Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy nős férfi szerelmes másba, miből lehet észrevenni? fórum

Ha egy nős férfi szerelmes másba, miből lehet észrevenni? (beszélgetős fórum)


2022. dec. 5. 21:41
Mondja akkor, ha elvált.
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Criste)
2022. dec. 5. 08:29

Csak fantáziálsz, és álmodozol arról, hogy kellesz ennek a férfinak. De még ha így is lenne, ez egy eleve vesztes felállás, amiből valószínűleg szenvedés lesz.

Amúgy meg a jelek olyanok, hogy aki akar, ott is jeleket fog látni, ahol nincsenek. De jelekből nem lehet kapcsolatot építeni, mert az nem egy Da Vinci-kód, ahol ha jól rakod össze a jeleket, tiéd a jutalom.

10. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - Criste)
2022. dec. 5. 02:26

Lehet, hogy nem lehet észrevenni. Ugyanis, ha viszonzódik a (tettetett) szerelem, akkor az ember az ordító hibákat sem hajlandó észrevenni, tudomásul venni. Csak akkor jön meg az ember esze, ha elmúlik a szerelem. A szerelem mulandó viszont jó esetben szeretetté alakul.


Ami a topik kérdését illeti: Nem tudom, hogy észre lehet-e venni. Azt tudom, hogy rajtam észrevették nők amikor tetszett (enyhe kifejezés!) egy bizonyos nő. Hogy honnan... Nem tudom... A nők megérzik az ilyesmit. Csak az nem érzi meg, akinek a legjobban meg kellene érezni! :D

Biztosan van valami az ember nézésében, gesztusaiban. Hogyan beszél az illetővel. Mit tudom én! :D

2022. dec. 4. 22:33
Szerintem nem kell olyanon filózni, honnan lehet tudni. Ha a gyanú felmerül, el kell vágni a "jóbanlétet", mintha szikével tennéd. Különben nemsokára azt veszed észre, hogy le akarod köpni a tükröt. Szóval ne játssz a tűzzel, vagyis a magad és mások becsületével, életével.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Criste)
2022. dec. 4. 21:03
Pár napja még azt sem tudtad, hogy flörtöl-e...
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Criste)
2022. dec. 4. 19:58
Egyszerűbb lenne, ha nem nős férfi felé rebegtetnéd a pilláidat.
6. Criste (válaszként erre: 4. - Ildi992)
2022. dec. 4. 19:40
És hogyan lehet észrevenni a különbséget?
5. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Júlia.)
2022. dec. 4. 19:37
Ingatom a fejem. A szerelem irracionális dolog.
2022. dec. 4. 19:35
Más a szerelem, más a csak szexre kellesz.
2022. dec. 4. 19:33
Ha egy nős / házas fèrfi vagy nő szerelmes lesz másba, akkor otthon valami nagyon nincs rendben!
2. halao12 (válaszként erre: 1. - Criste)
2022. dec. 4. 19:27
Más a flört, és más a szerelem.
2022. dec. 4. 19:16
Ha egy nős férfi szerelmes lesz egy másik nőbe, akivel flörtnél több nincsen köztük, hogyan látszódhat a viselkedésén, hogy flörtnél többet akar, többet érez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook