Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha használt autót vásárolunk, a biztosításnál beleszámít a gyerekek száma? Vagy nincs kedvezmény? fórum

Ha használt autót vásárolunk, a biztosításnál beleszámít a gyerekek száma? Vagy nincs kedvezmény? (tudásbázis kérdés)

6. Mamazon (válaszként erre: 5. - Hancsalean)
2010. okt. 29. 11:59

Van ahol van, van ahol nincs, a mértéke is változó... és az sem biztos, hogy annak a végösszege lesz a kisebb, ahol éppen van kedvezmény.

Bonyolult ez...

2010. okt. 29. 11:51
Nagycsaládosok vagyunk. Azért itt kérdem, mert elég sokan lehetnek nagycsaládos tulajdonosok. Nekünk 1. autó lesz, nem tudom a pontos adatokat így nehéz lenne kiszámolni. Csak az érdekel van-e rá, vagy nincs kedvezmény.
4. Mamazon (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2010. okt. 29. 11:46
Az, hogy használt nem számít. A gyerekek száma sem. Legalábbis a biztosítók zöménél ugyanannyi kedvezmény jár 1 gyerekre és 2-re. Van persze ahol létezik nagycsaládos kedvezmény...Ezt miért itt kérdezed amúgy? Menj és számold ki magad a nektek legjobb kgfb-t a netrisken!
2010. okt. 29. 11:41
Én úgy tudom,hogy az mindegy hogy használt v sem....van kedvezmény.
2010. okt. 29. 11:40
igen beleszámit:-D
2010. okt. 29. 11:38
Ha használt autót vásárolunk, a biztosításnál beleszámít a gyerekek száma? Vagy nincs kedvezmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook