Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyűlölök hajat mosni! Két hetente mosom, de kín... fórum

Gyűlölök hajat mosni! Két hetente mosom, de kín... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
dec. 29. 08:22
Szia! Hogy vagy? Mi van veled?
46. Neee
dec. 22. 18:24
Hogy vagy most?
45. birebora (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 06:35

Nem bánt senki. Mindenki drukkol neked. Csak és kizárólag a gyógyulásra tartsd az erőd.

A tahóbunkókat kerülni kell. Mindenhol vannak.

44. birebora (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 06:31
Teljesen megértelek. Neked most nyugalom és stressz mentes élet kell. Ne gyötörd magad. És gyógyulj meg! Őszintén ezt kivánom.
43. Channa* (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 23:14

A kemo ilyen!

Mindent pusztít, majd rendbe kell tenni az embert, hogy újra kibírja a kemót.


Kellene még sugár kezelés is?

Vagy ezt azért írod, hogy érezzük a súlyosságát?


Drukkolok, hogy meggyógyulj!

42. Karmol (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 21:00

Egy baratom is igy ment el.

Mar hig huslevest sem tudott enni.

Van veled valaki filmezni, vagy csak hagyjanak beken?

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Neee)
dec. 1. 18:00
nem próbáltam.
40. Neee (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 17:48
Cbd olajat próbáltad?
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Neee)
dec. 1. 17:07
sajnos vérplazmát is kapok nincs a gerincvelőmben sejt,vagyis megölte a kemo őket.sugarat már nem bírnám ki.vért hányok.mit mondjak még?látod még így is bántanak.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Gyöngy:))
dec. 1. 17:03
nagyon szépen köszönöm.
37. Neee (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 17:03
De biztos, hogy haldokoksz? A kemo is okozhat borzalmas fájdalmakat.
36. gyöngy:) (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
dec. 1. 16:55

Az első kommentjében rögtön írta, hogy beteg.

Lehet a vallomás óta nem is volt hoxán, írta, hogy rosszul volt tegnap. Mikor meg jött, már volt több hozzászólás.


Én is jobbulást kívánok!

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
dec. 1. 16:52

mert míg ti írtatok addig én 10 óra hosszan át hánytam.sajnálom hoy nem tudtam hamarabb írni.senki ne szégyellje magát én ilyt nem írtam.kétségbe esésembe tettem a vallomást.

válaszom:sajnálom de akkor volt időm leírni a betegségem.

dec. 1. 16:45

Én meg azt utálom, hogy kiírtok valamit, aztán megvárjátok amíg mindenki beszólogat, majd közlitek, hogy amúgy betegek vagytok és mindenki szégyellje magát! Miért a 20.kommentben közölted, hogy mivel küzdesz? Csak kérdezem.

Sajnálom ami veled történik. A legjobbakat!

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Birebora)
dec. 1. 16:42
32 éves mióta beteg vagyok oda költözött hozzám egyedüli gyermek.kapok szociális ápolót de fiam nem engedi hogy itt aludjon velem.3 műszakban dolgozik a fiam csoportvezető nem akarom hogy elbocsájtsák miattam.nagyon nehéz.
32. birebora (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 16:22
Mennyi idős a fiad?
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
dec. 1. 16:17
gondolom iróniának szántad holnap levágja a barátnőm
30. Flóra76 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 15:55
Nagyon sajnálom.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Neee)
dec. 1. 15:54
Capox és Xelox két hét múlva lesz CT.nagyon kellemetlen a zacskó nem tudok rendesen aludni.félig már kopasz vagyok holnap ledúrja géppel a maradékot a barátnőm.ezt a választ kaptam sjanos olyan rosszul voltam tegnap hogy ezt már nem tudtam leírni.fájdalmam is van a klinikáról saját felelősségre jöttem haza a fiamhoz.nem tudja hogy haldoklom.
28. Neee (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 14:21

Melyik kemot kapod? Folfox, folfiri?


Volt utó ct a műtét után?

27. Piroska52 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 13:28
🍀🙏❤️
26. tien (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 12:25
🙏☘️🤞
25. birebora (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 10:57

Szia!


Őszintén remélem, hogy meggyógyulsz! Vannak pozitiv és jó példák. Kitartást neked.

24. brandy85 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 10:37
Sajnálom! 😞 Akkor így más a helyzet!
23. horakulum (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 10:37

Szerintem itt az idő levágatni akkor a maradék hajadat. Vannak már nagyon jópofa, vidám kendők pont erre a célra és akkor nem fárasztod magad a hajmosással. Nagyon sajnálom az élethelyzetet, amiben vagy. Sokan el sem tudják képzelni...Minden esetre, bíztatnálak! Nagyon sokan felépülnek ebből a beetgségből is, a test csodákra képes. A kérdés, mihez van erőd, lelkierőd...


Ja, és nyugodtan útáld a hajmosást. Nekem elés sűrűn kell hajat mosnom, nem vagyok oda a szárítgatásért, de ki milyen típus. Van akinek hetekig csoda a helye, és van akinek másnap már gáz. Ez van. Nem vagyunk egyformák.


Ölelésem <3

dec. 1. 09:58
Tegnap kaptam meg a tizenharmadik kemotherápiámat vastagbél rákom van hajam félig kihullott,ki van vezetve a belem.ápoló jár hozzám.lehet hogy heteim vannak hátra.köszönöm.
dec. 1. 09:29
Nekem max 3 napig bírja és én is. Két hétig nem bírnám. 😵
dec. 1. 09:26

2 hétig nem bírom hajmosás nélkül, bár van ismerősöm, aki több hetente mos csak hajat. Nem büdös és nem ronda a haja.


Nekem rövid hajam van, és hetente mosom meg, de minden reggel benedvesítem és átszárítom. Sosem tűnik koszosnak a hajam, nem zsírosodd sosem, nem lesz más az állaga, sőt! Igazából, akkor tudom a legjobban beszárítani, amikor már sok napos a hajam, de ugye a tudat miatt meg kell mosnom:DDD Igaz, ez pont az állag miatt lesz jobban formázható, bár ez sem érzetre, sem látványra nem koszos.


Én azt mondom, ha tudod, hogy nem büdös a hajad és nem is látszik rajta, hogy koszos, azaz nem zsíros, korpás, stb., akkor semmi gond nincs a ritkább hajmosással. Tedd így, ha annyira utálod mosni.


Nekem viszont az sem okozott gondot, amikor hosszú volt a hajam, mert azt is megmostam hetente. Foglalkozni a rövid hajjal többet kell, mert ezt minden nap meg kell csinálnom, hacsak nem akarok felálló hajjal járkálni emberek között:DDDD

dec. 1. 05:49
Vágasd rövidre.
dec. 1. 05:10

Én is irigylem!

Vágasd a mai módira! Új haj,új élet!

Tégy nagy fülbevalókat,kovácsolj sikert a rövid frizurából!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook