Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyeden vagyok és kaptam az APEH-tól adóbevallás csomagot. Ki kell töltenem? fórum

Gyeden vagyok és kaptam az APEH-tól adóbevallás csomagot. Ki kell töltenem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jan. 29. 10:05

Álítólag az idén elösször vállalkozikráaz APEH hogy helyetted öösszeállítja az adóbevallásodat és azt küldi meg Néked, hogy szerinte ennyi és ha egyetértesz vele aláírva , a felelősséget átválalva visszaküldöd. Ha nem értesz vele egyet, akkor csinálsz másikat, de szeritem, akkor készülj fel, hogy adategyeztetésre behívnak.


Tehát most nézzed meg, hogy van-e benne ilyen meghatalmazás féle, hogy állítsák össze a bevallásodat, akkor azt töltsed ki és küld el nékik.

5. 2a424e60e7 (válaszként erre: 4. - Dus)
2009. jan. 29. 10:01

Igen!

Attól mert GYED-en vagy az APEh felé ugyanúgy ki kell töltened.Meg kell várnod hogy beérkezzenek a jövedelmedről a papírok,és attól mert nem adózol,ugyanúgy be kell adni a bevallást

4. dus
2009. jan. 29. 09:59

Jelenleg Gyed-en vagyok! Van-e valami elszámolási kötelezettségem az Apeh felé?

Mert hát küldték a csomagot postán (A/4-es borítékban egy csomó nyomtatvány), de pl. tavaly nem kaptam. Akkor most mit kell ilyenkor csinálni?

Kell valamelyiket kitölteni?

A segítséget előre is köszönöm!

2009. jan. 29. 09:58
Én még nem:(
2009. jan. 29. 09:57
én is. :)
1. dus
2009. jan. 29. 09:57
Kaptam az APEH-tól adóbevallás csomagot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook