Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerektartás külföldön élő extől fórum

Gyerektartás külföldön élő extől (beszélgetős fórum)

2016. jan. 27. 18:36
Magyar az exférjem. Ezért a magyar bíróság az illetékes.
2016. jan. 26. 22:26
Németeket nem érdekli, hogy miből, de fizetnie kell! 1 gyerek után 90 ezer Ft. 2 gyereknél nem tudom.
2016. jan. 26. 20:33
Elmégy a bíróságra ügyfélfogadási idôben, amikor panasznap van. Elsô kézbôl megkapsz minden szükséges, hivatalos tájékoztatást.
2016. jan. 26. 14:43
Kedves Fórumozók! Röviden leírom a történetem. 2 lányomat egyedül nevelem. Az apjuk (exférjem) külföldön él a feleségével és a közös fiúkkal aki 2 éves. Az exem munkanélkülinek mondja magát és otthon van a fiával. A felesége dolgozik. Németországban vannak. De nem hajlandó elárulni a címét. Amikor kimentek 4 éve akkor is munkanélküli volt. Akkor 2 évig a bíróság által meghatározott összeget fizette a felesége helyette ami 20.000ft volt. Tavaly emeltek rajta 2 ezer ftot. Most januártól ismét emeltek 2 ezer ftot. Jelenleg 24.000ft/2gyerek összeget fizetnek. Azt halottam hogy manapság a 20 ezer ft per Gyerek a reális egy havi gyerektartás. A fentiek tudatában van esélyem felemeltetni a gyerektartás összegét 40.000/2gyerekre. A nagyobbik lányom idén ballag általánosból. Jön a középiskola. Nagy teher lesz számomra. Ha külföldön él és munkanélküli (én nem tudom bizonyítani hogy dolgozik) akkor mit mond erre a bíró? Van esélyem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook