Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Halálvágy .... fórum

Halálvágy .... (beszélgetős fórum)


16. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 08:51

Ne keseredj el, kérlek!

Nem tudom milyen gondod van, hogyan jutottál el ide. De próbáld meg inkább szeretni az életet, csak ez az egy van.

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 19:28

Az én családomban volt aki ezen agyalt állandóan, többször meg is próbálta. El tudod képzelni mit érezhetett a férje, mit éreztek a gyerekei, mikor mennek haza, hogy a búcsúlevél mellett a halott anyjukat is ott találják-e ? Nem, mert meg sem említenéd, a gondolata sem jutna az eszedbe.Mit érezhetett az a 6 éves, aki a befejezett öngyilkosságnál az anyját ébresztgette, hogy keljen fel, el tudod képzelni? 😭 Az a gyerek lelkibeteg maradt, mert azt hitte őt sosem szerette az anyja, hogy önszántából hagyta ott.

Tudod akik szerették mekkora űrt hagyott bennük, hogy azon gondolkodnak a mai napig, mit tehettek volna még, hogy ne tragédia legyen a vége? Gondolj azokra, akik feltételnélkül szeretnek. Azok meg akik éppen szerelmibánatukat siratják, gondoljanak bele, ők egy zavarótényezőtől szabadítanák meg az elhidegült szerelmüket.

Ne játszunk az életünkkel,mert túl értékes, megismételhetetlen. Hányan kulcsolják imára a kezüket, hogy csak egy hónapig, napig, óráig maradjon velük valaki, vagy a beteg, hogy átölelhesse még egyszer a szerettét, mert tudja ott áll a kaszás és hamarosan viszi?

Ne tedd kérlek ezt a családoddal!

2021. okt. 3. 18:42
Igazatok van ... önzö vagyok .
13. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 12:36
Jaj, te szegény:(
12. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 10:50
Nekem nem rég halt meg a férjem, pedig szeretett volna még kicsit a csalàdjàval maradni. A lelkem egy részét elvitte magàval. Te is ezt tennéd készakarva a hozzàtartozóiddal? törõdj bele, hogy még itt van dolgod.
11. 00dfb24292 (válaszként erre: 6. - Lary95)
2021. okt. 3. 08:59
👍
10. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 3. 08:42
Szabad ember vagy, de ha anya vagy, ne szórakozz ezzel!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bogyoka89)
2021. okt. 2. 23:57
Köszi, majd beszélek róla.
8. bogyoka89 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 23:40
Szerintem az lenne a legjobb, ha orvoshoz fordulnál! Jobbulást!
7. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 23:30
Hát ez a 40+ igazán komoly indok...
6. Lary95 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 23:19
Ne halj meg tesó! Jó az élet hidd el. Azért jöttünk ide, hogy végig csináljuk. Annyi jó csaj meg jó pasi van, választhatsz is kit akarsz. nagy buli az élet csak egyszer érezz rá az ízére bejön neked is. Ami tegnap volt felejtsd el. Holnap már csinálhatsz egy jó buliit.
5. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 22:04
Lehetséges, hogy így van, de jobb ezt a végére hagyni. Ne siessük el.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 21:26

Elhiszem, hogy így érzed, egy altatás után ébredtem úgy, hogy miért ébresztettek fel? Annyira jó érzés volt akkor aludni, nem az volt az első, de sosem éreztem azt az érzést előtte.

Viszont, mint 40 +os nő, ilyet nem osztanék meg, hogy a halál a legjobb, ami történhez velünk. Felelősebb gondolkodást várna el az ember egy felnőttől. Vannak itt kamaszok is, akiknek az élet éppen nem olyan, ahogy elképzelték és netán ösztönzőleg hat rá, hogy micsoda buli meghalni. De nem az,aki igazán elhunyt nem jött még vissza elmondani mit érzett. Nem láttál még igazi haláltusát.

A halál visszafordíthatatlan, sosem tudná meg valaki mennyi jó is történhetett volna még vele még az életben.

Ha ez segítség kiáltás akar lenni részedről, fordulj orvoshoz!!!!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bogyoka89)
2021. okt. 2. 20:53
40 + a korom . Volt halálközeli élményem, s úgy gondolom,hogy a halál a lehető legjobb dolog ami történhet velünk .
2021. okt. 2. 20:46
Honnan indult ez a gondolat? Történt valami olyan tragédia a családi, baráti körödben, ami miatt így érzel? Mennyi idős vagy?
2021. okt. 2. 20:37
Tudom , hogy nem egészséges...néha szeretnék meghalni . A család tart vissza ..ha azt mondanák 3 hónapom van , lehet , hogy aláírnám..

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook