Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullámot milyen samponnal vagy sprayvel lehet elérni? fórum

Hajhullámot milyen samponnal vagy sprayvel lehet elérni? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 19. 09:27

Meg 1 jó vágás!


De ezzel sajnos nincs tapasztalatom. Bár elismerem nem vagyok egyszerű eset én sem... :D

2021. szept. 18. 15:24

A tengeri sós spray-k elég jók.Próbálta, már Tony&Guy-t,de töredék áron a Balea is jó.

A sampon szerintem teljesen mindegy.

Én mos épp a hajvasalóval göndörítést tanulmányozom YouTube videókon, és elég ígeretes.

Az én hajam se nem egyenes, se nem göndör, sok és elég erős szálú-pont olyan, hogy legtöbbször sehogy sem áll.:-)

2021. szept. 18. 14:06

Nekem göndör, száraz, festett, sok, de vékonyszálú hajam van.

A párától, nedvességtől, mindig szebben, jobban göndörödik. Diffúzoros hajszárító is göndörít, hajhab nedvesen. Matrix miracle treat 12 hajápolót szoktam még nedvesen a hajamra tenni, ez is rendezi kicsit a loknikat, tincsesebbé teszi a hajat. Kifejezetten göndör hajra való termékeket használok, és nem fésülködöm csak hajmosás előtt.

Egyenes hajúaknak vannak még "beach waves" felirattal styling termékek, azokról is jókat hallottam.

2021. szept. 18. 12:57
Ha becsavarnád, vagy besütnéd?
6. papája (válaszként erre: 5. - Auróra2010)
2021. szept. 18. 10:05
A vizesen befont haj száradás után hullámos lesz. Lazára kell fonni.
2021. szept. 18. 09:57
Köszönöm a tippeket, kipróbálom. Ma már sajnos nem tudok elmenni sampont vagy sprayt venni, de nem száritom, összekeverem, remélem hullámosodik egy kicsit. Alapból nekem is hullámos, de most a hosszabb haj lehúzza.
2021. szept. 18. 09:53
Az én hajam alapból göndör, de észrevettem, hogy ha nem szárítom, még göndörebb. Esetleg próbálkozz ezzel.
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2021. szept. 18. 08:54

Nekem tök egyenes hajam van, így nem vagyok nagy szakértője a témának, de lehet kapni olyan hajhabokat, amik göndör hajra valók. Mosás után azt kell rákenni és szárítás közben nyomkodni, ahogy Beulieu is írta.

Vagy feltekered esténként rongydarabokra, újságpapírra, stb.


Vagy ezeket már próbáltad?


Egy kolléganőm csak nyomkodja szárítás közben és nem fésülködik.

2. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2021. szept. 18. 07:23

Ha a maga negezetol kinyulik, nincs mas, csak neha "osszegyurod" amig szarad.

En nyaron vagyok gondor

Az hatkozepig leer lapos a teteje, de feltuzom

2021. szept. 18. 06:42

Lányok, ajánlana valaki hullámositó sampont vagy sprayt,?

a hajam elég hosszú és a súlyától kiegyenesedett

, de szeretném ha lennének benne hullámok, illetve ha göndör lenne, az sem probléma. Nem tudom számít-e, de festett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook