Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gynex csepp fórum

Gynex csepp (beszélgetős fórum)


1 2
2023. okt. 12. 05:10
Sziasztok! Esetleg valakinek nem maradt véletlenül Gynex cseppe eladó sorba? Szívesen átvenném. :)
2020. ápr. 16. 09:30
Van még itt valaki? :) Én most kezdtem 2 hete, ez a 4. hónap próbálkozásunk a babával :) Már szedtem korábban egyébként, mert akkor 50 napos volt a ciklusom és akkoriban segített. Remélem most is megteszi a pozitív hatását. Egyébként egy jó sztori: Ismerősöm akinek ciszták és hormonális probléámák, IR és minden volt de összejött neki a Gynex-szel az első hónap után :) Gyógyszer nélkül, mert azt más okokból nem szedhette.
2018. okt. 1. 13:26

Sziasztok


Ha kicsi mioma van akkor is lehetséges szedni a cseppet?

32. 6a6e086e31 (válaszként erre: 27. - Moncsicsi83)
2010. okt. 31. 06:21
Gyógynövénybolt,nagyobb gyógynövény patikák.
2010. okt. 31. 06:21

Én krónikus hólyaghurutra kezdtem el használni, arra bevált.

Amikor gyereket szerettem volna akkor is használta, de semmi nem történt.Ártani azonban biztos nem árt.

30. s700 (válaszként erre: 29. - Anita 28)
2010. okt. 31. 06:18

Ez a baj vele, hogy hozzá nem értők is árusítják!

Nekem sem fogadta be a szervezetem azonnal, kellett neki idő, először mást kaptam pár hónapig, csak utána a gynexet....

29. anita 28 (válaszként erre: 27. - Moncsicsi83)
2010. okt. 30. 19:39

Én is szedtem, de nekem bedurrantotta a petefészkeimet, érzékenyek lettek, így abbahagytam.

Most mastodynon cseppet szedek, attól meg a fejem fáj. Úgyhogy remek. Én már a menzi előtt 10 nappal barnázok, arra szedem, illetve szedném, ha bírnám.

A gynexet drogériában vettem, azt hiszem majdnem 7000 forint volt.

28. s700
2010. okt. 30. 14:45

Ez nem olyan, amit "csak úgy" szabad szedni!

Keress rá a neten hol van a közeledben Energy klub, ott ki tudják mérni mire van szükséged-mert lehet, hogy nem is erre- és az adagot is be tudják állítani!

2010. okt. 30. 13:55
Sziasztok. Páran ajánlották nekem a gynex cseppet, hogy hátha beállítja a menstruációmat és megoldás lesz bajaimra, de nem tudom hol lehet beszerezni. Vagyis egy netes helyet találtam csak, de semmi többet. Tudnátok segíteni? Ti hol vettétek?
26. s700 (válaszként erre: 25. - Judit8004)
2010. okt. 30. 13:46

Én úgy tudom, hogy 3 hét szedés után 1 hét szünetet kell tartani.

A cseppek számát így nem lehet meghatározni, az a nálad mért értékektől függ!

Az első pár alkalommal nem biztos, hogy teljesen pontosra állítja be a ciklusodat! Nem mindenkinek 28 nap a megfelelő!

De ha aggódsz, keresd fel az energy tanácsadódat és ő biztosan tud választ adni a kérdéseidre!

2010. okt. 30. 12:40

Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni abba,hogy másfél hete szedem a gynex-et első héten 3x3 a másodikon 3x4 és a harmadik héten meg 3x5 cseppet mondtak. Jól szedem? Mert ugyanis nem jött meg a mensim és ma vagyok a 42. nap,hogy utoljára meg volt és aggódom,hogy netalántán valami baj van.

Nagyon szeretnénk a férjemmel babát már.Énnekem a progeszteron szintem volt 3,6 és arra szedem.Ha tud valaki nekem tanácsot adni akkor légyszives írjon.köszönöm.Judit

24. s700
2010. júl. 9. 20:29

Akkor most nem értem. Ha abba akarod hagyni, akkor mindegy is. Hagyd abba és majd rendeződik a ciklusod. Én nem szedném a kettőt együtt.

Közben pedig másképp kell védekezni, ennyi.

2010. júl. 9. 20:23
nőgyógyász írta fel,mert nem akartam többé hormont szedni.16éves koromtól szedem 2,5 éve.Azt mondta ettől a csepptől beáll,rendszeres lesz és kevesebb(16évesen kórházba kerültem mert rengeteg volt a menzeszem és sokáig,azért irták fel a fog.gátlót),most pedig abba akarom hagyni,azért írta ezt fel,mert elvileg ez is rendezi.
22. s700
2010. júl. 9. 20:00

Akitől vetted, nem mondta el?

Én utánajárnék! És csak a gynexet kaptad? Nekem ez is furcsán hangzik!

2010. júl. 9. 09:49
sziasztok én is most kezdtem el szedni a gynex cseppet, azt ami sárga dobozban van. Fogamzásgátlóval egy időben is lehet szedni, nem csökken a fog.gátló hatása?mert ugyebár annak is van menzesz szabályozó hatása. sürgősen várom válaszaitokat+tapasztalataitokat!!
20. s700
2010. máj. 14. 19:07

Sziasztok!

Nekem is nagyon bevált!

Most vagyok 6 hetes terhes!

2010. máj. 12. 18:49
Nekem nagyon bevált. Rendezte a ciklusom és abban a hónapban sikerült is teherbe esnem, ahogy elkezdtünk próbálkozni. Bár lehet, hogy ez szerencse volt. Egy barátnőm már fél éve szenvedett a rendszertelen mensitől, neki 2 héten belül megjött és azóta(másfél éve) szabályos.
18. anita 28 (válaszként erre: 17. - Cristina1)
2010. febr. 21. 16:38

Szia!

Gyulladásos és hormonrendszeri eredetű nőgyógyászati panaszok, menstruáció előtti feszültség, rendszertelen havivérzés, folyások, petefészek-gyulladás esetén, valamint a változás korában a klimaxos panaszok enyhítésére, csontritkulásban, mellciszták és daganatok megelőzésére és kiegészítő kezelésére. Hozzájárul a méhnyakrák megelőzéséhez. A benne lévő fitoösztrogének óvják a méhnyálkahártyát. Harmonizálhatja az egész hormonrendszer működését, valamint előnyösen hat a lépre, a vastagbélre és a fehérvérsejtképzésre. Előnyösen alkalmazható férfi és női terméketlenség esetén...stb. Még többet az energy oldalán találsz.Nagyon rossz ízű, de szerencsére csak pár csepp kell belőle. Ki lehet bírni. Csak hasson....Az ára elég húzós (7.000). Én még méhpempőt eszem mellette, arról viszont csak jót tudok elmondani. A kettő állítólag nagyon jó, de hogy mikor lesz már javulás...Győzze kivárni az ember lánya...

17. Cristina1 (válaszként erre: 13. - Biobeby)
2010. febr. 20. 14:32
Szia! Olvastam amit írtál, és nagyon érdekelne, mert mi is 2 éve próbálkozunk. Miben segít pontosan ez a csepp? Mi van benne?
2010. febr. 20. 09:36

Sziasztok!


Sárgatest elégtelenségre kezdtem el szedni a Gynex cseppet három hete. Van valaki, akinek segített a csepp ezen a problémán? Két éve szenvedek emiatt, és már nagyon jó lenne, ha történne valami...

15. csimike83 (válaszként erre: 13. - Biobeby)
2010. febr. 17. 16:28

Szia biobeby!


Engem érdekelne a megmaradt Gynex.Megvan még? Mennyiért adod?Köszi!

14. s700 (válaszként erre: 13. - Biobeby)
2010. febr. 5. 18:57
köszi, aranyos vagy, de én csak 3x2 cseppet szedek és van bőven. Éééés remélem segít és nem kell már.....
2010. febr. 4. 20:00

Sziasztok!


Én is szedtem a gynexet, és a férjem is,szedtük 2 hónapig,és aztán terhes lettem. Előtte 2 évig próbálkoztunk mindennel,de nem jött össze.Aztán találtam rá erre.

2 dobozzal vettem,és az egyik megmaradt. Bontatlan!

Ha érdekel valakit,akkor írjatok.

12. s700 (válaszként erre: 11. - Af201eba28)
2010. jan. 24. 19:33

igen, talán kicsit több is lesz a pihi, mert előtte akarnék mérést csináltatni. Kedden hagytam abba, de majd csak pénteken ér rá elvileg a természetgyógyász. Anélkül nem folytatnám.

Meg ahogy észrevettem, jobb lenne nem a mensi előtt-alatt abbahagyni. Persze azt is kibírnám, ha mensi nem is lenne....:-)

Én is úgy vagyok különben, hogy örülök, hogy a görcsöktől megszabadultam meg az előtte lévő barnázástól.

11. af201eba28 (válaszként erre: 10. - S700)
2010. jan. 24. 17:50
szia, az jó, kismama még én sem lettem tőle, de görcseim nekem sem voltak, úgyhogy már emiatt is megérte kipróbálni! :-) akkor most tartasz 1 hét szünetet és újból folytatod a 3 hetes kúrát??
10. s700
2010. jan. 23. 13:07

Nekem pár napja jött meg. Igaz, 24 napra, de:

nem volt napokig barnázásom és

abszolut semmi görcs nem volt, ami meglepő volt, ugyanis rettenet fájdalmaim szoktak lenni.

Szóval ezeket a tüneteimet nem tudom másra fogni!

2009. dec. 15. 14:53
Bevált valakinek?
8. s700
2009. dec. 11. 13:08

Már egy ideje szeditek.

Tapasztalat?

7. Ztus (válaszként erre: 6. - Fermac)
2009. máj. 26. 15:00

Megírnád nekem, hogy iker terhességed lett-e?

köszi

2009. ápr. 29. 14:15

Sziasztok!


Én használtam a Gynex cseppeket. Van egy három éves kisfiam, és testvért szerettünk volna. Tavaly áprilistól próbálkoztunk,sikertelenül. Augusztusban szedtem homeopátiás szereket is ( Luteinum, Folliculinum), majd szeptember elejétől kezdtem el szedni a Gynex cseppeket. Sok jót nem tapasztaltam, az addig teljesen kiszámítható, rendszeres ciklusomat teljesen felborította, kimaradt. Közben elmentem dokihoz is, aki Clostylbegytet írt fel, de mellette azért továbbra is szedtem a cseppeket is. A november végi terhességi tesztem már pozitív volt, ki tudja vajon melyiknek köszönhetően.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook