Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajtrend 2009 ősz/tél fórum

Hajtrend 2009 ősz/tél (beszélgetős fórum)


2009. aug. 27. 13:41
Helló! Mindenkinek olyan frizurája legyen amilyet szeretne, legyen az hajszin vagy fazon. Az a lényeg, hogy nők vagyunk és érezzük magunkat jól a bőrünkben míg lehet.:)
2009. aug. 26. 21:25

szisaztok!

éN azthallottam,hogy a vállig érős,egyenesre vágott lesz a divat.

Nekem pont vcállig ér,de nekem tépett fazonú.Biztos nem vágattatom egy ilyen miatt át.Mikor a Rihanna féle frizkó volt,tavaly nyáron,én marha,idióta a félháti érő hajamat levágattam olyanra.Azóta növöget,és még csak vállig ér.Soha többé rövid haj...

2009. aug. 22. 11:07
szerintem a bbubi friszkó is örök divat, elég komoly tud lenni pl egy üzletaasszonyon, vagy elvont, elegáns, attúl függ melyik fazon. Nekem volt, nagggyyyon szerettem, szerintem szexis is tud lenni, eg ybajom volt, hogy nemtudtam összefogni mert hátul olyan rövid volt :)
12. 6c9b299129 (válaszként erre: 9. - 6b6dcd0d8a)
2009. aug. 21. 20:56
Eddig az enyém is hosszú volt, de már nagyon unalmas volt nekem is, úgyhogy gondoltam egyet, elmentem a fodrászomhoz, elmondtam, hogy nincs konkrét elképzelésem arról, hogy milyen legyen, adott egy frizurákat bemutató újságot, ott megakadt a szemem egy élénk színű bubi frizurán, szóval ott válaszottam ki. Akkor nem azzal törődtem, hogy divat, vagy nem divat, csak nagyon megtetszett, aztán neten olvastam róla, hogy divat meg a fodrászom is mondta... De végülis mindegy is, nekem tetszik, aztán kész. :D
2009. aug. 21. 14:16
Bocsi az elirásokért, rossz a billentyűzetem.
2009. aug. 21. 14:15
Ömm... Visszatérve a bubi-ra, azért nem gondolom hogy divat, mert én vendégem nem kérik és az üzletpartnereim sem számoltam még be róla, hogy ez menne.
9. 6b6dcd0d8a (válaszként erre: 8. - 6c9b299129)
2009. aug. 21. 14:13
Igen, a hosszú haj örök divat. Nekem is hosszú hajam van, most készülök levágatni rövidre vagy rövidebbre, meguntam hogy mindig ugyanugy áll. A rövidhajban több fantáziát látok, mindig máshogy tud az ember kinézni, csak a kreativitáson múlik. Egyébként én is fodrász vagyok, nekem könnyebb frizurát választani. Csak jó szakembert nem találtam még aki le is tudja majd vágni ugy ahogy én szeretném.
8. 6c9b299129 (válaszként erre: 7. - 6b6dcd0d8a)
2009. aug. 21. 13:36
Hát nem tudom, de én a fodrászomtól is azt hallottam, több helyen is olvastam, hogy a bubi divat... Viszont szerintem a hosszú haj sosem fog kimenni a divatból. Az olyan örök szerintem, mint a farmer, csak maximum más fazonnal. Meg nagyon sok mindenkinek nem is előnyös egy rövid fazon, szóval...
2009. aug. 21. 11:03

Szerintem nem divat a bubi haj.

A hosszú és a nem túlzott rövid haj megy mostanság.

2009. aug. 21. 11:01
Nekem is hosszú a hajam, nagyon sokat vártam mire megnőtt és most divat ide vagy -oda levágatom, hogy mennyire rövidre még nem tudom, de sajnálom, hogy a majdnem a fele eltört.
2009. aug. 20. 19:18
Én úgy tudom, hogy a bubi haj mostanában nagyon nagy divat.
2009. aug. 20. 16:42
én remélem a rövid. nekem biztos. bár mostanában egy csomóan varratnak vagy ragasztatnak hajat, lehet az, de remélem nem, na ezt jól megfogalmaztam. sziasztok
2009. aug. 20. 16:35
Nem tudom, de én nem vágatom le, az biztos, még akkor sem, ha azt találják ki, már nem divat a hosszú haj. Alig vártam, hogy végre megnőjön ekkorára, erre most rövid a trendi? Pf! Legyen! Akkor nem leszek trendi. :D
2009. aug. 20. 16:34
Röviiiiiiiiiiiiiiiid
2009. aug. 20. 16:33
Mi lesz a hajtrend 2009 őszén és telén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook