Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 5 hónap alatt fel lehet készülni két tantárgyból emelt szintű érettségire? fórum

5 hónap alatt fel lehet készülni két tantárgyból emelt szintű érettségire? (beszélgetős fórum)


2022. jan. 2. 12:31
Öt hónap alatt két tantárgyból fel lehet készülni, de két hónap alatt öt tantárgyból már nem. (a nagy számok törvénye alapján)
2021. dec. 4. 08:50
Lányom pont duplája, 10 hónap alatt készült fel szintén biosz-kémia emeltre. Igaz, ő közben dolgozott és nem előtte évben érettségizett,neki 26 évesen ért be, hogy mit is szeretne tovább tanulni. :) Rengeteg időt fordított a tanulásra így is de, hogy napi vagy heti szinten mennyit azt nem tudnám megmondani. Ha ezt veszem alapul és nincs más dolgod a tanulás mellett akkor fel lehet készülni.
2021. dec. 4. 07:45
Ha minden idődet ráfordítod akkor talán
6. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 20:40
Simán
2021. dec. 3. 19:37

Felmérést tartanak, hogy ki szerint mennyi idő alatt lehet megtanulni kínaiul?

Megkérdezik a tanyán élő Józsi bácsit:

- Hát, ha minden időm rá fordítom talán 4-5 év...

Aztán egy egyetemen tanító professzort:

- Véleményem szerint én 1-2 év alatt meg tudnám tanulni!

Majd a főiskolás diákot:

- Szerinted mennyi idő alatt lehet megtanulni kínaiul?

- Miért? Holnap ZH-t írunk?

2021. dec. 3. 17:44

sztem siman, mennyi ido kene hozza, 3 ev? 😆😆😆


szerencse kerdese nagyreszt minden vizsga

2021. dec. 3. 17:32
azért ez képesség függvénye is..
2021. dec. 3. 17:03
Ha ezekből a tantárgyakból jó vagy és folyamatosan tanultál és tanulsz, igen.
2021. dec. 3. 16:28

Szeretnék radiográfusnak vagy optometristának tanulni, viszont ehhez biológia és kémia elmelt szintű érettségit kell tegyek.

Szerintetek 5 hónap alatt fel tudok rá normálisan készülni? Vagy jövőre próbálkozzam meg vele?( már le érettségiztem, de nem jelentkeztem sehova idén.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook