Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valakiről tudom, hogy jogtalanul lett nyugdíjas, azt hol jelezzem? fórum

Ha valakiről tudom, hogy jogtalanul lett nyugdíjas, azt hol jelezzem? (tudásbázis kérdés)

112. f8db0709b8 (válaszként erre: 110. - Csókica)
2009. febr. 15. 14:13
A gyt-t kell sürgetnie ezt irta mindenki,hisz ha nem kap nyugdijat gyt sem lesz.Nem értem miért kell a másik alatt vágni a fát,ha egykor szerelemböl ment hozzá......Mi is szerelmesek vagyunk,de ragaszkodtunk a papirhoz
111. supin (válaszként erre: 108. - E71af41436)
2009. febr. 15. 14:12
Így van. Ha két ember szereti egymást attól még igenis lehet és kell is a vagyonnyilatkozat!!És minden további legyen közös néven.
110. csókica (válaszként erre: 107. - Főherceg)
2009. febr. 15. 14:10
De szerintem te is egyet értesz abban,hogy ne firtassa a nyugdijhoz való jutást,hanem inkább a tartásdíj elérésért harcoljon.Többek között én is erről próbáltam lebeszélni,nehogy fordítva süljön el a dolog.Nyugodt fejjel inkább végig lehet gondolni,mint forró fejjel cselekedni.
109. f8db0709b8 (válaszként erre: 107. - Főherceg)
2009. febr. 15. 14:09
Mégis nekem van igazam a papirral kapcsolatban...nekem van,igy nem járhatok igy:))
108. e71af41436 (válaszként erre: 107. - Főherceg)
2009. febr. 15. 13:19

sokra ment a szerelemmel....

nem véletlen hogy az embernek gondolkozni is kéne kicsit....

de mindegy,sajnos a sok jó tanács és segíteni akarás ellenére itt átment a fórum személyeskedésbe....

2009. febr. 15. 11:59
Briell nem kell a többiek szurka piszkálódásait figyelembe venni! Sokkal külömb vagy némelyiknél, ugyanis te SZERELEMBŐL mentél férjehez és szültél gyereket. Az olyan, aki erről még papírt is képes közben írni, háááát mint mondjak. Biztos nem boldog! Magyarán sejtelme sincs az odaadásról. De sebaj, mindenkinek megvan a maga keresztje és te a tiedet tényleg viseled és próbálsz jó megoldásokat találni. Mindenféleképpen az legyen az első, amit te is tudsz, megoldani a lakhatást. Az biztos segítség benne, hogy közben folyamatában tartod a gyerektartás követelését. Azt hogy a nyugdíját Te intézted el, inkább fegyverként arra használd hogy van miből tartást fiztetni, és neked ill. a gyerekeknek utaljon minél többet belőle. Semmi szín alatt ne vágd alatta a fát, vágja ő maga ne izgulj. Remélem sikerülni fog új életet kezdeni a lányokkkal.
2009. febr. 15. 11:25

Nyugdíjjal kapcsolatban:

Dél-alföldi Regionális Nyugdíjbiztosítási Igazgatóság

Cím: 6726 Szeged Fő fasor 16-20.

Levelezési cím: 6701 Szeged Pf. 667.

E-mail cím: onyf_delalfold@onyf.hu

Telefon: 62/592-600

Fax: 62/592-565

2009. febr. 15. 11:24

Ez a Nagycsaládosok Egyesületének elérhetősége:

Levélcím: 1056 Budapest, Március 15. tér 8.

E-mail: noe@noe.hu

Félfogadás: szerda 10:00-16:00, péntek 10:00-13:30

Telefonos ügyelet: hétfőtől csütörtökig 08:00-16:30, péntek 08:00-14:00

Ebédszünet: minden nap 12:00-12:30

2009. febr. 15. 11:23
Briell, az valóban jó ötletnek tűnik, hogy írj a Nagycsaládosok Egyesületének! Szerintem a nyugdíjat a nyugdíjfolyósítónál kell bejelentened. Meg tudom érteni, hogy ki vagy borulva és fel vagy háborodva! Sajnálom, hogy nem tudok kézzel fogható segítséget nyújtani!
103. f8db0709b8 (válaszként erre: 102. - E71af41436)
2009. febr. 15. 10:07
Szerintem hagyjuk,ugy sem fog ránk hallgatni
102. e71af41436 (válaszként erre: 96. - Briell)
2009. febr. 15. 10:03
de egyébként gondolod végig.ha elveszik a nyugdíját,akkor nem lesz jö9vedelme,amiből neked vonni lehet a gyerektartásra.tényleg ezt akarod???
101. e71af41436 (válaszként erre: 94. - Briell)
2009. febr. 15. 10:01

szerintem ez nem rosszindulatú,egyszerűen megpróbálunk segíteni,bocsánat ha abban nem tudunk,hogy a személyes bosszúdat érvényesítsd....



engem igenis meglep,amikor emberek x év házasság után átvedlenek állatokká....

100. f8db0709b8 (válaszként erre: 96. - Briell)
2009. febr. 15. 09:07
Már bocsáss meg,eleinte korrekt dolgokat irtam én is,de nem hallod meg a tanácsot,pedig nem rossz indulatból irtam azt amit.Sorozatosan az én irásom jelenik meg,ne legyél bosszúéhes,lépj tovább meg ilyenek...de téged nem érdekel..csak fujod a magadét.A blogodat is kiirtad,megbizol idegen emberekben.....nem gondolod,hogy pont a blogod miatt fogod megszivni?
99. csókica (válaszként erre: 96. - Briell)
2009. febr. 15. 09:03
Én nem kötekedni akarok veled,haenm lejjebb írtad,hogy röhög rajtad a párod,amiért ilyen nehéz helyzetben vagy.Ebből azt a következtetést vonom le,ha cselekszel ellene valamit,ő is készen áll a válaszcsapással,és te járhatsz rosszabbul.Irj inkább a nagycsaládosok egyesületének,ird le nehéz anyagi helyzeted,hátha van ott ügyvéd is aki tud rajtad segiteni,bár írtad,hogy van ügyvéded,de nem veszithetsz semmit,ha az egyesülethez is írsz.Azt sajnos nem tudom /a címet/hová kell írni,de valaki itt fent biztos tudja.
2009. febr. 15. 08:57

Ebböl látom hogy sajna idegileg is kivagy,amiket irsz nem továbblépni és a köteles tartásdíjat kiküzdeni akarsz!!:(

Ne hidd hogy másnak könnyű és más hasonlókat nem élt át....ha ezt csinálod amit semmivel nem vagy jobb az exedtöl aki lelépett otthagyott a gyerkőkkel és mással él....te nem a gyerekeid véded hanem bosszúéhes vagy amiért elhagytak:((

Csak azt kívánom tudj ezen továbblépni és nyugodtan élni a gyerekeid érdekében!

97. emagdi (válaszként erre: 96. - Briell)
2009. febr. 15. 08:55
rossz lehet neked ebben a világban, ahol mindenki rosszindulatú, és csak te vagy normális.
96. briell
2009. febr. 15. 08:52

Örülök, hogy megint akadtak olyanok akik másokat akarnak kioktatni, vagy taposni és itt kiélhették a vágyaikat!

Ha pöttyös a májam, vagy savanyú a szőlő, akkor nem az, nem azt kérdeztem a fórum fő témájaként, hogy ki mit gondol rólam!

Úgyhogy lezárt ez a téma, mert látom itt nem javaslatot kapok, hanem egyesektől beszólást. De megszoktam már a legtöbb ember ilyen. Aki nem érti meg a dolgot az nem érti. Nem én vagyok a rosszmájú hanem az aki nem érti, mert felületes, és igyekszik a kákán csomót találni!

Úgyhogy azt írtok amit akartok, nem fog mostmár érdekelni. Nem azok miatt akik normális tanácsot adnak, hanem az ilyen kötekedős nőszemélyek miatt!

95. emagdi
2009. febr. 15. 08:49

most komolyan, miért lesz neked jobb, ha keresztbeteszel neki?

mert még ha neked ebből bármi előnyöd származna, megérteném, de így te sem jársz jobban, neki meg csak rosszabb lesz. ennek semmi értelme.


akkor jársz a legjobban, ha túllépsz ezen az egész dolgon, és kivered a fejedből az irigységet és a bosszúszomjat is.

94. briell
2009. febr. 15. 08:49
Jól van.. nem érdekel tényleg a sok rosszindulatú megjegyzés, mert a kérdésem nem az volt, hogy tegyek e bejelentést, vagy sem, hanem az, hogy hova!!!
2009. febr. 15. 07:46
Higgadtan kell cselekedni,mert a bosszú bosszút szűl,aki másnak vermet ás maga esik bele!!Gondold át nagyon,mit,miért és hogyan teszel.
92. f8db0709b8 (válaszként erre: 91. - Pinpilla)
2009. febr. 15. 06:24
Sok hsz-el ez elött már irtam neki én is,de szerintem nem érdekli ki mit mond.....csak nem értem minek akkor a fórum.
2009. febr. 14. 22:02
Elég nem szép dolog ijet csinálni.Ez nem a te dolgod,hogy ezt elbiráld.Ha valakin bosszut akarsz állni,ne ted ,ez nem a te feladatod.Ha mégis ijenhez fojamodsz,számithatsz rá,hogy ez valahol és valamikor megfogja bosszulni magát.Ha segiteni nem tudsz,ne árts!Vannak fontosabb és nemesebb cselekedetek is.nézz szét magad körül is!
2009. febr. 14. 20:04
Elolvastam az elejét ennek az épületes témának, és meg kell állapítanom, hogy rég láttam ilyen pöttyös májacskát. De lehet, hogy csak a szőlő savanyú.
89. briell (válaszként erre: 86. - 9ea67a7a1c)
2009. febr. 14. 19:31
Nem idegileg vagyok ki.. sőt! Nagyon is jól bírom idegileg a helyzetet ahhoz képest, mi minden van itt és mi minden derült ki! Szerintem már más összeroppant volna a helyemben! De edzett vagyok- az élet megedzett, és Isten segít szerencsére.
88. briell (válaszként erre: 87. - 9ea67a7a1c)
2009. febr. 14. 19:30
Szerintem nem mindenki néz meg minden fórumot.. ezt talán 8-an, 10-en...
87. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 85. - Briell)
2009. febr. 14. 15:37
egy halom idegen nick szerinted megbízható?Csak nézd meg hányan tagjai a portálnak ,de akár regi nélkül is lehet olvasni....
86. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 83. - Briell)
2009. febr. 14. 15:36
Ha te ott idegileg ennyire kész vagy mint én látom és bosszúra törsz ahelyett hogy próbálnál a gyerekeiddel boldogan tovább élni,akkor nem hiszem hogy ez egy jó környezet lenne akár megszokott akár nem.Vagy azért maradtál hogy majd visszamegy ha kiéli magát másnál?????És mivel most úgy tűnik tök jó úgy neki,most azért is be akarsz kavarni?Mert az utolsó mondataidbol ez jön le....ha a gyerekeidet nézed ez a lehető legrosszabb amit most csinálsz:((Ne azon keseregj hogy milyen könnyű most neki hanem lépj....
85. briell
2009. febr. 14. 15:36
""" ne adjátok tovább a blogcímet akkor nem lesz baj :) :) """ mert nyilvánosan csak itt látjátok, és az iwiwen pár ismerős...
84. briell (válaszként erre: 79. - Rozália)
2009. febr. 14. 15:31
Nem %-os nyugdíjas! Rendőrségről szolgálati nyugdíjas. A rendőrségnél 10 évet dolgozott pontosan. Azelőtt faiparban volt. De 25 év munkaviszonya nem volt, mert 3 év szakmunkástanuló év, és azt hiszem másfél év katonai szolgálat van még ebben a 25 évben benne. 39 éves volt mikor nyugdíjas lett! A nyugdíja 20-30 ezerrel lett több mint volt a fizetése, mert éppen 10 éves jubileumi pénz is beleszámított, meg nem is tudom mi.
83. briell (válaszként erre: 78. - 9ea67a7a1c)
2009. febr. 14. 15:29
Én is így gondoltam... ezért akartam menni. De azt mondták a gyerekeknek ez a megszokott környezet. Bíztam benne hogy a drága is szem előtt tartja ezt és kiéli magát és hogy majd visszajön. De nem. "most olyan jól kijön a pénzéből, és olyan jó neki nélkülem" ezt mondja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook