Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha hozzáköltöznék? fórum

Ha hozzáköltöznék? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
7. c40efa00cc (válaszként erre: 4. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 8. 20:52
Nincs szükség új topikra.
2015. aug. 8. 20:50
csak azzal lehet megbékélni, ami van
2015. aug. 8. 20:39

Ha hozzáköltöznél, akkor előbb-utóbb tényleg lenne szex. Ahogy helyzet most áll, az inkább erőszak lenne.

Meg kellene békélned valahogy magaddal, a testeddel, szeretned kellene magadat, a testedet és utána kész leszel beengedni mást is. De így, ez erőszak lesz, akár te teszed magadon, azzal hogy igent mondasz annak ellenére, hogy egyetlen porcikád sem tudja elfogadni a szex gondolatát, akár ő teszi veled, mert bebeszéli, neked és magának, hogy ez a megoldás.

2015. aug. 8. 20:29
Értem, de akkor kell írnom egy újabb topikot, mert úgyis foglalkoztat most nagyon valami és tépődöm.
2015. aug. 8. 20:23
Te lány, amíg nem árulod el, hogy konkrétan mi történt veled, mégis mi váltotta ki ezt az állapotot, addig senki sem tud érdemben tanácsot adni. Érted?
2015. aug. 8. 20:01
Amíg nem tudsz önmagaddal egyedül élni, addig mással sem!
2015. aug. 8. 19:52

Lehet, hogy hozzá kellene költöznöm. Lehet akkor rendeződne az életem. legalább egy valami stabil lenne. Belemerítkeznék a fejemmel, olyanhoz hasonló volna mint mikor valaki teljes egészében benne van a dolgokban. Ha beleivódok, hamarosan majd el is veszek benne. És eltűnik minden. Rettenetes szorongásaim vannak az emberi testtel és mindennel kapcsolatban, és most sem érzem jól magam, de ha elhagynám azokat az embereket akikhez kötődöm, csak még rosszabb kapcsolatokat találnék, mert nem tudom elképzelni, hogy engem valaki ne bántson!

Tudom hogy ha hozzá költözik az ember lánya egy hím neműhöz annak kritériumai vannak. Akkor meg kéne, hogy szexeljen. Én képtelen vagyok szexelni, és egyáltalán nem tudok bánni az emberi testtel. Ha már a testemben nem is, de legalább lélekben legyek valahol... Egy stabil pont, ahol megállnék, és az élet kiszámíthatóbb.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook