Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekvigyázás ingyen fórum

Gyerekvigyázás ingyen (beszélgetős fórum)


2014. júl. 25. 14:09
Nekem szimpatikus az ötlet! Nyilván elötte meg kell ismerkednie a szülőknek és a gyerekeknek is,de nem elvetélt dolog! Mondjuk,biztos nem mennék ilyenbe bele,1.bizalmatlan vagyok,2.van elég dolgom a két sajátommal,nem tudom hogyan kezelnék még 1-2 csemetét...
2014. júl. 25. 13:12
Én sem bíznám idegenekre, bár az ötlet nem rossz. De csak ha jól megismeri a másikat. Én még bébiszitterre se merném.
2014. júl. 25. 12:18
Én bébiszitter vagyok. De talán én sem bíznám idegenre a gyermekem (max, ha vki ajánlja). Olyan sok aberrált ember van sajnos. :(
2014. júl. 25. 12:15

nekem nem tetszene. sosem biznam idegenre...

Nincsenek szomszédatitok, barataitok?

2014. júl. 25. 12:00
Mi ezt az ovis barátokkal oldjuk meg. Még mindig jobb, mint az idegenek...:(
2. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 1. - Tarcalibetty)
2014. júl. 25. 11:58

Szia!


Egy nagyon fontos dolgot nem írtál le! Hol laksz? Mert hiába lenne jelentkező, ha az ország két másik szegletében éltek... :)

2014. júl. 25. 11:44
Pár hete láttam egy riportot segítő körökről, ahol az emberek felajánlottak szolgáltatást stb. .Innen jött az ötlet hogy szívesen ismerkednénk olyan kisgyerekes családokkal akiknek kevés segítsége van nehezen tudnak kimozdulni a párjával...arra gondoltam hogy felváltva vigyázhatnánk egymás gyermekére, így lenne lehetőségünk kicsit kimozdulni kettesben a párunkkal...csak egy két órára(mert én már ennek is örülnék)...valakinek tetszene ez az ötlet?Vagy esetleg tudnátok megbízható és viszonylag olcsó babysittert javasolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook