Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha tetováltatok, akkor mennyi ideig nem érheti napfény? fórum

Ha tetováltatok, akkor mennyi ideig nem érheti napfény? (tudásbázis kérdés)


2018. jan. 22. 17:15

sziasztok,ismét itt:)

nemrég történt meg a javítás a tetkómon,hálistennek gyönyörű lett,kiegészitették....viszont elfelejtettem megkérdezni,mikortól lehet tornázni,sportolni,mert ugye eleinte nem lehet,az izzadás miatt.

ha tudjátok a választ,segítenétek?koszi előre is

15. Miss Angel (válaszként erre: 14. - Bc681dac13)
2017. jún. 5. 16:31
igen,én is hallottam hasonlót,egy ismerősnek pl a színes tetoválások egyszerűen nem maradtak meg,és átcsinálták neki simára.
14. bc681dac13 (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2017. jún. 5. 14:12
Legjobban a bőrtől függ. A régi társaságomban volt egy srác, neki kb. 1 év után nagyon halvány kék volt a tetoválása, ami feketével készült. Újra lett ütve, és egy év múlva megint olyan volt. A tetováló mondta neki, hogy ő megcsinálja szívesen újra, de ugyanez lesz. Több évtizedes a szalon, és nevesek az országban, ritkán, de látni ilyet. A művészúrnak meg sok munkáját láttuk előtte, utána is, abban a haveri társaságban is jópár tetoválást készített (az enyémet is), egyikkel sem volt semmi baj.
13. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2017. jún. 5. 10:40
Szerintem az is sokat számít, hogy a 15-20 évvel ezelőtti festéknél már sokkal korszerűbbekkel dolgoznak. Nekem is sokáig tervben volt a helyrehozatal, de ahogy telnek az évek kopik a bátorságom. A derekamon lévőt is fel kellene újítani, talán egyszer rászánom magam
12. Miss Angel (válaszként erre: 11. - 5fd0bd70c7)
2017. jún. 5. 10:24
igen,ezt tudom,bár akár 10 évet is mondanak,meg még többet a fakulásra ,ha jó a festék minősége,és én is megfigyeltem ,hogy semmit nem fakult ,mióta megcsináltattam,pedig már az enyém is tuti van legalább 5 éves.
11. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 9. - Miss Angel)
2017. jún. 4. 20:42
Kifakult, de hogy mitől, azt nem tudom. Nem hinném, hogy a napfénytől, inkább az évektől. Nem szoktam figyelgetni, de biztos, hogy jó pár évig élénk volt a színe. Nyáron mindig napozok, az feltünt volna, hogy már a csináltatás után kiszedte volna a nap. Emlékszem, hogy mondta is, aki csinálta, hogy a színes egy idő után megfakul.
10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Miss Angel)
2017. jún. 4. 20:30

valami fórumon olvastam egy másik oldalon,ezt nem írtam...:/

mindegy,mindenképp kiegészíttetem,utána meg úgyis nagyon vigyázni fogok rá,aztán majd a szakember ellát tanácsokkal :)

9. Miss Angel (válaszként erre: 8. - 5fd0bd70c7)
2017. jún. 4. 20:28
a színeid nem fakultak a fénytől?mert én olvastam egy ilyet itt neten,hogy a színeket fakíthatja a fény,,legalábbis a friss tetováláson,bár lehet hogy hülyeség az egész...
8. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2017. jún. 4. 18:25
Ami a lapockámon van az igen, de már megkopott a színe. Non-figuratív virág+levél minta, kevés zöld és piros színezéssel. Át kellene üttetnem, de már nem vagyok olyan bátor:-)
7. Miss Angel (válaszként erre: 6. - 5fd0bd70c7)
2017. jún. 4. 16:28

köszönöm szépen az infot:)

a tied színes?

2017. jún. 4. 15:38

Szerintem érheti. Ha teljesen begyógyul a seb nem lesz a tetkónak baja.

Nekem az első nyáron készült, igaz már 15 éve, pontosan nem emlékszem, hogy mikor mentem strandra utána, de biztos, hogy érte nap és nem lett baja.

5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - 5fd0bd70c7)
2017. jún. 4. 14:46

UTÁNA ÉRHETI?Fényvédőt,vagy mit kell rá használni?

tudom,h a szakember elmondja majd,de érdekelne...

2017. jún. 4. 14:40
A tetoválás gyógyulási ideje kb 2 hét, addig semmiképpen ne érje napfény.
3. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2017. jún. 4. 14:22
annak idején tavasszal történt a tetoválásom elkészitése,nem nyáron és nem emlékszem mit mondtak a napozásra,aki készíti,azt meg nem szeretném most a kérdésemmel zavarni.
2017. jún. 4. 14:20
sziasztok,érdekelne ez a kérdés,mert az oldalamon van 1 tetoválás amit szeretnék kiegészíttetni,mivel lett ott egy sebem ami szépen begyógyult,de lett egy kis heg és arra sztnék mintát...a lényeg:meddig nem érheti napfény?? július elejére kaptam idopontot,előre is köszi az infokat.
2017. jún. 4. 14:18
Ha tetováltatok, akkor mennyi ideig nem érheti napfény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook