Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a gyermeked február 1-jén született jellemeznéd pár mondatban a természetét? köszi fórum

Ha a gyermeked február 1-jén született jellemeznéd pár mondatban a természetét? köszi (beszélgetős fórum)


9. forrest2010 (válaszként erre: 8. - Pic74)
2013. jún. 16. 10:19
A férjem sose szeretett kitünni semmivel , és elég nehéz volt odébb lökdösni is , mire megmozdul , felkel a holnapi nap is .
2013. jún. 16. 08:58
Én február 1-jén születtem.... Tényleg makacs vagyok és akaratos :) De logikus, problémamegoldó, segítőkész, gyorsan átlátom a helyzetet, tudok irányítani ha kell,de már megtanultam, hogy nem mindig irányíthatok én :). Szeretek más lenni, kitünni a tömegből, még ha ez csak egy feltűnő színű karkötővel teszem is. Elfogadom, hogy nem vagyunk egyformák, nem zavar ha valaki más, sőt...Én nem vagyok gyanakvó, inkább nyitott, szeretek mindig valamit csinálni, megőrülök a semmittevéstől.
2013. jún. 16. 08:34
Nem a gyerekem , a férjem : makacs , gyanakvó , nem éppen tevékeny emberke , / amit megcsinál , azt csak dühében csinálja , nem szívvel-lélekkel / nincsenek , sose voltak ambíciói , egyébként arany keze van , mindent meg tud csinálni ,/ ha akar / de hajlamos a tákolásra / nekem így is jó ! felkiáltással / kiváló autószerelő lehetett volna , ha engedik választani annakidején , hajlamos a nyavjgásra , önsajnálatra .
6. Solycsi bébi (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. jún. 16. 07:41
Az én lányom is pont ugyanilyen, de Ő dec. 28-án született. :)
2013. jún. 16. 07:17
köszi Ancsi 50. Neked is :)
2013. jún. 16. 07:17
a lányomra passzol cherry coke leírása :)
2013. jún. 16. 07:11

Kitartó, türelmes, odaadó, önzetlen, óvatos, megfontolt, családszerető (nagyon kötődik a szüleihez, testvéreihez, megviselte a papa-mama halála), megbocsájtó, spórolós, nyugodt természetű.


Legyen szép napod:)

2013. jún. 16. 07:09
Nekem a keresztlányom született akkor,makacs,önfejű,segítőkész,szeret másabb és szabadabb lenni,nehéz természetű,nem egy simulékony alkat,szeret irányítani.....
2013. jún. 16. 07:05
Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook