Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? fórum

Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
765. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 763. - Syria)
2020. febr. 4. 13:15

Na, tehát akkor elmondhatjuk, vannak emberek, akik kulturáltan, bántó él nélkül tudják elmondani a véleményüket, míg mások nem (bár a tartalom ugyanaz).

Nojbika vajon melyik kategóriába sorolható?

764. michelle.r (válaszként erre: 750. - Syria)
2020. febr. 4. 13:07

Ráadásul őt is simán mellé lehetne kötni ;) És igen, egy szakember nem engedhet meg magának ilyen stílust. Sem etikailag, sem a hitelessége miatt.


Érdekes, hogy valakit úgy akar minősíteni, hogy ő még az alanynál is minősíthetetlenebbül nyilatkozik. Így csúszik aztán a kommunikációs szint a béka segge alá.

763. syria (válaszként erre: 758. - Pengő Gyöngyi)
2020. febr. 4. 13:06
Láttam; tündéri volt. :) Ha minden riporter és alanya így viselkedne! Ez csak vágyálom. :(
2020. febr. 4. 13:03
761. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 760. - Syria)
2020. febr. 4. 13:01

Igen? 😃 😃

Nem tudtam, hogy hergelnék bárkit is.

De ha már itt tartunk, érdekelne, hogy te miért véded ennyire?

760. syria (válaszként erre: 757. - Pengő Gyöngyi)
2020. febr. 4. 12:35
OK, nem gyűlölöd. Csak másokat is hergelve írsz vele kapcsolatban.
759. syria (válaszként erre: 754. - Bözsi néni)
2020. febr. 4. 12:32
Kiforgatod te is Norbi szavait. :(
758. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 753. - Syria)
2020. febr. 4. 12:07
A Friderikusz interjút láttad Rékával? Fridi igazán nem fröcsög vagy gyűlölködik, mégis jól odaszurkál :)
757. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 753. - Syria)
2020. febr. 4. 12:04
Senkit nem gyűlölök, ilyen mély negatív érzésre nem vagyok képes. Egyszerűen irritál, és csöppet sem lep meg, hogy kapja az ívet mindenkitől.
756. Orsi2017 (válaszként erre: 754. - Bözsi néni)
2020. febr. 4. 11:50
Dehogy mondja 😂😂 biztos alkalmazott vagy jogot vevő továbbárúsító aki félti a pénzét.
755. Orsi2017 (válaszként erre: 753. - Syria)
2020. febr. 4. 11:48
Aha akkor gondolom az biztos hogy jobb ha kicikizzük aki többet hízott mint kellet volna. Neki szabad fröcsögnie? Nézett már az asszonykájára hogy is néz ki ? Gyönyörűség mondhatom. Ja hogy nem hízott el ?! És? Idő elött kivenni a babát az úgy normális igaz?
754. Bözsi néni (válaszként erre: 753. - Syria)
2020. febr. 4. 11:40
Ezt elmondhstnád Norbikádnak is, hogy a saját családjával foglalkozzon, ne más kismamákkal, hogy ki mennyit hízik vagy nem hízik, ki mi miatt válik el. Semmi köze hozzá!!!
753. syria (válaszként erre: 751. - Pengő Gyöngyi)
2020. febr. 4. 11:33

Tőlem akár agyrákja is lehet, nem érdekel, amúgy se tartozik senkire, mitől dagadt.

Nem lehet, BIZTOS, hogy gyűlölködve, magából kivetkőzve beszélt, ezért eltiltanám minden közszerepléstől. A kismamák pedig foglalkozzanak magukkal, a családjukkal, ne pedig a fb.-on, a neten skubizzák, kit hogyan vár a férje az újszülöttel!

Nem értem, miért foglalkozol S.N.-tel. Gyűlölöd, ez szíved joga, felejtsd el!

752. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 751. - Pengő Gyöngyi)
2020. febr. 4. 10:59
Akik Rékával szültek. Lemaradt.
751. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 750. - Syria)
2020. febr. 4. 10:58

Megemlítette a hasimotót, szerintem ilyen betegsége lehet.

Lehet, hogy gyűlölködve beszélt, de őszintén, Norbiról hogy lehetne másképp. Azok a dagadt, ragyás kismamák vajon mit éreztek, akik a gazellatestű, szőrtelen lábú, Coco Mademoiselle illatfelhőbe burkolózva, miniben várta a férjét az újszülöttel.

Egy takonygombóc ez a faszi, nincs kegyelem számára.

750. syria (válaszként erre: 736. - Pengő Gyöngyi)
2020. febr. 4. 10:13

Nem, erre azt mondják „Érted.”: mit keres a képernyőn az, akiből dől a fröcsögő, mocskolódó gyűlölet. „Érted?”

Pont ő mondja, „Érted.” hogy S.N. gyerekkorában „jó békés kis vágósúlyban” volt „csak az ólba be kéne bekötni röfögni”. „Érted?” Akkor vele most mit kellene csinálni? „Érted!” Elvakult indulatában összekeverte a szívlapátot a péklapáttal, a köznyelvet a köznévvel, stb... „Érted?”

749. Hajnali madar (válaszként erre: 747. - Pampalini)
2020. febr. 3. 21:33

Nem értjük meg egymást.

Más aspektusból látjuk a dolgokat.

Te - ha törik, ha szakad, akár még begyógyszerezve is - magadnak akarod bizonyítani férfiasságod.

Mint írod volt sok nőd az exed után is.

Mi volt ezzel a célod?

Sport teljesítmény, vagy a génjeid továbbadása mindenáron?

De a választ - mint már írtam - te magad adod meg.

Hogy valós képbe csak kb 3 hete került az exed, az csak annyit jelent, hogy a tudatalattidból akkor szabadult ki, de eddig is ott volt.

És a sok nő, aki utána jött, mind csak annak a következménye lehetett, hogy meg akartad mutatni, hogy Te milyen macsó srác vagy.

Igen, nagyon tudunk szenvedni, ha elvesztünk egy szeretett személyt.

De túl kell lépni ezen.

Próbáld meg!

748. Channa* (válaszként erre: 747. - Pampalini)
2020. febr. 3. 21:18

Egy másik fórumban arról meséltél, hogy a párod beteg. És arról is, hogy te igen is képes vagy egy beteg emberrel kapcsolatban lenni, mert milyen ronda dolog, ha valaki kijelenti, hogy ő bizony nem vállalja magára egy másik ember betegségét, ha tudja, hogy beteg.


Azt gondolom, hogy nem a párod +30 kg-val van gondod, hanem az egész helyzettel. X évvel ezelőtt valamiért a nyakadba vettél egy nem kötelező dolgot, úgy mintha kötelező lenne, de minek?

Ha annyi nőd volt az elmúlt 11 évben, akkor miért akarsz épp most leragadni egy olyan kapcsolatban, ahol te nem működsz megfelelően?


Erről beszéltem abban a fórumban. Van akinek megy, bár én ezt nem hiszem el, és van akinek nem megy. Ez utóbbi halmazban vagyunk többen...

2020. febr. 3. 20:59
Ezért van annyi válás manapság. Egyszerűbb elmenekülni mint szembe nézni a problémával.
746. Pampalini (válaszként erre: 744. - Hajnali madar)
2020. febr. 3. 20:54
Stop. Nem még mindig. Azt hittem már rég eltemettem. volt azóta sok nőm. a párom meg nem bánatos. mint írtam 2 hete tőrt ki belőlem a párom meg 10 éve hízik.
745. Pampalini (válaszként erre: 741. - Bözsi néni)
2020. febr. 3. 20:50

A túlsúly 10 éve gyarapszik igen. csak egy pózban. Kis ráncigálás, mást nem igazán enged. fitymaműtét másodszor merevedési zavarok. Az exem kb 3 hete jött a képbe.

De kösz a megértő szavakat. Ezért nem tud sok pasi a problémájáról beszélni mert egyből ki vannak forgatva a szavai.

744. Hajnali madar (válaszként erre: 740. - Pampalini)
2020. febr. 3. 20:32

Azt hiszem már meg is adtad a választ a saját kérdésedre.

Ha azok után, hogy az exed elhagyott 15 éve és Te sem láttad már vagy 11 éve, de még mindig ő utána epekedsz, akkor valószínűsíthetően ezt a jelenlegi párod is érzékelhette és a bánatát/csalódottságát kajába, esetleg zabálásba fojthatta, amit Te észre sem vettél.

Szóval nem az a baj, hogy csak gyógyszerrel tudod magad felspanolni, hanem az, hogy még mindig az exed hatása alatt állsz.

Szóval, először is lépj túl magadon - pontosabban az exeden - és próbáld meg rendezni a soraid a jelenlegi pároddal.

Ha nem vagy erre képes, akkor meg légy férfi, beszélj vele tisztességesen és folytassátok az életeteket külön utakon.

Ő sosem lesz az exed és ezt Te tudod a legjobban.

Mindettől függetlenül egyértelmű, hogy nekünk férfiaknak is kell a figyelem, a biztatás és a szeretet.

Szóval Pampalini, fel a fejjel és először is nézz magadba, majd ha le tudod vonni a következtetéseket és egy kis maliciózus öniróniával visszatekintesz a múltadra, meg fog változni az életed.

Jobbra fog fordulni és talán a gyógyszereket is elhagyhatod.

743. Epresturmix (válaszként erre: 742. - Epresturmix)
2020. febr. 3. 20:31

*ban

Bocsánat!

742. Epresturmix (válaszként erre: 740. - Pampalini)
2020. febr. 3. 20:31
Mert előkotortad. Szerintem azok az érzések hiányoznak neked, amikről írsz. Benne vagyunk a taposómalomba....néha előjönnek érdekes érzések. Teljesen normális. :*
741. Bözsi néni (válaszként erre: 740. - Pampalini)
2020. febr. 3. 20:28

Akkor neked nem az a bajod, hogy a párod 30 kilót hízott, hanem az exedet hiányolod, az a bajod. Azért nem áll fel.


Csak azt nem értem, miért vagy a pároddal, ha nem ő kell, hanem az exed.


Akinek nyilván vokt oka rá, hogy elhagyjon. Szóval hiába próbálod ráfogni a túlsúlyra, egészen más a gond itt.

740. Pampalini (válaszként erre: 739. - Hajnali madar)
2020. febr. 3. 19:48

Igen, türelem. Nekem meg nem áll fel rá. Gyógyszert szedek hogy lehessen valami, önértékelési problémák, egyhangú szex. Elmúlt hetekben Sírok az exem után. Magamnak kell megoldanom mert ha beszélnék róla, az első kérdés. El akarsz hagyni? Nem. De nekem is lehetnek lelki gondjaim.

Egyébként valaki elmondhatná miért sírok egy nő után aki elhagyott 15 éve, és nem láttam már 11 éve? Miért törnek fel ezek az eltemetett érzések? A naplóm már ennek a következménye. Megpróbálom kiírni magamból.

A pasikra is oda lehetne figyelni.

739. Hajnali madar (válaszként erre: 737. - Pampalini)
2020. febr. 3. 19:29

Nem, nem normális.

Viszont biztos vagyok benne, hogy valami önértékelési problémája van és evésbe folytja a bánatát.Ha szereted - és még nem durvult el köztetek a helyzet - akkor próbáld meg ezt a feszültséget oldani benne.

Több odafigyelés, több kedvesség és biztatás.

Tuti, hogy lassabban fognak lemenni a kilói - akár 1~2 évbe is beletelik - de vissza fogja nyerni az önbecsülését és talán közelíteni fog a régi súlyához.(is)

Add meg neki az esélyt!

És türelem!

2020. febr. 3. 19:19
nálunk a párom szolidáris volt,annyit hizott mint én,
737. Pampalini (válaszként erre: 732. - Hajnali madar)
2020. febr. 3. 19:13

Jó volt ez a feminista duma.

A párom 65 kilóról. 95-re hízott. Gondolom ez is normális...

736. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 735. - Michelle.r)
2020. febr. 3. 15:33
Talán erre mondják, hogy amilyen a mosdó, olyan a törölköző. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook