Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajszálerek az arcomon fórum

Hajszálerek az arcomon (beszélgetős fórum)


2010. márc. 18. 20:41
Hát,nekem nem áll jól:S Akkor nem tom mitévő legyek,jövő hónapba mindenképp elmegyek privát bőrgyógyászhoz,ő azért megmondja a tutit!
22. 2656c806ea (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2010. márc. 18. 17:29
én is a földön élek,és az édesanyámnak kifejezetten jól áll,mivel teljesen szabályosan az arc 2 oldalán helyezkedik el és ugy néz ki,mintha pirositó lenne rajta, kifejezetten előnyösen hat. de nem csak ő az egyedüli, a szakmámból kifolyólag is láttam már rengetek ilyet és nem mind gáz.
21. babszibobó (válaszként erre: 1. - KisMárta)
2010. márc. 18. 17:00

Szia!Az érfalgyengeséggel nem tudsz mit kezdeni, a kozmetikus csak lassítani tudja a folyamatot, de ez a rosacea előjele, leggyakoribb az orr kétoldalán, majd az orcákon a kialakulása.

A lézer jó, csak azt hagyta ki mindenki, hogy csak azt tüntetik ugyebár el, ami már látszik, a többi ép megmarad, amik idővel szintén beadják az unalmast és újra rosaceas az arc.

Így én ilyen fiatalon még inkább együtt élnék vele, és mikor már tényleg vészes, csak akkor fordulnék orvoshoz (lézer), ugyanis amellett, hogy nem olcsó, sokszor nem is lehet csinálni!

2010. márc. 18. 15:08
Ja és még valami: szerintem nincs olyan ember, akinek jól áll. Nem tudom te hol élsz, de általánosan elmondható, hogy az alkoholizmussal hozzák összefüggésbe nagy százalékban, ezért sokan nemcsak hogy csúnyának látják, de még szégyellik is.
19. Veronika27 (válaszként erre: 18. - 2656c806ea)
2010. márc. 18. 15:06

Igazad van, nem kezelheti kozmetikus.

Viszont halványítani lehet. Eltüntetni nem, de a megfelelő krémekkel csökkenteni lehet a pirosságot.

2010. márc. 18. 14:26
nem csúnya,van akinek kifejezetten jól áll,ez olyan mint a szeplő. akin szeplő van az utálja,közben meg lehet,hogy tök jol áll neki. egyébként meg ezzel ne menj kozmetikushoz mert nem tud vele mit kezdeni sőt nem is kezdhet vele semmit. nem kezelheti,a krémeket meg hagyjuk.kamu az egész. hajszálér tágulatot nem lehet krémekkel eltüntetni,viszont nagyobbodhat,ha nem megfelelően nyulnak hozzá.fogadd el,mert hidd el,csak roszabbul jársz. lesznek ettől még sokkal komolyabb problémáid.
2010. márc. 18. 10:44
juj az csúnya lehet, szerintem nem lehet eltüntetni, sajnos.
2010. márc. 18. 10:40
Amugy vérnyomás miatt is lehet az arcon lévő..
15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - Változó)
2010. márc. 18. 09:48

Akkor marad 'folt, ha nap éri mielőtt teljesen meggyógyulna...


Nem-nem, akkor valóban marad folt, de akkor barna marad, itt meg fehéret írt valaki.


Egyébként nekem egy pókangiómát szedtek le lézerrel (végülis ugyanaz ez is, csak mégcsúnyább, mert itt egy pontból több ér ágazik el). A szemem alatt volt, de nyoma sincs. Nagyon-nagyon kell nézni ahhoz, hogy meg lehessen látni a pici heget. Egyébként nem lett foltos.

2010. márc. 18. 09:44

Nem tudom mennyibe kerülhet a lézer, de szerintem érdemes utána járni...

Akkor marad 'folt, ha nap éri mielőtt teljesen meggyógyulna...

vagy legalább is én így hallottam.

Nekem pont az orrom hegyén (és nincs kicsi nózim :)) van egy elég látványos :( ezt már krém nem álcázza :/

2010. márc. 18. 09:40
*ricinust
2010. márc. 18. 09:40
Lehet megprobálom erre is a licinust:)Naplót vezetek a jótékony hatásairól,haj,pilla,sebek,májfolt)Lehet erre is jó :)
2010. márc. 18. 09:36
Köszi :)
2010. márc. 18. 09:30
Sajnos ez érfalgyengeség. Rajtam is van pár, de inkább csak pontok, így sminkkel nem is látszanak.
2010. márc. 18. 09:28
Én ezeket eleve kerülöm:(
2010. márc. 18. 09:27
Ja igen, a dohányzást is.
2010. márc. 18. 09:27

Kozmetikus ezeket nem tudja kezelni, csak krémmel. Vannak rá termékek, priviben szívesen megírom, ha kell valakinek.

Halványítani lehet, érfalerősítőt érdemes szedni. Fűszereket kerülni kell, forró kajákat, szolit, napozást is, alkoholt pláne.

2010. márc. 18. 09:25
Nem iszom alkoholt,nem kávézom,nem dohányzom.Mitől lehet,jövő hónapba én is elmegyek privi bőrgyógyászhoz.Mennyibe kerülhet ez a lézeres eltüntetés?
2010. márc. 18. 09:24
az egyik ismerősömnek a lézer után fehér foltos maradt az arca...nem nagyon feltűnő,de látszik...én először kozmetikushoz mennék!de nem akármelyikhez,hanem tényleg profihoz,tuti felszereléssel,termékekkel!
2010. márc. 18. 09:22
Nekem az orromon van két oldalt:s
3. Változó (válaszként erre: 1. - KisMárta)
2010. márc. 18. 09:19

Szia!

Nekem is van, én már készülök a dokihoz vele, ha jól tudom, bőrgyógyász lézerrel el tudja tüntetni :) ami gáz, hogy (szintén, ha jól tudom) csak kora tavasszal v. késő ősszel lehet megcsináltatni, mert a napsütés miatt maradhat nyoma... én már hónapok óta készülök :/ de most majd figyelem a hozzászólásokat :) és okosabbak leszünk :)

2010. márc. 18. 09:19

ha csak kicsik,még egy kozmetikus is segíthet!olyan dolgokat kellene enned,szedned,ami érfalerősítő!

a vörösbor konkrétan felejtős!!!

2010. márc. 18. 09:15
Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni,23 éves vagyok és most vettem észre hogy több hajszálér van az arcomon.Mitől?El lehet tüntetni?Kihez forduljak vele?Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook