Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha ideges vagyok a jelenlétében érdemes folytatni? fórum

Ha ideges vagyok a jelenlétében érdemes folytatni? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 13. 20:17
Sajnálatból nem élünk meg.
2021. aug. 13. 09:27
nem
2021. aug. 13. 09:27

Muszáj nyelvtannáciskodnom kicsit...

Ha ideges vagyok, a jelenlétében érdemes folytatni?

Ha ideges vagyok a jelenlétében, érdemes folytatni?


Első változatban kezeltesd magad. Második az, amiről folyik a beszélgetés.

7. papája (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 13. 09:24

Ha jól értelmezem pasi vagy.

Írod, szerelem nincs. Remélem a megszokás nem azt jelenti, hogy van aki főz, mos, takarít rád. Amennyiben az ellátás hiányozna, mert ugye szerelem nincs, akkor lépjél mielőbb, ne élj vissza más érzelmeivel.

6. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 13. 07:12

Hát akkor ezt a kérdést maximum 50 év házasság után érteném, de szerinem ez a kapcsolat közel sem ért még meg ennyit...

Itt csak "hagyd ott" választ fogsz kapni, pedig a valóságban a megszokás tart össze rengeteg kapcsolatot...

2021. aug. 12. 22:29
Szerelem már nincs, de hiányozna úgy érzem, talán a megszokás miatt
2021. aug. 12. 17:18
Szerelemről nem írsz?...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 12. 16:34
Sajnálatból ne maradj vele. Annál többet érdemel.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 12. 16:22
Tutira vége.Ahol őszinte szerelem van ott fel merül ilyesmi.Ne sajnálatból maradj vele.Annak mi értelme..
2021. aug. 12. 16:15
Sziasztok! Tudom, nekem kell eldönteni, de esetleg tapasztalatokat szívesen venném. Az utóbbi időben elég rosszul alakult a kapcsolatom a párommal. Pár napja külön mentünk majdnem. Ő sírt, könyörgött hogy nagyon szeret. Sajnos lehet csak megsajnáltam mert eddig aránylag meg voltam de ma nagyon ideges vagyok. Amíg dolgoztam nem volt baj, de miután jöttem haza megmagyarázhatatlan idegesség feszültség tört rám. Nem vagyok biztos, hogy mit szeretnék, de sajnálom mert nem akarom hogy rossz legyen neki, viszont nagyon rosszul érzem magam ebben a helyzetben. Elmúlik még ez az érzés, vagy a végét jelenti? Nagyon nem vagyok jól, és annyira tanácstalan vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook