Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem kéri meg a kezed. fórum

Ha nem kéri meg a kezed. (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. arcansas (válaszként erre: 8. - Anikko)
2010. nov. 12. 15:14
maga a papír és az álomesküvő két különböző dolog:)))
2010. nov. 12. 15:08

Én is úgy vagyok vele, hogy ha nem akarja ne kérje meg. 1-2 alkalommal rákérdeztem, hogy nem e jutott eszébe a házasság, mondta h de. ennyi. Én többször biztos nem hozom fel, mert az tényleg megalázó! Annál nagyobb gáz nincs! szerintem.

de tényleg nem feltétlenül a nő hibája. Vannak férfiak, akiknek nem a papír meg a felhajtás a fontos. szerintem a nőknél ez teljesen más, mint a pasiknál.

7. Kiho
2010. nov. 12. 15:04

HHHHHÁÁÁÁÁÁLLLL IIIISSSSSTTTTTTTEEEEENNNNNNN!!!!!

Mondjuk együtt, hogy ámen!!

Nő vagyok!!!!!

6. Bella 13 (válaszként erre: 4. - Arcansas)
2010. nov. 12. 15:04
És vannak a Pasik, akik egy rettenetesen elbaltázott házasság után kétszer (sőt százszor) is meg gondolják, hogy még egyszer oltár elé álljanak!
2010. nov. 12. 15:01
De lehet, hogy egy hisztis, beképzelt nő, és a pasinak esze ágában sincs megkérni a kezét.
2010. nov. 12. 14:58

-Vannak tipikus hapsik,akik nem hisznek a házasságban..A legtöbb nem házasságban nevelkedett,vagy eleve elvált szülők gyereke(és elvált szülőknek is elvált gyereke lesz,de nem általánosítok,csak a környezet alapján írom)...

-Vannak,akiknek elég az együttélés,az élettársi viszony.(szerintem tök leminősítő,ha valaki a párja helyett azt mondja,h" ő az élettársam"...pedig milyen szép lehet azt mondani,h "férjem/feleségem").

-Na meg vannak a komolytalanok,akik nem érzik komolynak a dolgot,és nem akarják elvenni a nőt...jobb nem is erőltetni a nőnek,mert az már lehet megalázó is...

3. survivor3 (válaszként erre: 1. - 87a4943ebf)
2010. nov. 12. 14:57
pl.: apácák kezét
2010. nov. 12. 14:57
Ez szerintem egyáltalán nem a nőkön múlik...ez teljesen férfifüggő dolog..vagy megkér,vagy nem.
2010. nov. 12. 14:54
Miért nem kérik meg egyes nők kezét? Milyen nők kezét nem kérik meg?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook