Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány körömlakkotok van és mennyi számít soknak? fórum

Hány körömlakkotok van és mennyi számít soknak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. máj. 26. 21:28
Hát nekem kb olyan 10 db körül lehet plusz külön fény és külön erősítő és külön ilyen gyors szárító meg bőr puhító meg meg kitudja mi még. Nem is használom őket, nagyon ritkán jön rám és persze kikencézem elmosogatok és a fele már lent is van. Jobb szeretem csak az átlátszó erősítő lakkot. Ja és életemben 1x és soha többet volt műpatám az is csak az esküvő miatt. Legutóljára vettem 2 db írtó drága maybelline-t Németországban, az egyiket kirpóbáltam szép nap sárga színű. Gondoltam feldobom a napom.. hát feldobtam. 1 órával munkába menet azon görcsöltem letudom e szedni vagy sem mert mint kiderült nagyon hosszú a száradási ideje és belenyúltam, kijavítani nem tudtam..hát 1 flakon lemosót használtam el és így se tudtam leszedni..kénytelen voltam lekaparni, nem tudom mi van benne de ilyen körömlakkom még soha nem volt..
2014. máj. 26. 21:26
de gondolom a 30 az sok. de már dolgozok az ügyön hogy kieggyelem és inkább megveszme azokat amik még tetszenek. na jó. ez így nem mehet tovább. már az egész családnak (kivétel apukám) kifestettem a körmét. :D mániás vagyok
2014. máj. 26. 21:10

3-4, de ezek jó minőségűek, ezeket variálom hangulathoz, vagy ruhához.


Ha használod mindegyiket akkor nem tartom soknak a 16 db lakkot sem.

2014. máj. 26. 21:10
Hehe. Én sosem tudtam uralkodni magamon. Sajnos ilyen típus vagyok. Mindig gyűjtök valamit. Gyűjtöttem már csokit, parfümöt, energiaitalos dobozt, alapozót, rúzsok, fényképek, ami rám jön. Most épp a körömlakkoknál tartok. Például az essence nail art special effect topperből majdnem mind megvan, és nagyon királyak. Ezek nem sima lakkok, hanem fedőlakkok, így igazából többet is hazsnálom őket. Nagyon tutik, érdemes kipróbálni őket. :D Meg a lovely limitált kiadása is elvarázsolt teljesen. :/ jaj mi van velem. :D
2014. máj. 26. 21:07

Húúú és én még azt hittem, hogy nekem sok van! Itt az íróasztalomon van 8 db, 1 a fürdőben és még vagy 3 db a szekrényben.


Én is nagyon szeretem és nehéz ellenállni a boltban, de próbálok uralkodni magamon - persze, nem mindig megy :)

5. Gracielita (válaszként erre: 4. - 8ac08ad781)
2014. máj. 26. 21:07
Jaj, da jó. Nem is gondoltam a tojásfestésre! Az elajándékozás már eszembe jutott, főleg a pink lakkoknál, mert nem nagyon szeretem a pinket, és csak egyszer próbáltam ki őket. Nem az én világom, de netről rendeltem és ott világosabbnak tűntek. Ha elajándékoznám 3-mal már rögtön kevesebb lenne, így lenne hely újaknak. *-* hehe
4. 8ac08ad781 (válaszként erre: 2. - Gracielita)
2014. máj. 26. 21:02
Ez nem baj, most ilyened van. ha megunod valamelyiket ,akkor el is ajándékozhatod, vagy cserélsz valakivel. De kifújt tojást is csodaszépen lehet vele festeni húsvétkor. nekem 16 lakkom van. Azt hallottam, hogy az igazi lakkmániásoknak több száz is van extrém esetben.
2014. máj. 26. 21:01
18
2014. máj. 26. 20:57
Szóval mostanában rákattantam a körömlakk gyűjtésre. Nem tudom honnan jött ez, és miért, mert kb. két héttel ezelőtt nem volt csak 3-4 darab, de már jelenleg 30 van és még mindig van 5 kinézőben. :S Már így is soknak érzem de egyszerűen annyira tetszenek, és úgy érzem muszáj megvennem őket, és egyébként hazsnálom is őket. Van pár olyan amit félretettem, és nem bontottam ki, hogy először kihazsnáljam a már kibontottakat, hogy ne romoljanak meg. De legszivesebben komolyan naponta kikenném másra. Még soha életemben ilyen nem történt, és kíváncsi vagyok, hogy ez csak velem fordult-e elő?
2014. máj. 26. 20:55
Hány körömlakkotok van? (lányok) Mennyi számít soknak?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook