Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullásra melyik a legjobb hajsampon, balzsam, pakolás? Vagy hajvitamin? fórum

Hajhullásra melyik a legjobb hajsampon, balzsam, pakolás? Vagy hajvitamin? (tudásbázis kérdés)


14. timycat (válaszként erre: 1. - Brigitta13)
2021. ápr. 7. 00:07
Én a szelénre esküszöm, de abból is az Avemin C-re.
13. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Brigitta13)
2021. ápr. 6. 23:04

Én belsőleg és külsőleg is kezeltem, helyreállt.

Az Olimp Labs ligetszépe kapszuláját szedtem, mellé magas dózisú multivitamint, pluszban még vasat.

Hajápoló termékekből csak egyetlen termékcsalád jött be, amit Michelle.r is írt, a Milva. Na, az csodát tett a hajammal. Nem csak megállította a hajhullást, de sosem volt ilyen tökéletes állapotú, kevésbé zsírosodik. Koffeines sampont, Kinin Forte pakolást, koffeines és Kinin Forte hajvizet használok, imádom (először rosszabb lett a hajam állapota, mivel addig szilikonos termékeket használtam, de mikor az lekopott, tényleg olyan kaptam, amit nem is reméltem, néha mikor sietek, csak a sampot használom (mindig rajta hagyom legalább 5 percig), akkor is tökéletes)

12. michelle.r (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2021. ápr. 6. 21:57

Sajnálom. Már az egyik fodrászom is használja, ajánlja a vendégeinek, tőle is azt hallom, hogy elégedettek.


Új hajszálaid sem nőttek?

11. michelle.r (válaszként erre: 7. - Brigitta13)
2021. ápr. 6. 21:53
milva.hu, biocom.hu
2021. ápr. 5. 07:58
Nekem a Plantur39 Fito-koffein hajszesz egyik napról a másikra állította meg a hajhullást.
2021. ápr. 4. 18:48
És a Biocom?
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2021. ápr. 4. 17:22
Jól bevásároltam Milvából (sampon, maszk, víz), semmit nem használt.
7. Brigitta13 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2021. ápr. 4. 16:51
Tudnál nekem segíteni hogy hol tudom beszerezni?
2021. ápr. 4. 16:47

Nekem nagyon bejött a MILVA termékcsalád. A hajhullásom teljesen megállt, hogy lassan egy év elteltével teljesen visszasűrűsödött.


Egy hozzátartozómnak a kemoterápia közben hullott ki a haja, neki a Biocom-tól vettük meg a teljes készletet, sampon, balzsam, a fejbőrápoló krém, amit hajmosás előtt kell felkenni és egy folyadék, amivel mosás után, két mosás között kell a fejbőrt átmasszírozni. Klasszul nő, sokkal sűrűbb a haja, mint a kezelés előtt volt. Egy Kiss Éva nevű hajgyógyász terméke, egy videóban azt hallottam tőle, hogy évek óta nem működő hajhagymákat is újra tud éleszteni.

2021. ápr. 4. 16:39
Vas tablettát énis szedek.
2021. ápr. 4. 16:27
Nekem a vas vitamin, és a sörélesztő tabletta sokat segített.
2021. ápr. 4. 15:57
Én vérszegény vagyok lehet attól hullik nagyon.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Brigitta13)
2021. ápr. 4. 15:56

Nekem is.

Sampon, balzsam, pakolás úgy tapasztalom parasztvakítás, nálam legalábbis semmit nem ért.

A harmadik féle vitaminnál tartok, és nincs javulás.

Nagylaborom, pajzsmirigy értékem tökéletes.

2021. ápr. 4. 15:52
Melyik a legjobb hajsampon, balzsam, pakolás? Vagy hajvitamin? Nagyon hullik a hajam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook