Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha estin nem sikerül a választott tárgyból az előre hozott érettségi, akkor attól még lehet menni érettségire? fórum

Ha estin nem sikerül a választott tárgyból az előre hozott érettségi, akkor attól még lehet menni érettségire? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 24. 13:26

Előrehozni olyan tantargyat érdemes amiről nem azt feltételezed,hogy buksz!Igen ciki tanárnak és neked is.Legtöbbször azért célszerű előre,mert kevesebb marad vagy felveszel 6.tárgyat.


Írásbeli az első,ha azt tudod bukta ne menj el szóbelire és érvénytelen lesz az egész.

De ha ilyen dolgot tervezel tanároddal konzultálj.

6. Elassona (válaszként erre: 5. - B235ac96d5)
2012. nov. 24. 13:17
lehet
2012. jan. 25. 15:19
Tehát azt szeretném tudni, hogy ha a választott tágy előre hozott érettségi vizsga nem sikerül, akkor másik választott tárgy megjelölésével, lehet-e érettségi vizsgát tenni?
4. b235ac96d5 (válaszként erre: 3. - Ageeca)
2012. jan. 25. 15:16
Világos. De ha az előre hozott egy nem kötelező, hanem választott tárgy, nem sikerül és a "rendes" érettségin nem ez a választott tárgy,hanem más? Mennyiben befolyásolja ez a részvételt? Egyáltalán lehet menni akkor?
2012. jan. 25. 14:17
Az előre hozott érettségi az azért előrehozott mert hamarabb leszeretnéd tudni hogy a többi tárgyra tudj jobban készülni... Ha ezen megbuksz akkor a rendes érettségin nincs lehetőséged javítani, max pótérettségin...
2012. jan. 25. 14:14
Szerintem lehet, attól függ hogy a tanárod mit mond, mert ez iskolánként változik, aztán lehet hogy hülyeséget írtam, de szerintem ettől lehet, mert az előrehozottat te választottad. Az nem kötelező.
2012. jan. 25. 14:12
Ha estin nem sikerül a választott tárgyból az előre hozott érettségi, akkor attól még lehet menni érettségire?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook