Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha velem szakítottak érdeklődjek felőle? fórum

Ha velem szakítottak érdeklődjek felőle? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 11. 16:46
Szerintem ne keresd. Te magad is leírtad az okokat, hogy miért ne...
15. winny
2012. júl. 11. 16:44
Ne alázd magad!
2012. júl. 11. 16:44
Ha tényleg tiszta szívből szereti/szerette valaha egymást két ember, nem szakad meg a kapcsolat. Keresik egymást, akkor is, ha van más az életükben, akkor is ha már szerelmesek, akkor is ha nem akarnak egymástól semmit. Én ezt így tapasztaltam. Nekem 5 éve már vége egy hosszú kapcsolatomnak, de még mindig keressük egymást, akkor is ha néhanapján összekapunk valamin. Soha 5 percig nem volt harag köztünk. Hát nem mindenki gondolkodik így mint mi.
13. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Crimson)
2012. júl. 11. 16:43

Megérdemli-e? :D Vicces kislány vagy, tartás nélkül :P

Ne csinálj magadból még nagyobb hülyét!

12. Cilumiluci (válaszként erre: 10. - F799cac10e)
2012. júl. 11. 16:42
Minek keresné pár év múlva?Addigra már mindkettejüknek új életük lesz másvalakivel nyilván:)
11. -meva-
2012. júl. 11. 16:40
Szerintem ne keresd! Ha úgy van rendelve, egyszer majd Ő keres, ha nem, más a jövő mindkettőtöknek!
2012. júl. 11. 16:39
majd egy pár év múlva keresd
2012. júl. 11. 16:38

próbáld ne keresni...

tudom, hogy nehéz...én mikor az exemmel szakítottam minden nap órákat lestem írt-e..mosat meg neki is külön élete ő már lassan apuka nekem is komoly párom van de már havi egyszer beszélünk...szóval még se váltunk el haragba...

ha szeretné veled a kapcsolatot tartani úgy is megkeres..

kitartás..

8. Cilumiluci (válaszként erre: 7. - -meva-)
2012. júl. 11. 16:38
Bizony!
7. -meva- (válaszként erre: 6. - Cilumiluci)
2012. júl. 11. 16:37

:)

Nagyon igaz!

2012. júl. 11. 16:35

Eszedbe se jusson!!!


"Eljön egy pillanat az életedben,amikor rájössz,

hogy ki az,aki igazán számít,

hogy ki az,aki sosem számított,

ki az,aki többé nem fog és

ki az,aki mindig is számítani fog...

ezért ne aggódj azok miatt,akik már a múltad részei: megvan az oka annak,hogy a jövődben ők miért nem szerepelnek."

2012. júl. 11. 16:33
Nyílván azért szakított mert nem akarja h a további életémbe részt vegyél,tõk mind1 h te jó indulatú vagy az emberek azért szakítanak mert nem akarnak már egymástól semmit de semmit, fel se kellett volna kõszônteni hívni meg fõleg nem,olyan mintha nyomulnál, nem kell az egoját azzal is nõvelni h 1 hónap után se tudsz nélküle létezni, felejtsd el jõn más...szórakozz stb.
2012. júl. 11. 16:27
Hagyd, nem érdemes foglalkozni vele... Majd megtanulod elfelejteni az embereket.
2012. júl. 11. 16:26
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
2012. júl. 11. 16:26
neeeee! (komolyan, leírtad magad is, egyértelmű, hogy lépj tovább rajta)
2012. júl. 11. 16:24

Egy hónapja kidobott a barátom, minden előzmény nélkül, azzal az indokkal, hogy már nem érez "olyat".

Tudom, hogy ő azóta haverozik, iszik, még egy több napos motorostalálkozóra is elment, ami után csomó új csak ismerőse lett fb-n, tehát eléggé úgy látom, hogy él, mint hal a vízben. Én nagyon padlóra kerültem a szakítás után, de már kezdem összeszedni magam.

Ő azóta egyáltalán meg se kérdezte hogy vagyok vagy valami(szakítás után mondtam, hogy nekem idő kell, hogy összeszedjem magam és ez nem fog menni úgy, ha kommunikálunk.) Viszont azóta már beszéltem vele fb-n egyszer, születésnapján is felköszöntöttem, és tegnap felhívtam mi van vele.


Engem érdekelne mi van vele, hiszen most végzett a sulin és érdekelne hogyan alakul az élete stb...de felőle azt érzem, hogy ha holnap egy kamion ütne el engem az se érdekelné. Érdeklődjek felőle, tehát írjak neki üzit, vagy inkább hagyjam mert tökre lesz*ar? Én jóindulatú ember vagyok, ha nekem egyszer valaki szerepelt az életemben én azzal nem tudok semleges lenni és úgy viszonyulni, hogy nem érdekel, hogy él-e vagy hal...

Ebben az esetben viszont nem tudom megérdemli-e azt, hogy érdeklődöm felőle, ha ő szakított, nem igazán becsült meg, és nem érdeklődik most sem.Ő tényleg ilyen szinten nem is szerett engem, ennyire csak a saját kis élete érdekli és a saját érdekei?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook