Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekkorom óta szeretnék motorozni, de félek is tőle. 😒 fórum

Gyerekkorom óta szeretnék motorozni, de félek is tőle. 😒 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. ápr. 17. 17:53
Bárki is a hibás, mindig a motoros húzza a rövidebbet..
22. horex
2023. ápr. 14. 21:56

Imádtam egész életemben a motort. A nagymotorommal kétszer is voltunk a Jugó tengerparton és napi használatban volt

Ma már az izületek miatt nem tudom használni, eljött az idő az eladásra, de a lelkem még nem engedi, 70 éves, felújitva a szobában áll

Kétüteműekre mindig "köpködtem", de néha most egy Simsont hajtok, de az is nyűgös már :(

Csodálatos dolog fiatalon

21. tien
2023. ápr. 14. 20:19

Én meg már nem bánom ,hogy a férjem eladta a Harley -át.

Jobb ez így .

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Puncsos)
2023. ápr. 14. 19:40
Patkánytól félek, nem bírom leküzdeni.
2023. ápr. 14. 19:06
Először a repüléstől is fél az ember, meg minden mástól, aztan csak leküzdi a félelmeit. Egyebkent meg nem kell ahhoz motorra ülni, hogy meghalhass. Bárhol érhet tragédia. Mondjuk az sz*r ha nem halsz bele azonnal, hanem csak lebénulsz örökre. Egy ismerősöm ismerőse még a huszas évei elején esett motorral, aztan soha többet nem tudott lábra állni. De egyébként senkitől nem függött, mert egyedül élt, mindent megcsinált, amit tudott, amit meg nem abban segítettek a haverok, szomszéd, rokon.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 46fc317cb1)
2023. ápr. 14. 18:59
Nem is a motortól, hanem azoktól, akik közlekednek. Hiába megyek én ésszel.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Puncsos)
2023. ápr. 14. 18:42
Férfi vagyok 😊
2023. ápr. 14. 17:40
Én nem csak hogy félek tőle, de minden szerettemet féltem tőle és azokat is, akik nem motoroznak, csak találkoznak motorosokkal a közlekedés során, mert sajnos nem mindegyik motoros teljesen normális (tisztelet a kivételnek).
15. 46fc317cb1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 14. 16:55

Pontosan így vagyok vele én is.

Félek tőle.

14. papája (válaszként erre: 8. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 14. 16:11

De igen, jó volt, mert fiatalok voltunk, mert szabadok voltunk, kötetlen volt az utazásunk, sok szép helyre eljutottunk, mert nem volt más.

DE kényelmetlen volt órákig ülni rajta hidegben, melegben, esőben, csomagokkal körbevéve.


Nem cserélném el az autót motorra, mert a kényelem és biztonság többet ér, mint a kaland (legalábbis ebben a korban) Kb. 6 évig motoroztunk.

13. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 14. 15:36

Én kipróbáltam, de nem ment, még megtartani is nehéz volt azt a böhöm nagy motort.

Kismotort viszont hajtottam, amíg nem terültem vele akkorát, mint a nagykabát.

12. Muraja
2023. ápr. 14. 15:31

Eppensegel most sem lenne rossz egy ketkereku valami ... ( nem liba kergetö ) plane imadok halaszni es ugy könnyeb lenne eljutni meg jobb helyekre hol az ember zavartalanul elvan . Soha nem tudnek ugy lenni a vizmellet hogy minden fele barom azonositast meg a mereg tudja mitt nem követelnek ... itt minden fri ... akarcsak Canadaban .

Csak varom hogy meg picit meleg legyen es akkor csak kint a viznel talalom meg magam .

igy most csak van egy kis sport kocsi elvisz ahova kell ..

11. Muraja (válaszként erre: 10. - Puncsos)
2023. ápr. 14. 14:52

Nem is de ! alacsony es könnyu a manövere .

Anno a regi szep idögben a havarem egy Jawa perak agyidös volt velem 1952 gyartasu majdnem uj kiszuperaltan a csech militer raktarbol . ket ullesu en imadtam !!!

Mi voltunk anno szlovakai Smalosok - az volt a sisakon !

Asztan jöttek a muszkak ...

10. Puncsos (válaszként erre: 7. - Muraja)
2023. ápr. 14. 13:23
Pedig ez az Indian nem kis motor. Most néztem. Nem egy női fazon. :) Köszi, jó lenne! De hat mikor nyerek en a lottón? :D
9. Józsibirka (válaszként erre: 7. - Muraja)
2023. ápr. 14. 13:18
👍
8. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Papája)
2023. ápr. 14. 13:16
Nem volt jó a motorozás fiatalon mint élmény?
7. Muraja (válaszként erre: 2. - Puncsos)
2023. ápr. 14. 12:54

Alig voltam 15 eves Jawa - 350 perakot hajtottam , utana Norton 500 es vegul Indian az jött be nagyon jol mivel az anatomiamhoz volt passzolva .

Sok szerencset !

6. Józsibirka (válaszként erre: 5. - Papája)
2023. ápr. 14. 12:54
👍
2023. ápr. 14. 12:51

Nekem jutott bőven motoros élmény (50 évvel ez előtt)

Udvarlómnak, aki a férjem lett, volt motorja, MZ. Apukámnak meg egy 250-es Pannóniája, amit mi is használtunk.

Sok éven át motoroztunk, bejártuk az országot. Jártunk a Magas Tátrában és a 3 hetes erdélyi nászutunkra is motorral mentünk.

A szülőkhöz is motorral jártunk, ez 170 km-es távolság volt.


Örültünk, hogy függetlenek, szabadok vagyunk, de folyamatosan arról ábrándoztunk, hogy vajon lesz-e nekünk valaha is autónk és ha igen, az milyen jó lesz.

4. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 14. 12:16

Ha nemlennél anonim, megbeszelhettük volna,

Én vinnélek pár kört, van négykerekű, Quad is, azzal először...

3. Józsibirka (válaszként erre: 2. - Puncsos)
2023. ápr. 14. 12:14
Kawasaki 👍
2023. ápr. 14. 12:04
Ezzel én is így vagyok. Úgy írigylem azokat a bőrszerkós csajokat akik nem a f*szijaik mögött feszítenek a mocin, hanem előttük. :) De tényleg. Ha egyszer nyerek a lottón, veszek egy Kawasakit aztan bejárom Ázsiát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook