Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha van kedved hallgasd meg a dalomat, amit írtam. És írd meg a véleményedet. Kicsit szomorú lett. fórum

Ha van kedved hallgasd meg a dalomat, amit írtam. És írd meg a véleményedet. Kicsit szomorú lett. (beszélgetős fórum)


1 2
2020. jan. 13. 21:10
hát, lehet az éneksávot picit feljebb kell csavarnom
2020. jan. 13. 15:39
Kicsit ha jobban artikulálnál érthetőbb lenne a szöveg,egyébként semmi gond nincs vele..jó a hangod,jó a zene,csak így tovább!
2020. jan. 13. 08:56

Minden hozzászólásnak nagyon örülök, akinek tetszett annak azért köszönöm mert ez lendületet ad a folytatáshoz, aki meg kritikát is megfogalmazott annak meg azért mert ebből tudom hol kell fejlődnöm hogy jobb legyen. <3

Őszintén szólva én még nem vagyok elégedett ezzel a kis dallal, kísérletezek egyelőre és próbálok fejlődni, javítani ami nem jó és erősíteni azt ami tetszik a zenémben az embereknek. Ez azért jó platform erre, mert talán gátlások nélkül ismeretlenül teljesen őszintén mondjátok el a véleményeteket. A barátaim és a családom pedig valószínűleg elfogult lenne. Ráadásul nem értenék és lehet elsőre rosszul esne nekik ez a nagy depi szöveg.

28. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 12. 21:02
Nagyon tetszik a szöveg, dallam és a hangod is,tudván, hogy nem profi vagy,csak keresed az utad még nagyobb gratula!
27. levarosbukta (válaszként erre: 17. - Fidel)
2020. jan. 12. 18:19
Igen, egy profi zene meg miegymás kritikus!
26. Babi11
2020. jan. 12. 15:33
Tetszett,gratulálok!
25. New(l)
2020. jan. 12. 15:12

Jó lesz ez, bár a magas hangokat alul intonálod.

Nekem kicsit olyan keserves a hangszín, hiszem, hogy nem ettől lesz mély egy dal. Ha nem ismernéd, hallgasd meg Johnny Cash Hurt c. számát, és érteni fogod miről beszélek.

Ügyes vagy különben, gyakorolj, fejlődj.

(Csak nekem ugrott be a Honeybeast a dallamról?)

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Zsofi_876)
2020. jan. 12. 14:42
Köszi Zsófi, ez jó ötlet.
2020. jan. 12. 11:01

Még az jutott eszembe, hogy lehetne benne egy tetőpont, ilyen katarzis-féle, úgy jobban vinné magával az embert.

Nem is kéne átírni, csak a közepe felé egy kis szenvedélyt belevinni, haragot afelé, aki miatt elvesztél.

Vagy úgy tudom elképzelni, hogy a hargban teljesedik ki, és akkor fokozatosan erősíteni a vége felé; vagy úgy, hogy fájdalmasabban, és akkor még "szenvedősebben" énekelni az utolsó előtti részt.

2020. jan. 12. 10:53

Nekem a zene, a dallam nagyon tetszik. A szöveg is.

A hangod nem tucat, hanem különleges, szépen énekelsz.

Nem tudom, milyen mikrofont használsz, de nekem is az egész kicsit tompának tűnik.

Ha teljesen kiengednéd a hangod, erővel, akkor sokat dobna rajta.

Persze van 1-2 hang, ami szerintem mellé ment, de összegezve: nagyon tehetséges vagy. Megfelelő technikával és javítva az előadáson még azt is simán el tudom képzelni, ahogy a rádióban nyomatják.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Levarosbukta)
2020. jan. 12. 10:26

:-) Még nem találtam rá a stílusra amit szeretnék ez igaz. csak keresgélem az utat

Én a hangomat annyira nem szeretem, korlátoz és hát az ember a saját hangját amúgy sem szívesen hallgatja vissza :-DD

Nem vagyok profi énekes - azért majd remélem alakul még ez a része. Inkább a zeneszerzés érdekel jobban

Köszönöm a kedves és az építő jellegű hozzászólásokat

20. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 12. 07:34
A zene, a szöveg jó, de minimum vállalható. Az előadást profi énekesre bíznám. Te (még) nem vagy az.
19. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 11. 23:31
Gratulálok!
18. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 11. 23:24
Én kicsit nehezen értettem a szöveget. Kicsit mintha "befelé" énekelnél.
17. fidel (válaszként erre: 15. - Levarosbukta)
2020. jan. 11. 23:24
Te egy profi zene meg miegymás kritikus?
2020. jan. 11. 23:07

Nekem tetszik :) persze van még mit javítani stb de már igyis jó pláne hogy otthon készült :)

Sok sok tanulás és ne hagyd abba. Ebből még sok jó lehet

15. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 11. 23:03
Egysíkú, unalmas. Ugyanaz a hangfekvés végig, roppant idegesítő. Pedig nincs rossz hangod. Döntsd el milyen stílust akarsz, mert ez a katyvasz nem visz előre.
2020. jan. 11. 21:47
Nekem tetszett🙂
2020. jan. 11. 21:25
Köszi mindenkinek. Sokat jelent nekem, hogy meghallgattatok és ezáltal valamit ki tudok adni abból a sok borzalmas érzésből ami az utóbbi időben bekerített.
2020. jan. 11. 19:41
Nekem tetszik :)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Epervirág2)
2020. jan. 11. 19:27
:-)
10. epervirág2 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 11. 17:51
Szia!Megmondom őszintèn nekem nem nyerte el a tetszèsemet.De egy biztos ahol dolgozok suliba (csak takaritok ott),van egy fèrfi tanár kicsiket is tanit èneket,nàla mindenkèpp jobb hangod van.Viszont ha örömöd leled benne mindenkèpp ènekelj az a lènyeg,hogy neked jó legyen.Sok sikert kivánok neked hozzá.
2020. jan. 11. 17:39
Jó fejek vagytok, és azt is nyugodtan írjátok meg ha nem tetszett valamiért :-D
2020. jan. 11. 14:51
Nem került fel a slágerlistámra.
2020. jan. 11. 13:44

Gratulálok én is, nagyon szépen énekelsz, jó hangod van.

Jól sikerült a dal, csak így tovább! :)

2020. jan. 11. 12:30
Gratulálok! Nagyon tetszik szép hangod van! Tessék indulni valami felfedező műsorba. Nagy jövő áll előtted!
2020. jan. 11. 12:13
Igen én írtam és játszottam fel a zenét. Örülök hogy tetszett.
2020. jan. 11. 11:02

Eredeti minden! Jó hangod van nagyon, úgy hiszem képzett! A dallam magával ragadó, a szavak az "elveszett" ember szavai... A képek kifejezőek. (A zene is saját?)

Bizony, sokszor belegabalyodumk az élet bonyodalmaiba..., amiben sötéten, egyedül és kilátástalanul vergődünk... Aztán jön egy vonat, amire felszállhatunk. És az utastársak között lassan enyhül a keserűség, belátjuk, hogy nem is kell menekülnünk magunk elől. A sorsunk része mindaz a rossz és a jó, ami utunk során ér... Ezektől egyedi és megismételhetetlen az ember...

További sok, szép szerzeményt!!!

2020. jan. 11. 09:59
Meghallgattam/néztem. Én is csak gratulálni tudok. Nagyon szép.
2. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 11. 08:55
Gratulálok és így tovább:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook