Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyümölcscentrifugával kiváltható a paradicsompasszírozó? fórum

Gyümölcscentrifugával kiváltható a paradicsompasszírozó? (tudásbázis kérdés)


18. elbb
2022. aug. 26. 07:42

Na kipróbáktam a géppel. Jól sejtettem, a tiszta lé jött zömmel, kevés rosttal. Nem ez lesz a megoldás. Maradok a passzírozónál, valószínűleg akkor megrottyantom előtte.

Apránként szoktátok vagy egyben a nagy mennyiséget? Mennyire kell előfőzni?

17. mmacus (válaszként erre: 1. - Elbb)
2022. aug. 18. 09:14

Nekem Lidl-es elektromos húsdarálóm van, paradicsompasszírozó feltéttel. Az nagyon jó és gyors. Én is felfőzve teszem bele a paradicsomot.

Egy ilyen "beruházás" még mindig jóval kedvezőbb, mint a 35 ezres kiegészítő!

16. Bichi (válaszként erre: 1. - Elbb)
2022. aug. 18. 08:22
Szerintem nem. Teljesen más állagot csinál a kettő...
15. elbb (válaszként erre: 12. - Loch ness)
2022. aug. 17. 15:52

Ez sima centrifuga. Van rajta lassu meg gyors sebesseg, de a piktogramon nem latok paradicsomot. Nem sokat hasznaltam eddig, de most mar hatarozottan emlekszem hogy a szuro tisztitasa miatt 😂😂🤣


Azert lehet teszek egy probat mielott beugrik az 50 kg paradicsom. 😊


Esetleg jo lenne ha valakinel lenne elfekvoben BoschMum46-hoz bogyós gyümölcsprés mondjuk nem 35ezerert. 😁😁😁

14. dominós (válaszként erre: 7. - Globus)
2022. aug. 17. 15:46
Pont ilyenem van 20+ éve, pont így csinálom, tökéletes.
2022. aug. 17. 15:44
Nem.
2022. aug. 17. 15:15
Van olyan gyümölcsprés, ami többsebességes, és a megfelelő sebességet kell beállítani a különféle keménységű gyümölcsökhöz és zöldségekhez. Nekem volt olyanom, ahol volt alma- és "paradicsomsebesség" is. Nézd meg, a tiéden nincsenek-e ilyen fokozatok.
11. libikóka (válaszként erre: 10. - Elbb)
2022. aug. 17. 13:58
Csak örülnék ha beválik és tényleg gyorsabb lesz:))
10. elbb (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2022. aug. 17. 13:56

Mondjuk tényleg, az a szűrő elég jól el tud tömődni.


Párolni nem szoktam előre, de lehet kipróbálom, én nyersen estem neki. :)


köszi a tanácsokat :)

9. libikóka (válaszként erre: 1. - Elbb)
2022. aug. 17. 13:44

Szerintem (van centrim) nem lesz jó ,szó szerint levet kapsz ,igaz nem lesz mag de a értékes rost sem ami a sűrűségét adná.

Pár paradicsom után megtelik a mikroszűrő,,pokolbéli nehéz kimosni ,,ha csak leöblíted akkor meg eltömődik.

8. globus (válaszként erre: 7. - Globus)
2022. aug. 17. 12:44

A vályú :)

[link]

7. globus (válaszként erre: 1. - Elbb)
2022. aug. 17. 12:42

Nekem ez a fajta van, mechanikus:

[link]

Kettéválasztja a paradicsomhúst, levet a héjtól, magoktól. Végére kerül tányér a "mosléknak", oldalt lyukakon jön ki a paradicsomlé. Enyémhez még tartozik a lyukas rész alá tehető vályúcska, amivel oldalirányban akár vödröt lehet tenni a kifolyó anyag alá. Elvileg tepsi is jó, legfeljebb gyakran üríted.

Én meg szoktam először kicsit főzni a paradicsomot, utána darálom ezzel, majd a szűrt anyagot újra felforralom.

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Elbb)
2022. aug. 17. 12:36
Szerintem igen. Abból csak paradicsomlé lesz, püré nem. De ha előtt megnyúzod a gyümölcsöt, mielőtt kipréseled, a megmaradt rostokat vissza tudod keverni. Egy próbát megér.
5. bnedora (válaszként erre: 1. - Elbb)
2022. aug. 17. 12:25
Gyümölcscentrifugával még nem próbáltam, de (persze nem tudom, hogy te hogyan készíted) amennyiben az összevagdalt paradicsomokat előbb megrottyantod, akkor könnyebb darálni.
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Elbb)
2022. aug. 17. 12:16
Akkor passz. nekünk ízlik. A héj és a mag miatt még a vitamintartalma is magasabb. De ha nem szereted így, lehet hogy a te gyümölcscentrifugád jobb lesz mint az enyém. A rostját engedi a lével, attól ne félj hogy nem. Inkább az van, hogy nálam mag és héj is megy a lébe.
3. elbb (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. aug. 17. 12:12
Azon túl vagyok, nekem nem tetszik úgy az eredmény :( Hiába sima, valahogy más az íze a natur paradicsomlének.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Elbb)
2022. aug. 17. 12:08

Centrifugája válogatja. Az enyém szinte 1 az 1-ben átereszti a paradicsomot, és legalább 10-12l vizet elfolyatok mire elmosom a centrifugát. + a többi mosatlan.


Nekem paradicsom darálóm volt, nem szerettem, szerencsére már nem jó. Tavaly próbáltam ki a turmixolást. Szuper! Idén is így csinálom. Alig látni a lében 1-2 magot, a héj meg teljesen eltűnik. Egyáltalán nem érezhető az ételben. Pillanatok alatt végzek, alig van mosogatnivaló. Ezt próbáld ki!

1. elbb
2022. aug. 17. 12:00

Van mindkettő, csak ugye a passzírozó kézi. Tavaly két napig csak tömöcskéltem a paradicsomot, mire végeztem vele, hát nem ez volt a kedvenc tevékenységem :D

Gondoltam veszek a robotgépemre egy ilyen feltétet, ami passzírozó, de 35ezer Ft. Hát annyiért lehet már új robotgépet is kapnék....

Szerintetek a centrifugával ugyanazt az eredményt érem el?

vagy a rostos részét nagyon visszatartaná és tényleg csak a savós leve lenne az edényben? Tudom, próbáljam ki, de hátha van már valakinek ezzel tapasztalat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook