Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomortükrözés fórum

Gyomortükrözés (beszélgetős fórum)


10. revi11 (válaszként erre: 9. - Murva)
2012. nov. 10. 10:38

Hát,ez jó hír,Én is így voltam anno,azóta sem ettem fokhagymát.Még a spenótban is megérzi a gyomrom.

Muszáj odafigyelni sajnos.Pedig imádom a hagymát,minden formában.Imádnám....:-)

2012. nov. 7. 21:54
Jelentem túl vagyok a tükrözésen,borzasztó volt,kibírtam,túléltem,mind mindenki.Nincs fekélyem,"csak" gyulladt a gyomi nyálkahártyám,kaptam gyógyszert és hogy mit ne egyem,rájöttem,hogy én vagyok a ludas a dologban,hogy felszaporodott a savam és az orvos megerősített ebben,ugyanis hetekig ettem naponta két jó nagy gerezd foghagymát a sok jótékony hatása miatt,hát így jártam.Okuljatok a bakimból akinek a gyomira vigyázni kell.
8. revi11 (válaszként erre: 7. - Murva)
2012. nov. 7. 16:35

Hát,akkor le a kalappal előtted,én csak altatásban mertem bevállalni,bár éppen ezért,mert akkor egyfolytánban hánytam,és nem kaptam levegőt,a tüdőm már tele volt bacival,csak még nem tudták,miért.

Nagyon bátor vagy!

Túl vagy rajta?

2012. nov. 6. 21:21
Köszönöm a válaszaitokat és a biztatást,nem félek kétszer már voltam,csak akkor nem kellett előtte a savval kínlódanom,mert nem volt ilyen sok,jó,hogy írtad a citromos vizet,tudom,csak nem jutott eszembe.IGÉREM TÚLÉLEM !!!!!!!!!!
2012. nov. 6. 21:01

Ki fogod bírni,gyorsan megy,orron keresztül lehet venni a levegőt,pár perc....

Drukkolok.Aztán lepd meg magad valamivel.Mert megérdemled,egy tükrözés után....:-)

2012. nov. 6. 20:44
kellemes dolog....broáááááf
4. akác56 (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. nov. 6. 20:35

Igyál citromos vizet! A citrom lúgosít.

2dl vízhez 1 citrom leve, - majd utána 1dl víz!

.....ha délre mész, reggel 7-kor még ihatsz!

Ne félj, ne stresszelj, hamar túl leszel rajta!

3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. nov. 6. 20:32

Bevettem a savlekötő tablettát.

Én már többször voltam, ne izgulj, nem olyan vészes, kilehet bírni!

Majd szorítok neked!

2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. nov. 6. 20:32
Este vegyél be egy savlekötöt. Reggel én is csak vizet ihattam módjával, pár korty ha nagyon muszáj.
2012. nov. 6. 20:23
Holnap 12-re kell mennem gyomortükrözésre,mondták,hogy már vacsi is csak lajtos legyen,nem tudom holnap délig,hogy bírom ki mert ha nem eszem a sav nagyon marja a gyomrom,ti,hogy csináltátok akinek sok a sava?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook