Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha meghalnék, mi történne a telefonommal? fórum

Ha meghalnék, mi történne a telefonommal? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. márc. 20. 10:36
Eddig azt hittem, nem a készülék lényeges.
7. vigyefene (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
2021. márc. 20. 10:34
Legtöbb pár év alatt tönkre megy, elavul annyira h használhatatlan.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 20. 10:32
Nem tök mindegy?
5. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2021. márc. 20. 10:32
Ez mondjuk egy jó ötlet, ha nem akarod, hogy babráljanak vele. De a fiatalabbak szerintem nem gyakran gondolnak rá, hogy végrendelkezzenek.
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 20. 10:22
Az utolsó végrendeletemben világosan meg van írva, h tegyék a koporsómba, és velem együtt temessék el.
2021. márc. 20. 10:22
Hát 80.000 tartozásom van számlák terén a telekomnál🤣🤣 úgyhogy érdekes lenne megszüntetni, ráadásul nem is jön sárgacsekk, hanem csak az appban tudom befizetni mert úgy olcsóbb (elvileg)
2021. márc. 20. 10:20

A facebookodat kérhetik a hozzátartozóid, hogy töröljék vagy emlékoldalt csináljanak belőle. Plusz azt hiszem, te magad is meg tudsz adni kontaktokat, akik szükség esetén hozzáférnek a fiókodhoz.


A telefont nem tudom, ezen még sosem gondolkodtam. Egy szervízben vagy valahol biztos fel tudják "törni". Ha olyan szerettem halna meg, én pl. a fényképeit stb. valószínű megpróbálnám így megmenteni. Nyilván a telefon előfizetésedet is meg kellene szüntetnie valakidnek, ahogy egy sor teendőt el kell intézni ilyenkor. Ilyesmit szerintem halotti anyakönyvi kivonattal lehet intézni a legtöbb helyen.

2021. márc. 20. 10:08

Tegnap autóztam és valaki majdnem belémjött nagy sebességgel a szembesávból mert szarul fejezett be egy előzést..

Nem akarok meghalni vagy ilyesmi meg nem is ez a legfontosabb dolog, de belegondoltam hogyha megtörténne akkor mi lenne a telefonommal, facebookommal, stb.?

Egy iphone8am van, le van kódolva olyan jelszóval amit szerintem nem lehet kitalálni, pinkódos, és a telefon kontakthibás, szóval kb csak én tudom azt hogy milyen szögben kell lerakni ahhoz hogy tölteni tudjon.

Csak a szüleim vannak nekem, meg a párom. A szüleim kb semennyire nem értenek a technikai dolgokhoz. Lehet nem is tudnák kezelni. Senki sem tudja a jelszavát.


Ilyen esetben mi lenne magával a telefonommal, meg a telefonszámommal?


Félreraknák egy helyre és megvárnák míg lemerül vagy valahogy kikapcsolnák?


Aki sajnos volt már ilyen helyzetben az mit csinált a rokona/szerette telefonjával?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook