Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik babát tervezők 40 felett fórum

Harmadik babát tervezők 40 felett (beszélgetős fórum)


4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 08:27

Kaposváron van meddőségi központ. Állami, semmi nem fizetős egy ideje.

Ha elment a baba, annak több oka van.

Már alapban a kotod, mivel már nem olyan minőségüek a petesejtek, mint fiatalon.

Akkor akár lehet valami véralvadási gond is, ami pl nekem csak terhesség alatta okoz gondot (vagy fogamzásgátlónál), mivel a hormonok hatására besűrül a vér, ezzel elzárja a babától a tápanyagot és elhal a terhesség.

Szóval sok oka lehet és 40 felett már kevés az idő kideríteni és sokszor a klinikák orvosok se partnerek ebbe, hogy kiírjanak mindenféle vérvételt, vizsgálatot.

2022. okt. 15. 13:00

szia Alnisa!!


Akárhova elmegyünk, de a Balaton déli partján lakunk.Ide talán Kaposvár van legközelebb.

Ugy hallottam: hogy van állami gondozó is. Amíg lehet próbálunk spórolni.

Aztán mivel már pár hónapja volt 1 terhességem, nagyon reménykedünk-Őt sajnos elvesztettük.

Két gyünyörű nagylányom van, ezért ha véletlenül nem jön, azt is elfogadjuk,

2022. okt. 14. 13:00

Meddőségi központ. Nem tudom merre felé laktok, ez attól is függ.

Nőnek hormon panel, petevezeték átjárhatóság az alap vizsgálat. Férfinak meg sperma és prosztata, illetve vérvétel neki is.

2022. okt. 14. 12:42

Kicsit tulléptünk az időn, de nagyon szeretnénk egy kis öcsit vagy hugit a lassan felnőtt lányaim mellé.

KB.1,5 éve próbálkozunk, hova kéne menni általános kivizsgálásra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook