Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Graco Mirage Plus TS Babakocsi Gianni .. Tapasztalata van valakinek? fórum

Graco Mirage Plus TS Babakocsi Gianni .. Tapasztalata van valakinek? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 7. 11:17
Thx. :D
2009. jan. 7. 11:17
Köszönjük, viszont
2009. jan. 7. 11:06

Az én kislányom imádta :-) Akkoriban még kuriózumnak számított az ilyesmi. Sokan meg is állítottak az utcán :-)

Minden jót kívánok Nektek!

2009. jan. 7. 10:58

:))

ez jó, s milyen igaz..

nagyon tetszik a kocsika.. biztos dugónak kényelmes lesz, remélem, érte van minden:))

18. Raistlin Majere (válaszként erre: 17. - 1f9774333a)
2009. jan. 7. 10:56
Azzal meg nem érdemes foglalkozni, hogy sokan lehurrognak azért, mert a hordozóban tolod... A hordozókendőben sem egyenes a kisbabák háta és mégis istenítik. Meg kell nézni, milyen egyenes háttal járnak azok az afrikai benszülöttek, akik egész napokra az anyjuk hátára vannak kötözve, szintén görbült testtartásban...
2009. jan. 7. 10:51
Oh, köszönöm... Sajnos én lábzsák nélkül kaptam, bár nekem a babám április-május körűl érkezik, agy nem hiszem,hog kelleni fog.... Most jött meg a kocsi, hamar össze is raktuk, s nagyon jó, hogy a hordi rá is kattan rendesen... tetszik nagyon, azt hiszem nem bántam meg
16. Raistlin Majere (válaszként erre: 3. - 1f9774333a)
2009. jan. 6. 23:47

Nekünk ilyen volt. Amíg kicsi volt a lányom mindig rápattintottam a hordozót és akkor pont szambe volt velem. Mikor már ült, akkor meg a rendes kocsirészben. Szerettem nagyon, mert kicsi, fordulékony, könnyű és könnyen összecsukható. Volt hozzá lábzsák, de soha nem használtam, pedig októberi születésű a lányom.

Most az öcsémék használják, ők is elégedettek vele. :-)

2009. jan. 6. 23:28
Tudom, de ha holnap megjön, akkor rögtön lecsekkolom.. remélem összeszerelve hozzák..
2009. jan. 6. 23:20
A neten még szét tudsz nézni, hátha lehet valahonnan, ha más nem marad a teszvesz :), de mózes nélkül sem lesz tragédia, megoldható úgy is.
2009. jan. 6. 17:37

Igen, csak hozzá való mózest nem sajnos...

holnap érkezik a kocsi:))

2009. jan. 6. 10:28
Nekünk a kocsihoz tartozott, de szerintem biztos külön is meg lehet vásárolni. Vagy az is lehet megoldás, ha másmilyen textilmózest veszel, ami jó bele. Ahonnan rendeltétek a kocsit onnan lehet kiegészítőt is rendelni?
2009. jan. 6. 09:17
Ti azt a hozzá illő mózesthol vettétek? vagy másmilyet, s azt raktad bele?
2009. jan. 5. 10:55
Nekünk nagyon hasznos volt. Bár az én lányom is nyári- látom Te is tavasz végén szülsz-, de jól ki tudtuk használni. Szerintem érdemes, mert így tudod szembe is helyezni és látod a babát séta közben. Eleinte ez fontos volt nekem, aztán már anélkül raktam bele, mert leginkább szunyált a kocsiban.
2009. jan. 5. 08:07
akkor megnuodtam. ezek szerint viszont kellene hozzá lehet a mózes kosár?
8. juccogo (válaszként erre: 7. - 1f9774333a)
2009. jan. 4. 21:20
:) Használjátok egészséggel, remélem sok örömötök lesz benne. Nekem néhány (szám szerint 2) barátnőmnek is ilyen van, ők is nagyon szeretik, nem volt gond velük.
2009. jan. 4. 18:28

jó valami jót is hallani róluk.

Nálunk ez karácsonyi ajándék volt, kedden hozza a postás is:)

2009. jan. 4. 13:07
Szia! Nekem a Graco Quattro Tour babakocsim van és csakis jókat tudok mondani róla. Kezdetben mózessel használtuk, ezt szembe tudod tenni, így látod a babát. A hordozót csak rövidebb sétáknál használtuk, így is szembe volt. Amikor nagyobb lett és már ült, akkor pedig nem volt gond, hogy menetiránynak megfelelően ül, mert úgyis nézelődött. Nagyon jó, strapabíró, mi imádtuk és ami szerintem ritka a maásodik gyereknél is fogjuk tudni használni, mert semmi baja sincs.
2009. jan. 4. 08:16
van benne valami, elgodnolkodtató
4. pmjudit (válaszként erre: 3. - 1f9774333a)
2009. jan. 3. 17:51

Ez igaz, de az újszülött órákig is alszik a babakocsiban, a hordozó nem kifejezetten erre van kitalálva. Valamint szélben, esőben, hogyan takarod be?

Persze Te tudod, de nálunk alapfeltétele volt a babakocsinak a fordítható tolókar.

Pl. így megoldható, hogy ne süssön a szemébe a nap akár újszülött, akár nagyobbacska és eseltelg már ül - egy fordítás és megoldódott a probléma, hidd el tapasztalat, két gyerekem van.

2009. jan. 3. 14:13

De újszültként akár a hordozót is lehet rá csatlakoztatni, s akkor veled szembe van..

Ha jól vettem ki a képekből

2009. jan. 3. 10:04

Nekem alapból az a bajom a Graco kocsikkal, hogy csak egyirányból tolhatóak, újszülöttként, minden járdaszigetnél és emelkedőnél lefelé lóg a baba feje.


Nekem átfordítható volt /van.

2009. jan. 3. 07:39
Graco Mirage Plus TS Babakocsi Gianni .. Tapasztalata van valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook