Én már 1éve szeretnék fogyni, 160cm és 60kg vagyok,kipróbáltam már hogy egy héten át 12után szilárd táplálékot nem eszem, mellette folyamatosan hónapokig aerobik, de semmi változás :( Elhatároztam, hogy Fitt duo-t veszek, aztán kiderül hogy már nem is gyártják, majd megláttam a DM-ben a 4.3.2.1.-et (tablettában)s gondoltam kipróbálom. A kúra ugye 15 napos...ma kezdem, ha a végére értem, jelentkezem!
2009. márc. 16. 10:18

én 2 napja kezdtem el szedni a tablettát, és megrendeltem most melléje a 2 italt is mivel elég sokat szeretnék tőle fogyni.

Itt olvasom, hogy a kettőt nem lehet egyszerre alkalmazni?

hogy kombináljam a folyadékot és a tablettát?

2009. jan. 13. 08:45
Kg-ban és cm-ben egyaránt látványos volt az eredmény.
2009. jan. 13. 08:44
Tavaly májusban kezdtem el inni a 4.3.2.1-et. Végig csináltam 2 kúrát (azaz elfogyasztottam 4 üveggel). És igenis használ, mert a a néhai 67 kg-ról a súlyom lement 61-re :) Mellette persze diétáztam is, de nem drasztikusan. Mindössze mellőztem a fehér kenyeret, a hagyományos tésztát, helyette a teljes kiörlésűt választottam. ÉS SIEKERÜLT !!!!
2008. nov. 27. 14:11
Nekem semmit sem használt, pedig diétáztam is és sok ittam folyadékot hozzá..
2008. okt. 30. 15:36
Sziasztok ! Én még nemvettem meg csak érdeklődöm használ -e? mióta nemdohányzom felszedtem pár kilót és nemtudok lefogyni a hagyományos módszerrel,(nemeszem és tornázom)ezért kellene valami ami segítene!Köszi!!!
103. Bogi20
2008. okt. 30. 12:03
Én most iszom 3. napja, természetesen még nem fogytam, de azt a jótékony hatását igazolhatom, hogy remek éhségcsökkentő!! Tényleg! Én alapvetően az a típus vagyok aki IMÁD enni és főzni is, így ha kell, ha nem én ESZEM! DE az elmúlt 1-2 napban egyszerűen nem voltem éhes, megedtem egy mérsékelt adagot az ebédből és vacsorából is és egyszerűen nem éreztem szükségét annak, hogy mégegyszer szedjek! Persze az sem mindegy, hogy miből eszik az ember, de ha még erre is picit odafigyel az ember és a könnyebb, zöldséges ételeket választja, már sínen van! És annak sem kell drágának lennie pl. karalábé, karfiol, zeller, sárgarépa, brokkoli, cékla, sütőtök... egy kis fantázával és fűszerrel mind isteni tud lenni!
102. Bogi20
2008. okt. 29. 21:52
Én most vettem a dm-ben, 3900 ft-ért! Ezek szerint lényegesen lement az ára!
2008. szept. 28. 13:01
Szervusztok. Megettem. megittam 3x3 üveg/doboz és az eredmény maradandó 4 kg.
100. Sirga
2008. szept. 5. 08:38
Én az italt próbáltam - akkor még nem is hallottam kapszuláról! -, már 2. nap rájöttem, hogy cselesen dupla adagot még a kispohár, amit adtak hozzá, mint a szükséges. Onnantól előírás szerint ittam - eredmény SEMMI! :(
2008. aug. 4. 09:45

Sziasztok?

Azt szeretném kérdezni,hogy 8 napja szedem a kapszulát még nem fogytam semit.Szerintetek az italt is kell inni,hogy használjon?

2008. jún. 2. 15:17

Sziasztok,

a 4321 kapszuláról szeretnék érdeklődni.

Az ital dobozán azt írják, hogy hatásosabb ha kapszulát is szedünk mellé (bár az is szerepel rajta, h ne lépje túl a napi ajánlott mennyiséget és hát a hatóanyagok megegyeznek...)

Kérdésem az, hogy együtt kell a kettőt szedni/inni kezdettől vagy a kapszulákat esetleg csak a stabilizáló kúrától kell szedni? (mert a stabilizáló kúra napjainak a száma és a kapszulák száma is 15)

Illetve még annyit szeretnék tudni, hogy a 10 napos kúra után jön rögtön a stabilizáló kihagyás nélkül? Ha meg vége a 25 napnak utána mennyi idővel lehetne a következőt elkezdeni, ha beválik?

Köszönöm előre is mindenki válaszát!

ui: szerintem igencsak kifogásolható, hogy egy drága, sokak érdeklődését felkeltő szert forgalmazó/reklámozó oldalon nincs fórum vagy szakértő válaszol rovat...!

97. TFAlexa (válaszként erre: 96. - Kiskitti)
2008. máj. 13. 10:23

Koszi a gyors valaszt!

En 165 cm vagyok es 60 kg...igazabol nem akarok annyit fogyni...inkabb csak a nehez teruletekbol probalok, ahonnan eddig csak dieta es mozgassal NEM sikerult (felkar,comb, kicsit a pocakbol) veszteni valo nincs!Meg kivancsi vagyok a meregtelenito hatasara....

Na mindegy..majd ugyis ha lesz vmi leirom ide, de tovabbra is ugy gondolom hogy kell mellette minimalis mozgas es odafigyeles az etrendre.

96. kiskitti (válaszként erre: 95. - TFAlexa)
2008. máj. 12. 15:07

Szia Alexa! Én már vagy négyszer végigcsináltam egy kúrát a 4.3.2.1 itallal, engem soha nem hajtott meg. A vízhajtó hatást is csak akkor éreztem, ha volt bennem felesleges víz, amúgy azt sem.

Hatását tekintve én azt mondanám, viszonylag kevés súlyfeleslegnél használ, picit visszaveti az étvágyat, és segít szálkásítani.

2008. máj. 12. 12:19

Sziasztok.

Most vettem meg nem reg a 4321-et. Eleve ugy allok hozza hogy ugy nem lehet elerni semmit ha az ember nem figyel oda arra hogy mit eszik, es hogy ha nem mozog az ember.

Akiknek nem hatott a 4321 azok kozul egyik ember se irta volna azt hogy mellette dietazott volna vagy edzett volna...Ne haragudjatok, de vessetek magatokra!(Amugy mar tobb iserosom IGY sikeresen lefogyott a termek segitsegevel)


Akik viszont hasznaltak attol megkerdeznem:

Tudom hogy ez a szer meghajt, de lehet-e tudni hogy korulbelul hany nap utan??Tudom hogy mindenkinel mashogyan hat, csak annyira mozgalmas munkam van hogy nem engedhetem meg magamnak hogy kirohanok a WCre...ilyenkor lehet (ha nagyon muszaly) valami hasfogo gyogyszert bevenni?

Köszi!

94. buci88
2008. ápr. 28. 21:28
Sziasztok! Én most kezdtem el inni ezt a lötyit, méregtelenítés céljából. Rajtam nincsen súlyfelesleg szerencsére, naponta tornázok is, hogy jó kondiban legyek. Már 2-3 nap elteltével látom, hogy a bőröm feszesebb és szebb ettől az italtól. Szerintem azok csinálják ezt a kúrát, akik méregteleníteni szeretnének, fogyást ne várjatok, mert az nem ettől függ, hanem az étrendedtől és hogy mennyit mozogsz. Az üvegre tényleg nincsen az ráírva hogy lefogysz tőle. Nekem bevált, méregtelenít, feszesít, "tonizál". :)
93. Ági28 (válaszként erre: 92. - Pofi)
2008. ápr. 28. 12:16
6 rongy? Ez azért fogyaszt, mert nem marad pénz kajára!
92. Pofi (válaszként erre: 91. - Ági28)
2008. ápr. 27. 20:14
6000 körül van egy üveg
91. Ági28
2008. ápr. 27. 19:58
Sziasztok! Megírná nekem valaki az árát? Köszi
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook