Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik gyereken gondolkozók fórum

Harmadik gyereken gondolkozók (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 27. 12:47

Nálunk alapvetően az én rábólintásom kell a babához. Férjem nagy vágya a 4 gyerek,de azt mondja,viccesen,hogy hárommal megelégszik. :)


Az első kettő simán összejött, a terhességekkel sem volt gond,egészségügyi fenntartásaim nincsenek. Viszonylag fiatal is vagyok,most márciusban leszek 30.


Most akkora lakásban lakunk amiből 3 gyerekkel biztos költözni kellene,de ez is megoldható lenne.


A kisebbik problémám,hogy hogy fogom összeegyeztetni a gyerekeket a munkával? Persze ez kettőnél is ugyanolyan kérdéses. Az első gyerek előtt ügyvédjelölt voltam,a jelölt időm lejárt, közben megcsináltam a szakvizsgákat. A gyerekek után bármibe kezdek nagyjából a nulláról kell kezdenem. DE akkor is, a 3at valahogy nehezebb összehangolni,nem?


De a legnagyobb gondom,hogy vajon elég leszek-e 3 gyerekre? Tudok-e elég jó anyjuk lenni? Nem lennének-e "elhanyagolva" Eddig valahogy megnyugtat,hogy mindkettőnkre jut egy-egy gyerek,a harmadiknál ez már nem áll... MOst esténként a nagy teljesen lefoglalja az apját,én így a kicsivel foglalkozom. Hogy alakulna ez hárommal? Persze,tudom,hogy ha a pici nől, akkor a naggyal már tud játszani,és remélhetőleg lefoglalják egymást. Legalábbis remélem... Egyszerűen a mindennapok megoldása, megszervezése a legnagyobb kérdés számomra.


Persze,tudom,rengeteg szép nagy család van,ahol jól működnek a dolgok. És lehet,hogy én vagyok kicsinyes. De akkor is,ez fontos dolog,ezt szerintem nagyon meg kell gondolni.

2015. jan. 27. 12:42
Mi 1 éve ilyenkor gondolkodtunk a 3. babán, akkor voltak a lányaink 3 ill. 1 évesek. Végül úgy döntöttünk, kellene egy kis pihi, inkább visszamegyek dolgozni, s ha majd a nagyobb suliba megy, visszatérünk a kérdésre. De az élet máshogy hozta, itt szuszog mellettem a 8 hetes babám. :) Örülünk, hogy így alakult. :)
2015. jan. 27. 12:26
Nekünk 3 és 4,5 éves fiaink vannak,én szeretnék harmadikat,de az eszem már nem engedi,ráadásúl nem biztos,hogy megint szerencsénk lenne (alapból nem megy egyszerűen a dolog). A párom egyetlen dologhoz kötötte a harmadik babát,a lottó ötöshöz.
2015. jan. 27. 12:00
Nekem egy 4 éves és egy 6 éves van. Én is kb. 2 éve nem tudok dönteni, hogy legyen-e harmadik. Elméletben jól hangzik, de előröl kezdeni az egészet... Ja és 39 éves vagyok. Ez sem előny.
2015. jan. 27. 11:48
Olyanokkal szeretnék beszélgetni akik a 3. baba vállalásán gondolkoznak. Nekünk van egy 2,5 éves és egy 6 hónapos gyerkőcünk. A férjem nagyon szeretne harmadikat. Én még nem tudok dönteni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook