Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hematológia tapasztalatok fórum

Hematológia tapasztalatok (beszélgetős fórum)


dec. 2. 21:48
Én gondolom a tünetek miatt és a vérkép miatt
11. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 21:39
Ki mondta, hogy hematológiára kell menned?
10. meer
dec. 2. 21:14
Poszter... ez most új tünet, vagy régebben létező valami.. ahogy látom, nem újkeletű. A háziorvosa mit mondott, leginkább őt kellene megkérdezni, ill neki kellene elküldeni hematológiára. A félelemmel nem lesz beljebb, de egy megfelelő szakorvosi vizsgálattal igen. Ha állapota most lett rosszabb hirtelen, akkor menjen SBO-ra.. hová tartozik 112 megmondja
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Leoborta)
dec. 2. 21:02
Köszönöm!
dec. 2. 21:00
Mert a véraláfutások alapján azzal lehet gond. Anyukámnak állandóan ezt ellenőrzik, gyógyszert szed rá. Sokszor bevérzik neki itt-ott.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Leoborta)
dec. 2. 20:53
INR? Azt nem látok.
dec. 2. 20:51
Véralvadás INR vajon rendben van-e? Nézték?
dec. 2. 19:12

Már voltam több orvosnál is.

Volt vérkép.

Nem vagyok vérszegény.

dec. 2. 19:08
Azonnal orvos,vagy sürgősségi,és vigyázz,hogy meg ne vágd magad.
dec. 2. 18:32
Ezek komoly dolgok, trappolj vele azonnal orvoshoz! Vérvétellel kezdik, abból sok minden kiderül. Mindenre kivizsgálják, amire csak lehet.
dec. 2. 18:20
Valaki esetleg?
dec. 2. 15:55
Véraláfutásaim vannak, fájnak a csontjaim, éjjeli izzadás... nagyon félek, aki már volt haematológián, mit csinálnak és ha daganat az mikor derül ki? Hová kell majd mennem, ha a János kórházba tartozom? Oda küld a háziorvos vagy a szent lászlóba esetleg? Úgy félek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook