Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gusztustalan eszközökkel próbál távol tartani magától és... fórum

Gusztustalan eszközökkel próbál távol tartani magától és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. szept. 27. 23:20

"Azért nem érdekel a véleményetek, mert rohadtul nem kérdeztem."


De látod, hogy a vallomáshoz tartozik kommentszekció, így bárki kifejtheti a véleményét, gondolom ezért is írtad ki. Ha valami nem tetszik, jelentheted, vagy a moderátor utána nézhet, de te sem gondolhatod, hogy a többség nem azért van itt hogy véleményt nyilvánítson.

26. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 27. 23:14

"Gusztustalan eszközökkel próbál távol tartani magától"


Egy férfinek nem kell külön kérvényt benyújtani hogy közeledjen feléd, ha fontos vagy a számára. Ha távol akar tartani, valószínűleg pont az ellenkezője történik. Mellesleg nem tudom mik azok a gusztustalan eszközök.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - 55Judit)
2023. szept. 26. 18:37
Dehogy válaszolok, van jobb dolgom is. Viszont nézd meg, hátha a konyhaasztal alatt van ... (A gyógyszered ami elgurult)
24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 18:32

"Gusztustalan eszközökkel próbál távol tartani magától és azt hiszi nem látok át mindezen. Mintha valami koszos kutya lennék, de még azt is jobban tisztelik. Elegem van mindenből, a megaláztatásból, a folyamatos elutasításból, mindenből..."


Királylány!

Áruld már el mik azok a gusztustalan eszközök amivel SE! tud magától távoltartani?😀 Mit tettél amiért még annyire se tud tisztelni téged mint egy koszos kutyát? Még így is kuncsorogsz utána? vagy pont ezért szereted annyira nagyon? Ha annyira eleged van belőle, miért nem szakadsz már le róla?


Na! Ezek költői kérdések voltak, nem várok választ, már csak azért se, mert ebbe a témába nem tehetek több időt! További jó rajongást, és élvezd tovább a megalázottságot! Megérdemled! Szia!🤣

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 55Judit)
2023. szept. 26. 18:19
Verés? 😄 Álmodj királylány...Nem egy buta, primitív alakról van szó. Fogalmam sincs te milyen körökben mozogsz, de nem is akarom tudni.
22. New(l) (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 11:54

Miért és mit kellett volna nyíltan közölnie veled, amikor te magad írtad, hogy:

"Nem mondtam el neki semmit, csak ráutaló jeleket adtam (a jóízlés határain belül)".

Azt mondod távolról szereted, de nekem inkább megszállottnak tűnsz. Valószínűleg ordít rólad, hogy teljesen rá vagy csavarodva. Ez ijesztő a másik fél számára.

Én elhiszem, hogy bele kezdesz kattanni az állandó visszautasításokba, de gyanítom, hogy valahogy nagyon szélsőségesen értelmezed a rajongást, meg a szerelmet, amit a kiszemeltjeid iránt táplálsz.

21. michelle.r (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 11:27

Az nem közlés, hogy minden módon megpróbál távol tartani magától?


Sanszod nincs arra, hogy valakinek megakadjon a szeme rajtad, amíg ezen kattogsz. Mert ez a már-már agresszív keserűség abszolút látszik rajtad.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. szept. 26. 10:34
Velem ő semmit nem "közölt" , legalábbis nyíltan nem.
19. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 10:09

Oké. Az, hogy itt minket minősítesz, szerintem egyikünket sem nagyon érint meg. Nem hiszem, hogy bármelyik hozzászólást rosszindulat vezért. A mi életünkre nincs hatással az, hogy te mit mondasz rólunk, hogy gyötröd magad. De a sajátodat tönkre fogod tenni, ha nem változtatsz.


Hiába szereted, ha ő nem akar hallani rólad. Azzal, amit művelsz, tényleg simán összehozhatsz magadnak egy súlyos betegséget. Ami azon nem fog változtatni, hogy ő hogy viszonyul hozzád, de magadtól minden lehetőséget el veszel.


Miért nem nyitsz magadnak egy titkos naplót? Oda írhatsz bármit, senki nem fog hozzá szólni.

18. 55Judit (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 10:08

Nem nagy az arcunk, csak étrhetetlennek tartjuk a helyzetet. Egyáltalán miért kell addig várni hogy gusztustalan eszközökhöz kell folyamodnia valakinek ahhoz, hogy távol tartson téged magától. Miért nem lehet a legelső elutasító jeltől viszakozni?


Biztos nem vagy te rossz, csak még nem találtad meg azt akivel azonos hullámhosszon vagy. Légy türelmes, és ne várd meg sosem hogy az elutasítás megalázássá fokozódjon. Mi értelme? Ne gondold hogy ha ragadsz, egyszer csak meggondolja magát és beléd szeret!

17. 55Judit (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. szept. 26. 10:02
És őt is. Könnyen verés lehet a vége ha végképp nem ért a szóból.
2023. szept. 26. 09:40

De nagy az arca itt egyeseknek...

Egyébként nem nyomulok rá, csak szeretem. "Távolból".

Nem mondtam el neki semmit, csak ráutaló jeleket adtam (a jóízlés határain belül) azt is csak feltételezem, hogy megneszelte mert furcsán kezdett el viselkedni, és olyan taktikákat alkalmaz amik miatt még minimum 10-15 embernek okoz nehézséget (nem áthidalhatatlan nehézségeket inkább kellemetlenséget) szerintem mindezt azért, hogy engem távol tartson. Sajnos kivételesen jók a megérzéseim ilyen téren, van már rossz tapasztalatom, más sincs. Semmi meglepő nincs abban, hogy negatív, agresszív vagyok és egyesek szerint pszichiátriai eset.

15. michelle.r (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 09:32
Pont az a bajod, hogy közölte. Akárhogy is közölte, tudod, hogy nem kellesz. Teljesen érthetetlen a nyomulásod. Kikészíted magad.
14. Violet18 (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2023. szept. 26. 09:24
👏👏👏👏👏 szívemből szólsz 😁😁
13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 08:54

1. Én sem csodálkozom hogy valaki minden erejével azért küzd hogy megszabaduljon tőled.

2. ha belegondolsz egy fordított helyzetbe te nem menekültél egy olyantól mint te vagy?

3. Ha rákos lennél, nem csodálkoznék rajta. valószínűleg a saját tested se tudja elviselni azt a mélyen gyökerező negativitást ami benned van.

4. Aki vallomást ír ki, számolhat a kommentekkel, hisz nem tiltja a szabályzat. ha nem szeretnél kommenteket, legközelebb egy papírlapra írd le azt ami bánt.

5. Ha változást akarsz, változz!

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Alnisa)
2023. szept. 26. 08:32
Mások már ennél kevesebb sz.r miatt is rég kicsekkoltak... Ennyit az életemről amit nem fogok ilyen alakoknak elmesélni. Néhány kommentet (amikre még mindig nem tartok igényt) olvasva ha én agresszív kismalac vagyok, egyesek itt felérnek egy vaddisznó-családdal.
2023. szept. 26. 08:21

Olyan vagy, mint egy agresszív kismalac.

Minek írod ki, ha nem èrdekel mit gondolnak erről az egészről.

10. Alnisa (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 08:10

Neked pszichiáterre van szükséged..... de tényleg. Nagyon nagy baj van a fejedben és agresszív vagy. Az ember ha nem kíváncsi más véleményére, akkor egy vallomást sem ír ki, mivel arra is lehet reagálni.

Saját magad degradálod le, aztán meg sajnáltatod magad, de ha szembeállnak veled, hogy hülyeség amit csinálsz, akkor agresszívan támadsz. Ha az életben is így viselkedsz, akkor ne csodálkozz, hogy nem kellesz senkinek.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Violet18)
2023. szept. 26. 07:50
Szövegértés 0.00 ... Ha nem lett volna világos, soha senki nem akart tőlem semmit, nem hogy kapcsolatot, fogalmam sincs milyen az amikor valaki szerelmes belém, mindig csak én szerettem bele valakibe, reménytelenül. De Őt túlságosan szeretem. Nem baj, nagy eséllyel rákos vagyok, nem lesz kár értem úgysem.
8. Violet18 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 26. 07:04
Kiakadhatsz h hozzád szólunk vagy esetleg elgondolkozhatsz rajta. Ne hidd h te vagy az egyetlen a világon aki így járt 🤦‍♀️ az ahogyan viselkedik veled egyértelműen azt jelenti h nem akar tőled semmit. Vedd már észre és engedd el, jobb lesz mindenkinek. Nézz előre, élj a mának és lehet pont egy ilyen "semmilyennek" induló kapcsolatból lesz a legjobb. De ne legyél pióca, azt senki nem szereti 🤷‍♀️
2023. szept. 26. 00:38

"Cukik" vagytok de láttatok "hozzászólni kötelező" kiírást a VALLOMÁSOM alatt?


Ja, nem, csak hát ha egy birka elkezdi, akkor zúdul utána a többi...


Kiírtam egy VALLOMÁST mert g.cire elegem van abból, hogy 30+ év alatt soha semmi másban nem volt részem csak elutasításban, de nekem is van SZÍVEM akármilyennek születtem. Igen, beleszerettem valakibe, akiben ismét annyi becsület nincs, hogy közölje, nem akar tőlem semmit és emiatt q...ra el vagyok keseredve.


Azért nem érdekel a véleményetek, mert rohadtul nem kérdeztem.


Lenne csak a helyemben valamelyik okoskodó 24 órára, mekkora szája lenne? A kérdés költői.

2023. szept. 25. 22:52
Nem lehet hogy te vagy túl erőszakos, hogy nem vagy képes elfogadni a helyzetet?
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 25. 22:03
Hát te aztán kitartón vagy, csak tudnám, ha már ezerszer kimutatta, hogy nem kellesz neki, akkor miért vagy még mindig egy "ragacs". Szállj már le szerencsétlenről, és éld a saját életedet...
2023. szept. 25. 19:44
....jah, vagy talán hagyd már ott, hagyd már békén. Elég gáz h szted gusztustalan módon akar lerázni....vedd már észre, h azért csinálja h tiplizz. úgy látszik a szép szóból nem értettél 🤷‍♀️🤦‍♀️
3. Myra
2023. szept. 25. 19:40
Talán úgy kéne viselkedned, hogy ne kelljen távol tartania magától.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 25. 17:26

Miért ragaszkodsz hozzá akkor, ha ilyen gusztustalan?

Sosem értem, miért aláztatja valaki magát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook