Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha ma nem hozta a postás a családit az utalhat rá, hogy nem adták meg újra? fórum

Ha ma nem hozta a postás a családit az utalhat rá, hogy nem adták meg újra? (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 7. 11:28
Végül ma jött meg az anyag és a szokásos három évre lett megadva.
2022. ápr. 6. 20:30

Én írtam nekik január végén, hogy február 28-án lejár. Erre küldtek végzést január 27-én. Én rá egy hétre beküldtem a papírokat február elején. Az orvosi leleteimet és a háziorvos papírjait.


A következő fejleményvolt március 21-én az, hogy az eeszt lezártnak jelezte az orvosi véleményt.

Gondolom most a kormányhivatalnál pattog a labda, de az érdekes, hogy most nem küldték a pénzt.


Mondjuk az utazási kártya miatt jó lenne még megkapni ameddig tanulok az nagy segítség.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 19:34

Még mindig hivatalosan vészhelyzet van.

Ha megkapod visszamenőleg is megkapod.

Személyesen voltál? Ha nem személyesen, hanem iratból készült el a vélemény, akkor megkaptad, a vészhelyzetre való tekintettel, nem lehet kevesebb az ellátás.

2022. ápr. 6. 19:23

Eddig eljutni tartott másfél hónapig. Régebben az egész lement egy hónap alatt.


Esemény típusa: Rehabilitációs hatósági vizsgálat befejezése

Ellátás státusza: LEZARAS

Ellátás kódja: REHAB

2022. ápr. 6. 19:20
Február első hetétől. És március 21 amikor az eeszt-be bekerült.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 18:53

Márc. 21-től, hogy számoltad, hogy ez 2 hónap?

Ápr. 21-én lesz 1 hónap.

2022. ápr. 6. 18:24

Sziasztok!


Az EESZT március 21-én zárta le a rehabilitációs felülvizsgálatot. Azóta se határozat se semmi nem jött. Ma pedig a postás nem hozott semmit.


Ez most arra utal, hogy nem kaptam meg? Vagy arra, hogy ameddig nincs határozat nem hozza és majd májusban jön utólag?

Igazából nehéz arra gondolni, hogy nem hosszabbították meg, mivel gyerekkorom óta meglévő betegségek vannak és nem valószínű, hogy javul majd a helyzet. Az viszont frusztráló, hogy két hónapja nem tudták lezárni ezt az egészet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook