Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hányingerem van a túl udvarias emberektől! fórum

Hányingerem van a túl udvarias emberektől! (beszélgetős fórum)


124. michelle.r (válaszként erre: 119. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 12:01

Tudod mi a baj az agyalással? Hogy folyton a múltban tart, nem hagyja, hogy élvezd a pillanatot. Nekem is sok munkámba került, mire leszoktam róla.


Úgy működik az agy, hogy amikor találkozol egy szituációval, azonnal keres egy ugyanolyan emléket a múltból. És úgy fogod érezni magad a jelenben, ahogy akkor érezted magad.


Tehát, amikor összetalálkozol velem :)) és én kedvesen rád mosolygok és megkérdezem, hogy telt a napod, neked azonnal beugrik a barátnőd bunkósága és rám is ugyanúgy fogsz reagálni.

a megoldás: tudatosítod, hogy igen, a barátnőd ilyen helyzetekben bunkó szokott lenni és te attól rosszul érzed magad. Én viszont nem a barátnőd vagyok, tehát nem úgy fogok viselkedni. Nem a múlton agyalsz amikor találkozunk, sőt egyáltalán semmin. Egyszerűen élvezed azt a pillanatot, hogy egy kedves ember érdeklődik irántad.


Érthetően írtam le?

123. e16fe97baf (válaszként erre: 118. - Michelle.r)
2011. okt. 6. 12:00
forró csípős húslevest, forró fürdőt, és egy őrült izzadást a szerelmeddel - ezt kívánom neked, és nem szép napot...udvarias voltam?
122. a0c1361e44 (válaszként erre: 112. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 12:00

Nem hiszem. Én egyáltalán nem irigylem tőle. Mit érnék vele, ha kiütéses lennék tőle? Tehát nincs mit irigyelnem. Nekem egy másik parfüm sokkal többet ér.

Sosem érdekel, hogy ki mit tud megvenni. Én megveszem azt amire nekem szükségem és amit meg tudok fizetni.

Lehet valaki meg irigyli az én parfümömet? Che Chevignon-t használok. Irigyli valaki? És legalább 20 farmerom is van...

121. Babeck (válaszként erre: 117. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 11:59
Lehet, hogy ki kell írniuk magukból a büdit :)
120. e16fe97baf (válaszként erre: 86. - A0c1361e44)
2011. okt. 6. 11:58
Hol a határ az udvarias és a túl udvarias viselkedés között?
119. orsibigyu (válaszként erre: 114. - Zebracsikó)
2011. okt. 6. 11:57
Én ilyen agyalós fajta vagyok! ezen az udvariasság dolgon is ezért agyaltam, másképpen arról indítottam volna fórumot, hogy szerintetek melyik a jobb márka az Adidas vagy a Nike.
118. michelle.r (válaszként erre: 113. - E16fe97baf)
2011. okt. 6. 11:56
Most így 38 fokos lázzal, igen a teafilterekre, egyéb iránt a cipőkre :)))
2011. okt. 6. 11:55
Jah és azon is elgondolkodtam már, hogy miért írnak az emberek babanaplónak piszkos pelenkákról. Én olyan pillanatokat írok le a babanaplómban amiket nem akarok elfelejteni, néhány adatot, olyan dolgokat amit a fiamnak el szeretnék majd mondani, ha nagy lesz.
116. e16fe97baf (válaszként erre: 111. - Michelle.r)
2011. okt. 6. 11:54
sokszor tudjuk kezelni ezeket a szitukat, de vannak napok amikor nem tudod, vagy nem akarod kezelni...és ebből baj lehet
115. ee8583e1f3 (válaszként erre: 70. - Babeck)
2011. okt. 6. 11:54
Én is pont így vagyok!
114. zebracsikó (válaszként erre: 112. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 11:53

ezen agyalsz?

azért írta le, mert neki olyan leírni egy Chanelt, mint másnak egy nívea golyós dezodort. Neki az a természetes, másnak meg a nívea. Én ezen nem agyalnék ennyit.

113. e16fe97baf (válaszként erre: 107. - Michelle.r)
2011. okt. 6. 11:52
Vigyázz hazudós vagyok! Nem értem miről beszélsz, szolid két gyermekes anyuka vagyok, aki szereti a szépet...téli kollekció? teafilterekre gondolsz? :)))))
112. orsibigyu (válaszként erre: 108. - Zebracsikó)
2011. okt. 6. 11:51
Egy másik kérdés, hogy vajon miért írta le? Nem az volt-e a célja vele, hogy irigyeljék, vagy azt mondják, ez igen, ennek a nőnek aztán van izlése és pénze is.
111. michelle.r (válaszként erre: 102. - E16fe97baf)
2011. okt. 6. 11:50

Nyilván megpróbálnak kizökkenteni, de ha biztos vagy az igazadban, meg tudsz maradni a hűvös eltökéltség mezsgyéjén, egy idő után feladják.

Én kifejezetten élvezem ezeket a helyzeteket. Belátom, genyó vagyok, de nagyon szeretem az emberek viselkedését tanulmányozni bizonyos helyzetekben :)

110. orsibigyu (válaszként erre: 108. - Zebracsikó)
2011. okt. 6. 11:49
Biztos igazad van!
109. f5848578d5 (válaszként erre: 67. - 83e25137af)
2011. okt. 6. 11:49

Én is ismerem a másik oldalt, hosszú évek óta, nagy adag kisebbségivel spékelve.


De egy ruhabolti eladó ne kezeljen már undorral csak azért mert nem férek bele egy mellben kicsire szabott 40-es ruhába.


Nem is vonatkozott másra a kritikám csak az eladók ezen típusára. Tudom, nem kell bemenni, csak amikor látsz valamit a kirakatban ami tetszik és még a cédula szerint a méreted is van, akkor ... .

108. zebracsikó (válaszként erre: 106. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 11:46

Szokás, nem szokás. Hát az szokás, hogy megszólod, ha valaki drága parfümöt szeretne venni?


Ne finomítsd a helyzetet.


Ez egy fórum, ahol leírhatja bárki, mire vágyik, min dilemmázik, min morgolódik, hány szaros pelenkát mosott ki és hány Chanelt locsolt magára.


Kinek mi az élete velejárója, kinek mi a fontos, mi jár a fejében, mit tart említésre érdemesnek.


Nemrég én is vettem egy drága parfümöt, de nem tartottam annyira fontosnak, hogy beírjam akárhová. Más meg fontosnak tartja, hogy megossza másokkal.


Különbözőek vagyunk és amit Te dicsekvésnek vélsz, az nem biztos, hogy az, sokkal inkább az irigységed mondathatja Veled ezt.

107. michelle.r (válaszként erre: 98. - E16fe97baf)
2011. okt. 6. 11:45

Adj el két-három szériát a téli kollekciódból és máris megvan a fedezet :)))

(megnéztem az adatlapodat ;)

Meglesz az, ha tényleg nagyon akarod :)

106. orsibigyu (válaszként erre: 100. - Zebracsikó)
2011. okt. 6. 11:42
Nem köpdösésről van szó! Ennyire udvariatlan nem vagyok. Nem szeretek én megbántani senkit. Inkább hallgatok, csak nekem furcsa volt. Nálunk nem szokás, sem panaszkodni sem dicsekedni.
105. e16fe97baf (válaszként erre: 101. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 11:42
Nekem sem esik jól ha a lányaim barátnői csókolomoznak, én is megkérem őket hogy ne tegyék, de nem gondoltam bele hogy elszégyellik magukat tőle, vagy zavarba jönnek....következő alkalommal természetes nekik, de van aki kapásból sziáz és a gyermekem lehetne, én nem érzem tiszteletlenségnek.
104. zebracsikó (válaszként erre: 101. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 11:40

Dehogy az!

De ha kedves ismerősök, akkor az idősebb általában felajánlja a tegeződést.

103. Derya (válaszként erre: 101. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 11:40
szerencsére nem. :-)
102. e16fe97baf (válaszként erre: 97. - Michelle.r)
2011. okt. 6. 11:38
Sajnos vannak emberek akik az udvariasságot alázatnak érzik, bizonyos pozíciókról, hivatalnokokról beszélek, itt kell a határozott, visszafogott és éles udvariasság...pár mondatuk után nyomorultul tudod magad érezni, és utána nem biztos hogy udvarias tudsz maradni, és jön az inteligenciától távoli magatartás, ami számodra végzetes lehet, tehát nehéz ...és mindig a formális és informális helyzet adja..
101. orsibigyu (válaszként erre: 96. - A0c1361e44)
2011. okt. 6. 11:37
Csak azért gondoltam, mert tavaly valaki aki anyám lehetett volna, nagy megrőkönyödve mondta, hogy, jajj nehogy már magázz és csókolomot köszönj. Még én szégyeltem magam. Azt hittem, hogy Mo-n ez már divatjamúlt.
100. zebracsikó (válaszként erre: 99. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 11:37

Valakinek a Chanel a mindennapi rutinja, valakinek meg a Nivea spray. Elsősorban pénztől függ. Ezért éreztünk mindannyian irigynek, s ezért jöttél rá Te is, hogy az voltál.


Autóval járok dologzni, engem leköpdöshet az, aki BKV-zik...én meg köpdössem le azt, aki Volvóval jár???? Ez úgy hülyeség, ahogy van.

Ki mit engedhet meg magának. De a Volvós is lehet a világ legrendesebb embere és a "csóró buszozó" is lehet a legnagyobb barom a földön.

Nem ettől függ!!

99. orsibigyu (válaszként erre: 89. - Michelle.r)
2011. okt. 6. 11:32
Nem kellene valakit ennyire leírni. Nem hiszem azt, hogy egy anyának nem illik parfümöt venni. Én is használok, ha nem is Chanelt, de használok, és igaz, hogy a turiból de nőiesen öltözködöm, figyelek a színek összhangjára, arra, hogy maximálisan kiadja az alakomat, sőt még sportolok is, hogy ne legyek csúnya igénytelen anyuka. De ez a mindenapi rutinok között van nálam amire szót sem szánok.
98. e16fe97baf (válaszként erre: 83. - Michelle.r)
2011. okt. 6. 11:30
de igen fog...hidd el!!!! lehet hogy hordani sem fogom...csak nézegetni...de olyan szépek...nem mutatni akarom, élvezni, nézni, érezni az illatát, minden fakkjába pakolni valamit, kivenni belőle beletenni....de sajnos nem sok esélyem van rá....és lassan az idő is fogy :((((
97. michelle.r (válaszként erre: 91. - Orsibigyu)
2011. okt. 6. 11:27
Dehogynem tudsz tenni. Figyelsz, és meg tudod különböztetni. De szerintem nincs nagy jelentősége, te légy mindenkivel udvarias, ha akarsz, kedves. Ezzel nem hibázhatsz.
96. a0c1361e44 (válaszként erre: 94. - Michelle.r)
2011. okt. 6. 11:27
Sőt, nekem kifejezetten nehezemre esik a szüleimmel egyidős kollégákat tegezni annak ellenére, hogy megengedte.
95. zebracsikó (válaszként erre: 93. - A0c1361e44)
2011. okt. 6. 11:26
:) nagyon helyes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook