Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Graco babakocsi kérdésben szeretnék segítséget fórum

Graco babakocsi kérdésben szeretnék segítséget (beszélgetős fórum)


2014. máj. 30. 13:13
Graco az tuti,csak azt nem tudtam eldönteni,hogy a Quatro,vagy a Quatro sport..-))
2014. máj. 29. 22:14
Nekünk Graco Symbio volt imádtuk. Most már unokaöcsém használja, ők is szeretik.
2014. máj. 29. 21:28

Bocsi de szerinte babakocsit ne vélemények alapján válassz Mert kinek ez kinek az jön be :) Nekem Bergon2X dimension volt imádtam de nagy és amikor kicsi fiam már biztosan tudott ülni lecseréltem (még dönthető) de esernyő babakocsira .

Ha nem őszi baba lett volna akkor én is a Graco mirage plus babakocsi mellett döntöttem volna.

De például milyen terepen használod, mikor születik a baba , mire használod (tömeg közlekedsz e is vele)

Sok sok szempont figyelembevételével könnyebb lesz szűkíteni a kört

2014. máj. 29. 09:00

Szia!


Nekünk Graco Mirage volt. Az nagyon könnyű, travel systemes az is, lehet kapni üléssel is, anélkül is.

Nagyon szerettük. Könnyű, strapabíró! Jó nagy a tárolója is!

2014. máj. 29. 08:28
Nagyon nehéz kocsi, buszozni nemigen ajánlom. Viszont nem ráz, és szerintem jó nagy.
4. azure_ (válaszként erre: 2. - Fsziszi)
2014. máj. 28. 22:49

Szia! Én nem szerettem ezt a típust. Meg is váltam tőle, miután már nem használtuk. Nekünk a belerakható mózest a kisfiam már hazahozósan kinőtte. Kényelmetlen volt a sportkocsi neki az első hónapokban és kicsi. Most teljesen más nagy mózesű típust fogunk venni kisteónak.

Amit imádtunk viszont benne a bázistalp, amit a kocsiba lehet tenni és csak belepattintod a hordozót. A quattro tour-hoz volt ez is. A mostanihoz nem lesz. :(

2014. máj. 28. 22:33
Nekunk kis ideig quattro tour volt, nagyon kenyelmes, konnyen iranyithato, de nehez babakocsi. Csak amiatt volt ideiglenesen, mert kolcson volt. Szerettuk nagyon, vizszintesig lehet donteni, kiparnazott, klassz.
2014. máj. 28. 21:18
Sziasztok!Két féle Graco babakocsit néztem.Graco Quatro Tour,és a Tour sport, az az ívelt elejű.Akinek van,tapasztalata megosztaná velem,A sport sokkal kisebb mint a sima?Mi a különbség?Előre is köszi ha írtok.-))Üdv
2014. máj. 28. 21:17
Graco babakocsi kérdésben szeretnék segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook