Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik imádnak motorozni! fórum

Akik imádnak motorozni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. máj. 22. 18:11

Sziasztok Motorosok!

Elővettétek már a motorokat? Merre szoktatok menni? Én a motorozás szerelmese vagyok, de sajnos még nem volt időm leporolni a gépet, mert sok a munka... de úgy le mennék már a Balatonra :D Ti hogy vagytok ezzel? :D

195. gycsv
2012. szept. 11. 09:29

Sziasztok!

Szeretném kérdezni tőletek, aki motorozik és nem bőrruhája van hanem a hagyományos motoros ruhája. Azt szerintetek lehet mosni?

2010. máj. 24. 21:37
Sziasztok! Van még valaki ezen a fórumon?
2009. dec. 22. 12:33

huhúúúúúúúúúúúúúúú


Inci aki Finci!

Mostanában te is csak a naplód miatt jössz fel??

2009. dec. 21. 14:53

Sziasztooooooook!:)))

Valszeg úgy alakul lesz több időm jönni ide is!!!

2009. dec. 14. 08:41

sziasztok

látogatott ez a fórum?

190. inci-finci (válaszként erre: 189. - Nevice)
2009. szept. 4. 09:36
Az álmaidat sose ad fel , nem tudod mit hoz a sors...
189. Nevice (válaszként erre: 188. - Inci-finci)
2009. szept. 3. 23:07
már kicsi koromban is álmodtam hogy egyszer lesz egy ilyen nagy motorom :) csak nem gondoltam hogy lesz lehetőségem megvalósítani :)
188. inci-finci (válaszként erre: 187. - Nevice)
2009. szept. 3. 19:35
Ez egy élet stílus, tudom jól én sem adtam fel ...
187. Nevice
2009. szept. 3. 18:34

meg amúgy nekem azért sem kéne annyira nagyobb motor mert manapság úgysem megengedett a száguldás :D és sajnos sok rendőr rokonom van... nah meg persze a sok szabálytalanságból van szerintem a baleset... kocsik, motorosok...

Én is inkább a motorozás élményét akarom egy ilyen kicsit nagyobb motorral :) már alig várom... báár lehet el lesz halasztva a vétel 2 évre is mert most érettségizem és ballagásra meg szalagtűzőre sok pénz kell :( de akkor is megvalósítom nemsokára :)

186. inci-finci (válaszként erre: 185. - 673567bc24)
2009. szept. 3. 08:44
Szia Egy Suzuki 400- Banditom volt, a múlt hónapban adtam el családi okok miatt, de nem mondtam le a motorozásról mert van akivel megyek annak , egy kawa 900 ninja-ja van ..
185. 673567bc24 (válaszként erre: 184. - Inci-finci)
2009. szept. 3. 08:17

Igen,igaz,hogy más,de akkor is jó érzés!A száguldás,szabadság érzetet ad!Főleg 170-nél,szépen rásimulva a sofőrre,bedőlve a betontól 2 cm-re! :-)


Te milyen mocival motorozol?Mi egy gsr600 sal "megyünk"!

184. inci-finci (válaszként erre: 183. - 673567bc24)
2009. szept. 2. 19:25
Szia , utasként teljesen más, mint amikor te uralod a kis vasat.. és szerintem nem a száguldás a lényeg, Ha motorra ülsz az teljesen más érzés, más tudat, és tudni kell hol a határ..átváltozol , egy hétköznapi nőből egy motoros csaj leszel :)))
2009. szept. 2. 18:34
Hello csajok!Én is imádok motorozni,igaz nem én vezetek,de évek óta járok egy ismerősömmel!Imádom a száguldást!:-)
2009. szept. 2. 18:31
Oké jó utat, és vigyáz az utakon és főleg a kátyúkkal :))
181. Nevice (válaszként erre: 180. - Inci-finci)
2009. szept. 2. 18:14
hát lehet de azért elsőre beérem ekkorával is.. később ráérek nagyobbat venni :D
180. inci-finci (válaszként erre: 179. - Nevice)
2009. szept. 1. 15:57
Ismerős a helyzet de ez csak a kezdet lenne én már tudom :)))
179. Nevice
2009. szept. 1. 15:54
hát van benne valami.. de nekem úgymond elsőre egy ilyen is jó lenne... amúgy igazán csak arra kéne hogy legyen mivel dolgozni menni meg majd suliba meg rokonokhoz meg ilyenek szóval csak úgy motorozgatásra kéne... :)
178. inci-finci (válaszként erre: 177. - Nevice)
2009. aug. 31. 21:04

Szia!

Attól függ mire szeretnéd használni , de szerintem kicsi én egy 250-sel kezdenék anno azon kezdtem el tanulni utána egy 550 - es Kaván vizsgáztam az jó volt... De te tudod,,, nem csak a külső számít ... üdv. inci ..

177. Nevice
2009. aug. 30. 23:40

értem köszi... én is akartam vele várni még azért :)

amúgy nekem nagyon ez a Yamaha YZF-125 és a Honda CBF 125 nagyon tetszik ... ha vennék lehet ezek közül választanék... te mit szólsz ezekhez? :)

176. inci-finci (válaszként erre: 175. - Nevice)
2009. aug. 30. 23:13

Igen vezetheted ha nem korlátozott,

A magasságod akkor jó, én csak 160 cm , vagyok , így nekem állítani kellet a kutya csonton ..Néz szét a képes motorban nagyon sok jó motor van , de most már nem érdemes venni , mert nem nagyon használod ki , én elhalasztanám tavaszra, és nézném melyik van fent állandóan , arra lehet alkudni és így több ezret megtakarítasz, ősszel sokan elakarják adni a motort mert a szezon lemegy ,és ha ezt kivárod akkor spórolsz a vételáron ..és ha egy motor több hónapon át fent van a hirdetésben akkor nyertél rajta.. de ezt te tudod.. én így csinálnám .. és nem ugranák bele az elsőbe...nézzél meg többet és variálj .. lehet hogy valamelyik nem fog annyira tetszeni de még is jobb , és mennyi km-ter vanbenne , mire használták , gumik évjárata kopása, az sokat elárul a használatáról .. , fékbetét, műszaki , stb,,, mind mind befolyásoló tényező ..

üdv:inci ..

175. Nevice
2009. aug. 30. 21:51

Köszönöm a választ :)

250-est lehet vezetni A1-es jogsival? Én is lestem a túrákat mert azok is tetszenek... mondjuk még picit halasztom a vásárlást mert most érettségizem és azt mondták a szüleim hogy ha megvárom az érettségi végét még adnak nekem bele pénzt és akkor lehet tudok egy kicsit jobbat venni :)

amúgy azt sejtettem hogy lehet nem érne le a lábam némeik motorról... bááár 173 centi vagyok szóval nem biztos hogy nagyon kéne állítgatni... múltkor voltam boltban és néztem szépeket nagyon jók voltak csak nem próbálhattam ki :(

nah de mind1 azért írok én ide még attól is hogy egyenlőre nincs motorom :D remélem szabad!? :)

174. inci-finci (válaszként erre: 173. - Nevice)
2009. aug. 30. 21:28

Szia !

Én a helyedben egy 250-nest túrát vennék, mint kezdő motoros ,avval sokat lehet tanulni , megy kb max 150-net, de gördülékeny és megtudod tartani a súlya miatt, kb 130-150kg, sok .... attól függ melyik típus,és hány hengeres a kéthengeresnek az eleje könnyebb, a négyhengeresé nehezebb, meg mire szeretnéd használni ,ez mind mind összefügg. Nekem egy Suzuki bandit 400 túrám volt , sajna eladtam családi okok miatt, de jó kis moci volt, a súlya 170kg az nehéz és négyhengeres, ami azt jelentette hogy a súly az elejére esett nehezebb kormányozni , viszont a kanyarból kivitte magát és simán lehetett dönteni . Ha vennék másikat egy 250 Hondánál kötnék ki , vagy egy Kawasaki Eleminátornál ,vagy egy másik Banditnál , a lényeg hogy a talpad rendesen leérjem és meg tud tartani a motort, ha nem mert magas akkor a kutya csontnál lehet variálni vagy a hátsó rugóknál ...sok sikert , írj ha van valami kérdésed.. Jó utat...

173. Nevice
2009. aug. 28. 22:36

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem... van A1-es jogsim és szeretnék venni motort de nagyon nem tetszenek a kis robogók... :S meg persze nincs is pénzem robogót venni aztán pár hónap mőlva nagyot... szóval inkább valami nagyobbat szeretnék... persze nem úgy hogy rögtön száguldozni... azt nem is akarok... :) először is van őcsénynél egy bekötő út azon alig járnak és ott gyakorolnék míg nem lennék biztos magamban...


Nah de szóval az is lenne a kérdésem hogy szerintetek vehetek első motornak pl egy Yamaha YZF-R125-öset?


Köszi a segítséget... tudom hogy kicsivel kéne kezdeni de nincs annyi felesleges pénzem :/

Szóval várom a válaszokat :)

172. inci-finci (válaszként erre: 171. - Pintyőke72)
2009. ápr. 23. 00:17

Szia ,

Milyen motorotok van ???????Az enyém ott az adatlapomon , egy kis suzi 400-as . A páromé egy Kawa 400-as, ő avval is jár dolgozni . A suzit szeretem, most lett megcsinálva teljes felújítás , karbi szinkron, fék betét csere, gumik, stb az az igazság hogy szerintünk átvágtak mikor megvettem , de most már mindegy jó és működik , és semmi baja. Jöttök Kunmadarasra, a motoros találkozóra ?????,

Az autósokról annyit hogy én is vezetek más 20éve , de egy ideje elszabadult a pokol ,semmi tolerancia nincs, egyik félről sem , nem szeretem mikor a kisfiú megkapja apucitól a pici nagy autót és száguldozik mint egy örült ,,,és a némely motoros szintén hogy villogjon , nem tudják elképzelni hogy mire ülnek fel vagy mibe ülnek bele,, és ki sem számolni hogy mire képes a motorjuk vagy az autójuk , csak nagy legyen és lehessen vele veretni,villogni és mutogatni hogy nekem mim van . Ezek szerintem nem motorosok, a sebességet én sem vetem meg , de tudni kell hogy mire képes a moci, és én is mire vagyok képes, és nem a száguldásból áll részemről a motorozás...

Amúgy autóssal már én hadakoztam az úton pláne ha észre veszik hogy nő vagyok , hát kapják be , ezt úgy írom mint egy autós, aki motorozik ... Más különben mint autós a normális motorosokat tolerálom ,és szabad utat kapnak ... stb...

szia inci ,, remélem más is felébred,, itt a tavasz...

171. pintyőke72 (válaszként erre: 170. - Inci-finci)
2009. ápr. 22. 21:27

De,de én vagyok. Megjött a jó idő!Felhoztuk a mocikat Pestre,(eddig a nyaraló garázsában tároltuk) már görcsben van a gyomrom.

Valahogy én kilógok az imádók sorából, de a 3 fiú az elsők között van.

A kicsim most is motorozik valahol, tiszta ideg vagyok miatta.

Nem bízom az autósokban, (25 éve vezetek,naponta).A legtöbb

bunkó és köcsög a motorosokkal szemben.

2009. ápr. 22. 21:17
Halihó sehol senki ??????????
169. inci-finci (válaszként erre: 166. - Pintyőke72)
2009. ápr. 6. 21:55
Sziasztok , mi készülünk , Kunmadaras .Május 1-2-3 jó kis móka lesz remélem meg ilyen szép idő mint a hétvégén vagy annál jobb ...
2009. márc. 6. 03:51
én csak szeretnék:)
2009. márc. 6. 00:08
Mit is nevezűk motorozásnak.Embere válogatja.Én 10-évig motoroztam kőzúton muszájból de én még is nagyon élveztem.Az viszont már nem,hogy 10,év alatt 10-balesetem volt és mindig én voltam a vétlen szenvedő alany.Persze mindig csak itthon szük hazánkba,pedig europát be csavarogtam.Ma már félek kőzúton motorozni ezért inkább motocrossozom verseny szerüen.Országos bajnokság,no persze itt is vannak kamikázék de még is biztonságosabb mint a kőzút.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook