Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyed -táppénz mikor mit? fórum

Gyed -táppénz mikor mit? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 6. 18:17

sikerült elérnem őket azt mondták így járok a legjobban:)

ki is számolták a gyedemet:)

9. kicsilányka1984 (válaszként erre: 8. - Babszibobó)
2010. aug. 6. 10:31
azt mondták ez csak annál érvényes akinek a bruttója 140e ft.-ot meghaladja.majd beszélek jövőhéten egy könyvelővel is
8. babszibobó (válaszként erre: 7. - Kicsilányka1984)
2010. aug. 5. 19:26

valami itt nagyon nem stimm, de te tudod, hogy ennyiben hagyod e.

lehet nincs igazam, de nekem akkor is fura!

7. kicsilányka1984 (válaszként erre: 6. - Babszibobó)
2010. aug. 5. 18:47

ma megint rákérdeztem a bér szám osztályon.

megint azt mondták,hogy maradjak gyesen,mert ha nem a negyede pénzt fogom kapni ha meglesz a baba.

MEP -től már kérdeztem nem mondtak semmit:((((

6. babszibobó (válaszként erre: 2. - Kicsilányka1984)
2010. aug. 5. 15:36

Vissza kéne menned és eljönni táppénzre!

most csak gyest kapsz, sztem a táppénz több.sőt biztos, hisz a gyes kb 25000 ft!

A tgyást és a többit mindig visszamenőleg számítják a jövedelemből, így logikusan a kevesebből kevesebb lesz!

A helyedben bemennék a helyi regionális MEP-be és rákérdeznék, mert nagyon úgy tűnik a munkahelyed szeretné megúszni a plusz költségeket, sőt ha most visszamész előbb a szabadságodat ki kéne adniuk az elmúlt két évre, fizetett szabadság, az is több mint a gyes!kb 2 hónap, utána táppénz, így ugyanannyit fogsz kapni, mint az első babánál, persze valamivel többet,hisz két év eltelt!

2010. aug. 4. 11:52

javítok:

a munkahelyem azt mondta ne menjek vissza táppénzre

2010. aug. 4. 11:50
bocsi csak az elsőt olvasttam:)
2010. aug. 4. 11:49
táppénz,tgyás,gyed,gyes a sorrend.
2010. aug. 4. 11:48

terhes vagyok,de a kislányom még két éves múlt.a munkahelyem azt mondta nem mennyek vissza táppénzemet roszabúl járok ha meglesz a kisbaba.igaz ez?

azt mondják ha maradok gyesen akkor ha meglesz a baba a minimál bér 2x kapom majd ha visszamegyek táppénzre akkor a minimál bér 60%.-át.

szerintetek ez valóságos?

2010. aug. 4. 11:46
Gyed -táppénz mikor mit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook