Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Haspad használókat kérdezném, hogy mennyire hatásos a használata? fórum

Haspad használókat kérdezném, hogy mennyire hatásos a használata? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 6. 14:08
na igen, ez lesz a kihívás, de szép lassan fogom emelni a napi adagot, nehogy meghuzzam a derekam vagy valami! meglátjuk milyen nehéz, bár sztem kemény lesz
2010. okt. 6. 13:59
na hát ez lehet nem dönthetös de ebböl elég ha napi 20 at csinálsz mert az kemény lesz mert nagyon le van fektetve.
2010. okt. 6. 13:52
koszi szépen, majd beszámolok, és teszek fel képet :)
2010. okt. 6. 13:39

Ha használod,akkor meg lesz az eredménye.Én az enyémet nem igazán koptattam el,így nem segített.

Sok sikert és kitartást kívánok.

2010. okt. 6. 13:21
nem dönthető ha jol tudom
2010. okt. 6. 13:20
a naplomban meg tudod nézni, hogy milyet vesznek a haverok, tehát akkor elég gyorsan lehet vele alakitani! ennek orulok, nehogy a végén hiába kolcsenek rám :)
2010. okt. 6. 13:16
Ha használva van rendszeresen, akkor nagyon hamar látszik az eredmény. Csak a rendszeres a kulcsszó! :)
2010. okt. 6. 13:09

szia.én napi 30 at csináltam rajta de nem teljesen fektetve mert nem szabad csak szép finoman kezdeni és fokozatosan haladni.utánna 40,50 és mikor már nem fájt lentebb döntöttem és akkor elöröl 30,40,50 és utánna megint lentebb és igy haladtam addig amég már teljesen le nem volt fektetve.vagy neked milyen lesz nem dönthetö?

amugy nekem nagyon látszott és 10 perc alatt megvolt.

2010. okt. 6. 13:05
Érdeklődnék, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban!? mennyi idő után látszik a változás, milyen gyakran használjátok! koszi a választ! 2 hét mulva kapom meg az enyémet szülinapomra!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook