Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyurkovics Bence nőgyógyász fórum

Gyurkovics Bence nőgyógyász (beszélgetős fórum)


2. Kistit11 (válaszként erre: 1. - 38d3c5f84b)
2021. máj. 17. 22:35

Sziasztok!

Csak megírom a véleményem, hátha valakinek hasznos lesz. Már 3 gyereket szültem, a negyediket várom. Eddig 2 orvosnál szültem, egy idős férfi és egy fiatal rezidens doktornő segítette eddig világra a gyermekeimet. Mind a kettő remek orvos volt, azt hiszem, kiváltképp a doktornő, aki sztk alapo fogadott a korházban, és mindent megkaptam tőle, amit mások talán még a magán orvosuktól sem.

Sajnos idén GYESEN van, és átmenetileg az sztk-n Gyurkovics doktor úrhoz osztottak. Hát hogy is mondjam. Nem a dolgozni akaró generáció. Amikor mondtam, hogy el fogok menni plusz uh-ra mert volt már magzat elhalásom, simán felajánlotta, hogy a belvárosban a magánrendelőjében ő is megcsinálja (30 ezerért), miközben az otthonomtól 3percre az sztk-n ott a gépük, csak a fáradtságukba kerülne ránézni egy pillanatra a gyerkőcre a terhesgondozás alatt. Ehhez képest, a következő terhes gondozáson simán elment fölötte, hogy bakteriális fertőzés van a vizeletmintámban, azt mondta minden rendben, a háziorvos írt nekem másnap antibiotikumot rá (szerinte nem volt annyira rendben a 4+-os vizelet eredmény).

Miután 2x egymás után mondta le a terhesgondozás időpontját, elmentem magánrendelésre egy olyan orvoshoz, aki ugyanabban a kórházban dolgozik, vezető orvosként. Ő is igazolta azt ami az én benyomásom volt. Fiatal orvosocska, akinek nincs kedve tapasztalatot gyüjteni, csak gyorsan meg akar gazdagodni. A kórházban a kollégáit cserben hagyta, mert a munka túl nehéz volt neki. Rendszeresen lemondta az ambuláns rendeléseit akiket az amúgyis sok munkával küzdő kollégáinak kell ellátnia. Természetesen kedves és bazsalyog (kurválkodik), hisz az a célja, hogy minél több kismamát fogjon a magánrendelőjébe.

Személyes tapasztalatom a felületes és trehány munka.

Persze lehet, hogy azért mert az előző orvosok messze magasabbra tették a lécet, NEM magánrendelésben.

2019. febr. 9. 08:27

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata Dr. Gyurkovics Bencével kapcsolatban? A G1 intézetben rendel, rendkívül szimpatikus, kedves orvos, de - valószínű a fiatalsága miatt - sehol nem találok róla véleményt. Gondolkozom azon, hogy ő kövesse végig a terhességem és olvasnék pár személyes tapasztalatot :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook