Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harmadik pénzdíjas fogyiverseny indul dec. 1-jén fórum

Harmadik pénzdíjas fogyiverseny indul dec. 1-jén (beszélgetős fórum)


2009. dec. 3. 14:04
Ja, és tudom ajánlani a holisztikus fogyókúra magazin honlapját is, mert onnan meg mostanában olvasok még érdekeseket!
227. a26b2a1b7e (válaszként erre: 226. - A26b2a1b7e)
2009. dec. 3. 14:03

Most elolvastam amit írtam. Nem akarok félreérthető lenni, ez nem a 90 napos fogyókúrával kapcsolatos hírlevél, hanem egyfajta életmódváltás-program.


Pl. ilyenek vannak benne, hogy: nagyon alaposan rágjuk meg az ételt, szinte folyékonyra, igyunk étkezés előtt vizet, vizualizáljuk magunkat minél gyakrabban vékonynak stb.

2009. dec. 3. 14:01

Csajok, én pár hónapja elkezdtem járatni egy 90 napos fogyis hírlevelet magamnak, aminek az első 30 napja ingyenes volt, a második 2x30 napja fizetős.

Igazából fogyni nem fogytam vele, de szerintem csak azért nem, mert nem csináltam szinte semmit abból, amit írtak.

Most elhatároztam, hogy újra elolvasom ezeket, hogy lendületet kapjak.

Ezt a hírlevelet egyébként azoknak ajánlják, akiknek tényleg igazán nagy a súlyfeleslegük. Miközben olvastam, rá is jöttem, hogy azért, mert elég sokszor tesznek utalást arra, hogy a kövérség milyen undorító, és, hogy milyen egészségtelen, és ezt igazából nyilván azokra értik, akik ténylegesen olyan undorítóan kövérek, mint pl. én. Szóval igazából nem azokat érint ez, akiknek csak itt-ott van egy-két zsírpárnácskájuk, de végül is szerintem még azok is profitálhatnak valamelyest belőle.


Gondolkodtam sokat, hogy ha esetleg érdekelne itt valakit, akkor idemásolnék naponta egy hírlevelet motivációként. Viszont az is eszembe jutott, hogy mivel csak az első 30 nap volt ingyenes, lehet, hogy valaki elverné rajtam a port, ha a többit is idemásolnám, mivel azzal rontanám ennek a hírleveles bandának a "vevőkörét"...


Úgyhogy több dolog között gondolkodom most:

Az első 30 nap az úgyis ingyenes, úgyhogy szerintem az nyugodtan ide is másolhatom.

A többi hírlevélnek esetleg leírhatnám a tartalmát nagyvonalakban a saját szavaimmal, vagy pedig elküldhetném privát úton azoknak, akiket érdekel.

Vagy akár a teljes 90 napos hírlevélcsomagot küldhetem privátba, az érdeklődőknek naponta...

Mi a véleményetek erről?

225. lindi1216 (válaszként erre: 224. - GEsztianyu)
2009. dec. 3. 13:57
még nem, de vennék újat, ha tudom, hogy jó és megbízható, csak nem tudom melyik ilyen
2009. dec. 3. 13:45

Sziasztok!


Akiktől még nem kaptam adatokat:


nakedbike

mimike23 - Ő tegnap véletlenül kimaradt

Naplemente

ducimuci

mariabadeaux


Kérlek benneteket, hogy küldjétek!


lindi: esetleg vaterán nézted már?

2009. dec. 3. 13:11
enyémet nem kellett beprogramozni, milyen fajta atied? hátha tudok segíteni.
222. lindi1216 (válaszként erre: 220. - 7c79ff1565)
2009. dec. 3. 13:03

én is ott vettem, de mindig gondok voltak vele, most megint megpróbáltam újabb 2 elem(1600-ért),

de megint semmi, még csak nem is tudtuk beprogramozni

2009. dec. 3. 13:01
Komolyan nem hiszi el senki hogy a kép mostani?:D A naplómban vezetem a súlyom. És a kép is most készült, de ha kell csinálok újat, ahol mondjuk rózsaszin papírral a kezemben pózolok! :D Vagy ahogy ti gondoljátok,hogy hihető legyen! :)
2009. dec. 3. 12:57
én anno a rossmannba vettem, 3e ftért, igaz gombelemes, de még hibátlanul műkszik. itt nálunk lehet kapni olcsó gombelemet, ami még tartós is. nemtudom miért, de nekem ez jó. A tieddel mi a baj? nem pontosan mér? v abszolút rossz?
2009. dec. 3. 12:45

Sziasztok!

Csak érdeklődnék, ki tudna valami elfogadható áru

mérleget ajánlani, ami már bevált(lehetőleg, ceruza vagy mikró elemmel működőt).Nekem már van kettő gombelemes is, de nem jók+ egy mérleg ára szinte a

két elem bele.

Előre is köszi a segítséget!

2009. dec. 3. 12:31
hát ahogy elnéztem a képed, nekem derék csípő környékén van mit fogynom, sokkal karcsúbb a derekad, nekem régen a 106ot ütötte meg a szélessége, mostanra csak 96 de hát az is rengeteg:-( pedig volt nekem szülés előtt 86os derékméretem meg hát 54 kilóm..
217. 07c4794583 (válaszként erre: 216. - 7c79ff1565)
2009. dec. 3. 12:21
isten hozott, mi akkor hasonló pozícóról indulunk. :)
2009. dec. 3. 12:12

Sziasztok! Eldöntöttem, én is csatlakozom hozzátok. Már utaltam Megnek, pár napon belül odaér. Este meg meglesz a kép is a mérleges fotó is meg az adatok is. v délután, ha a pici elalszik, mert mellette ilyen dolgokat művelni, neki okvetlen fontos dolog belekontárkodni a munkába:-))) Nem baj, tudok várni. Hihetetlen, hogy milyen kis apróságok le tudják kötni a babák figyelmét. Próbáltam végigolvasni a topicot, hát jó sok hozzászólás született:-) Kicsit még nem világos ez az adatküldös rész, kinek meg hová, meg mit.. de majd még arra is rájövök. Még sose neveztem be emmi ilyenre,, hátha... 64 egész valahány vagyok, de hájpárnákkal jobban ki vagyok párnázva, különösen a problémás helyeken. :(

Ki milyen fogyival próbálkozik? Júniusig elég sok idő van, addigra el is fogyhatunk csajok. (bár úgy lenne, h ahogy jön a jóidő tél után, úgy olvadnának a kilók is..)


Én kimondottan nem a nyereményre hajtok, elég győzelem lesz az, h ha lefogyok pár kilót is. Gondolom itt mindenkinek ez a fő célja. Nekem Célom 60 alá menni és a ztsírocskák mennyiségét csökkenteni, mert hát idén se mentünk strandra csak miattam :S de jövőre már muszály leszek már csak a kisfiam miatt is. Szorítsatok nekem, szorítok nektek, szorítsunk mindenkinek

215. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 205. - Göncöl)
2009. dec. 3. 11:59

Én Mátyás Budai palotájárol irok..jövő vasárnapig kell élkészülnie egy fejezetnek, min. 5oldal!!!

Még nem kezdtem neki, eddig csak olvastam....persze a csakot idézőjelber..mert azt viszont sokat!

214. Sodrika
2009. dec. 3. 09:54

Sziasztok!

2 napig nem volt netem kissé ideg voltam,hát a függőség az függőség,mostanában én sem mozgok semmit annyi minden összejött plussz cirka 3 hete egyfolytában hol náthás vagyok hol megfulladok a köhögéstől és orrfolyástól.

2009. dec. 3. 09:38

Végre elküldtem mindent. Képet, adatokat...



Nálunk most már ezerrel karácsonyivásároznak mindenhol. Rám sajna nem szokott jó hatással lenni, mindenhol van fincsiség... Tejszínes sült gomba, csokis eper, forró csoki... De muszáj erősnek lennem... ;o)

212. megryan
2009. dec. 3. 08:36

Bár engem nagyon visszavetett mozgásban hogy elkezdtem rajzolni. Azelőtt este másfél órát is steppereztem, twistereztem.

Most amint mennek aludni a gyerekeke rohanok rajzolni...

211. kesanya (válaszként erre: 210. - Megryan)
2009. dec. 3. 08:04

:)

Nem tudom, nekem a nyár a katasztrófa fogyi ügyben. Télen nem kell annyit a virágaimmal bigyóznom, akkor tudok elkezdeni mozogni stb...

Majd meglátjuk! :)

Sok sikert kívánok mindenkinek, főleg a velem egysúlyúaknak, hajrá! ;)

210. megryan (válaszként erre: 209. - Kesanya)
2009. dec. 3. 07:58

Bocs, júni 1-et akartam írni. :)


Sajna télen nehezebb fogyózni. Drágább, kevesebb a zöldség, gyümölcs, és nehezebb mozogni a hideg, sötét vacak idő miatt. De hát ez van.

209. kesanya (válaszként erre: 206. - Megryan)
2009. dec. 3. 06:20

Jó reggelt!

Most amúgy május 31. a vége, vagy július 1.?

Mert akkor az 7 hónap...

Nem mintha sok jelentősége lenne részemről! :)

Én már tavaszra csini akarok lenni! ;)


Ja, a képek tulajdonságainál asszem meg lehet nézni a kép készítésének időpontját. Habár a hölgy éppen nem látszik túl magasnak a képen, ha mégis 190 centi lenne, simán elfér 100 kiló így "láthatatlanul", főleg feketében.

208. 07c4794583 (válaszként erre: 207. - Megryan)
2009. dec. 2. 22:54
én elküldtem, direkt bugyogósat (pedig szégyellem). továbbra sem hiszem, hogy az említett képen egy 100 kilós ember van.
207. megryan
2009. dec. 2. 21:10

Az alábbiaktól várok fotókat:


nakedbike

napraforgó

mimike23

Naplemente

butternut

szivárvány1216

mariabadeaux


Ha már küldte valaki, bocs, csak nem mindenki irt hoxa-nevet és el is keveredhetett a levéláradatban.

206. megryan (válaszként erre: 203. - 07c4794583)
2009. dec. 2. 20:54

Hát, én is megkérdeztem tőle, azt írta hétfői kép.

De én se néztem csak 70-nek.

De nem gond, mert ha verseny végén 70 lesz, akkor a képen nagyon kell látszódni a különbségnek.


ITT JEGYEZNÉM MEG, HOGY AKI A VERSENY VÉGÉN 1-2 NAPON BELÜL NEM KÜLDNI A KÉPET, NEM FOGOM ELFOGADNI.

Ezt azért írom, mert a második verseny 19 versenyzőjéből 2 AZAZ KETTŐ küldött képet a végén!!!

Előre tudja mindenki, hogy július 1. a verseny vége, tervezze úgy, hogy legyen otthon elem, gép, kábel, stb. :) még 2-án jöhetnek képek, de később nem. Ez így fair mindenkivel szemben.

És azt is kérem (érthető okból) hogy hasonló ruhában fotózzátok a vége-képeket is. tehát aki most fürdőruciban, az akkor is olyat küldjön.

Bocsánat, hogy ennyire kukacos vagyok, de mivel bizalmi alapon megy a dolog, ez az egyetlen, amivel ellenőrizni tudunk.

2009. dec. 2. 20:39
és te miből írod?
204. göncöl (válaszként erre: 202. - 79a1b3ecd1)
2009. dec. 2. 20:38
de jó neked, én inkább az angolt:) közgázra járok amúgy logisztika volt a főszakirányom és légi áruszállításból írtam:)
2009. dec. 2. 20:08
A 7. medve-mama tuti 100 kiló? Mármint a kép készültekor is? Valami nem stimmel, nekem is volt annyi anyukám, és marhára nem így nézett ki...
2009. dec. 2. 20:07

Én imádom!!!!

sok sikert hozzá!!

miből irtad a szakdogád??Én most szenvedek vele!!:))

2009. dec. 2. 19:59
könyvelősegéd szerű vagyok, diákmunka keretében, szóval nem dolgozom mindennap, szenvedek a némettel közbe, mert a hülye diplomámhoz 2 szakmai közép nyelvvizsga kell....amúgy megvan minden, most adtam le a szakdogámat, nemsokára lesz védés, csak ez a fos nagyon nem megy:) már elnézést csak nagyon nem szeretem ezt a nyelvet:)
2009. dec. 2. 19:39

Nemjol kezdődik, de biztosan jol fog folytatódni!!!!:)))

Mit melozol???

2009. dec. 2. 19:36
sziasztok, én meg most fejeztem be a németezést, most torna helyett német házit kell írnom a pénteki németórára:s, holnap nem tudom csinálni mert céges karácsonyi vacsora lesz este munka után, teljes bűnözés, jól kezdődik a fogyiverseny....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook