Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halak nő és skorpió férfi fórum

Halak nő és skorpió férfi (beszélgetős fórum)


2012. júl. 8. 12:56
Igen.:)
7. vacsa (válaszként erre: 6. - E42db6079b)
2012. júl. 8. 11:08
95-ben születtél? A fiunk is:)))
2012. júl. 8. 10:58

Koszonom szepen. En sem ugy gondoltam,hogy ez a horoszkop dolog lesz a fo csapasirany,pusztan tapasztalatokra vagyok kivancsi olyan emberektol,akik ilyen kapcsolatban elnek.:)

Gratulalok a 19 evhez.:) es csak igy tovabb,vacsa.:) Koszonom hogy irtatok.:)

5. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - E42db6079b)
2012. júl. 8. 10:21

Kedves Pirulok!


Minden párkapcsolatot alapvető dolgok működtetik. Az asztrológia egy jó kiindulási alap lehet, de nem szentírás. Az ember kellő önismerettel belső rendezettséggel, plusz tapasztalatokkal rengeteget változhat jó irányba. Szóval nem ez számít az élet nagy tengerében.:)

Szereteteket egymás felé empátiában, megértésben, érdeklődésben, tiszteletben mutassátok ki. eltérő igények esetén beszéljétek meg a dolgokat. Kb. ennyi, egy jól működő kapcsolat. A mai géppel kikevert horoszkópokon meg inkább mosolyogni érdemes.:)



Skorpió és Halak, ha minden ilyen írás prófécia lenne:


A skorpió gyakran elégedetlen, mert a halak nem elég mobilis. Míg a számár a világ nem csak lubickolásból áll, amaz csak tátog egész nap, miközben egy valamire való szóbuborék sem jön ki a szájából. De mivel az élet nem képregény, a halak áramvonalas és nedves teste gyakran megidézi a Skorpiót, akivel kiélheti közös szenvedélyét az ollók iránt.

Egyre nem árt vigyázni, a Skorpió farkában méreg van, így azt a problémát olló helyett másfajta védekezéssel érdemes pótolni.

Ám azt, hogy mindebből hullámsírig tartó kapcsolat lesz, vagy az egyik idő előtt más vizekre evez, azt tudja a Rák! :)

2012. júl. 8. 10:03

19 éve. Az alap a humor és hogy nem cseszegetem pl. azért mert egy lusta dög. Meg kell várni hogy magától nekiálljon annak amit eltervezett. Akkor végig is csinálja, de azt ki kell várni:)

Cserében nem várja el hogy mintaháziasszony legyek.

Szóval elfogadjuk egymást olyannak, amilyen.

Ja és egy közös hobbi sem árt, mi együtt hordjuk sétálni a kutyákat:)

Dicsérni kell, meghallgatni, nevetni a poénjain, eleget szexelni vele (nagyjából állandóan) és akkor az én skorpióm maga a tökély.

2012. júl. 8. 08:06
Es milyen a kapcsolatotok?:) Miota vagytok egyutt?:)
2012. júl. 8. 07:35
Én halak vagyok, a férjem skorpió:)
2012. júl. 7. 15:56

A párom skorpió jegyben született,én halak vagyok. Nyilvánvaló,hogy nem ez a legfontosabb dolog,de engem érdekelnének olyan vélemények,és hozzászólások,akik ilyen párkapcsolatban,mik azok a témák,amiket nehezen vagy esetleg egyáltalán nem tolerál,az egyik fél,hogyan viszonyulnak egymáshoz?

Előre is köszönöm szépen a "tapasztalatokat"..és elnézést ha van már ilyen téma,még nehézkes itt az eligazodás számomra.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook