Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gondozónőknek ajándékot, mit? fórum

Gondozónőknek ajándékot, mit? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 26. 20:35
Egy boltban vettem készen. Van benne többféle csoki- táblás, kis szelet, pici desszert, bonbon, -kávé és nescafé, cukorka, bor, tea, sós rágcsi, mogyoró, ilyenek. Szép nagy csomag, jól néz ki.
22. Mókinca (válaszként erre: 21. - Lliinnddaa)
2011. júl. 26. 17:16
Mit teszel bele? (Kávé, kompletta, és...?)
21. lliinnddaa (válaszként erre: 17. - Mókinca)
2011. júl. 25. 15:10
Én most arra jutottam, hogy adok egy ajándékcsomagot közösen mindenkinek. Így senki nem marad ki, mégsem megyek nagy batyuval.
2011. júl. 24. 17:37
Sziasztok.Én is gondozónő vagyok egy kisvárosban.Megmondom őszintén nagyon jól esik ha valaki gondol arra, hogy megköszönje a munkámat.Végül is nem iratokat pakolgatunk ,hanem a pici gyerekek első elválását segítjük.Néha többet vagyunk velük mint a saját szüleik.De bőven elég egy csokor virág, egy köszönöm.Én személy szerint nagyon szeretem, ha képet kapok a gyerkőcről.Vannak nagyon régi( 20 éves)képeim és nagy-nagy szeretettel emlékszem rájuk, ha előkerül.Mindenkinek tudom még a nevét is, pedig akkor még Pesten dolgoztam és azóta nem találkoztam velük.Itt más a helyzet, látom őket ovodásan, iskolásan is, a szemünk láttára nőnek fel.
2011. júl. 24. 16:42
én vásárlási utalványt kaptam-suliban dolgozom- és adnék..lehet könyv, ruha, bármi..
18. bettike2007 (válaszként erre: 17. - Mókinca)
2011. júl. 21. 13:37
Szerintem felesleges,szépen megköszönöd mindenki hozzájárulását a gyermeked nevelésében,jóllaktatásában,gondozónőknek 1-1virág,csoki vagy amit gondolsz és szerintem tudják hogy hálás vagy.
17. Mókinca (válaszként erre: 13. - Bettike2007)
2011. júl. 21. 07:30

Szia Bettike!

Már lejjebb írtam, hogy én is ebben a cipőben járok. Akkor egyetértünk abban, hogy "felpakolva" nem illik menni, mert az tényleg kínos mindenkinek.

Mi kisvárosban lakunk, 2 gondozónőnk van. Áldom Őket fektemben-keltemben!!!!!!

Nagyon féltem a bölcsitől, mert a nagyobb lányom csak oviba járt. De így utólag életem egyik legjobb döntése volt, hogy beadtam.

Ezért is gondoltam, hogy a köszönő-szavakon túl valami külön ajándékot szeretnék venni.

Gondoltam még, hogy a konyhásoknak kávét...., de lehet, hogy az már túlzás???

16. Vivir (válaszként erre: 12. - Gyöngyi)
2011. júl. 20. 15:37
:)
15. bettike2007 (válaszként erre: 14. - Bettike2007)
2011. júl. 20. 15:33
de egy köszönet biztos jól esne nekik azért
14. bettike2007 (válaszként erre: 12. - Lliinnddaa)
2011. júl. 20. 15:33
szerintem csak a 2gondozónőnek,a másik 2is kap a saját gyerekeiktől:)
2011. júl. 20. 15:32
én gondozónő vagyok,volt hogy meg sem köszönték a munkámat,szerintem nem kell nagy ajándék,mert az nekünk is kínos,és felesleges mert hát ez a dolgunk és egy csokinak,jó szónak is örülünk(legalább is a többség)
12. gyöngyi (válaszként erre: 11. - Vivir)
2011. júl. 20. 15:18

"(Őszintén szólva nem nagyon csíptük egymást, szóval annyira nem feltétlen akarok a kedvére tenni :P )"

...akkor a hálóing tökéletes)))))

11. Vivir
2011. júl. 19. 12:47

Nem csoportszinten ajándékozunk, bár én preferáltam volna az ötletet, de nem.


Szóval egyénileg mindenki amit gondol. Az egyik gondozónénivel a bölcsin kívül összefutottunk néha, játszótéren erre- arra, beszélgettünk, őt valamennyire ismerem, miatta jutott eszembe a könyv, tudom, hogy neki tetszeni fog, amit vettem (mert megvettem) viszont a másik gondozónénivel, aki amúgy hivatalosan a gondozónk, nála szoktunk, na ővele soha nem beszéltünk annál többet, mint hogy volt-e pisi- kaki ebéd, alvás, így róla semmit nem tudok, csak hogy 2 fia van, egészségügyit végzett és utálja a gyerekorvosunkat. :/


D

e

végül úgy döntöttem, maradok a könyvnél és választottam egy olyat, ami nem kategorikus, Frei Tamás egyik könyvét. Szerintem bárki számára olvasható, mint egy napilap. :)


Írtam mindegyikbe versikét meg pár sort, köszönetet, a kislányom kézlenyomatát még benne hagyjuk és ennyi. Még ha nem is olvassa el, lehet egy ugyanolyan emlék, mint egy fényképes bögre vagy egy cserepes virág, nem? Elfér a polcon. (Őszintén szólva nem nagyon csíptük egymást, szóval annyira nem feltétlen akarok a kedvére tenni :P )

2011. júl. 19. 12:24
Hogy nevetni is tudjatok: kaptam én már hálóinget és füstölt kolbászt is ajándékba!!!
9. gyöngyi (válaszként erre: 6. - Mókinca)
2011. júl. 19. 12:23

Cserepes virág vagy ajándékcsomag több apró dologgal, illatszer, ha tudod milyet használ.

Tudom nem szép dolog elmondani, de ha már kap valamit az ember olyasmi legyen aminek örül...

A személyes ajándékok közül a fénykép a legjobb, mert az kis helyen elfér még akkor is, ha sok van belőle.

(Én 25 éve tanítok és szép albumaim vannak!)

8. kitrákotty (válaszként erre: 7. - Mamcili)
2011. júl. 19. 11:12

szerintem egyéni ajándékra gondolt a topikindító.


(ha mégsem, hanem a csoport nevében kérdezte, majd kijavít)

2011. júl. 19. 10:40

egy gyerektabló...

kis versikékkel fűszerezve amik a gyerekek kedvencei voltak :)

de legyenek rajta gondozónők is és azok is akik foglalkoztak velük :D

6. Mókinca (válaszként erre: 5. - Gyöngyi)
2011. júl. 19. 09:44

Szia!

Te milyen tippeket tudnál adni?

2011. júl. 19. 08:22
Olyasmit vigyál amiben biztos vagy, hogy örül neki vagy használni tudja.Én tanítónéni vagyok, tudjátok mennyi vázám és illatpárologtatóm van???
4. kitrákotty (válaszként erre: 7. - Vivir)
2011. júl. 19. 06:27
szerintem ez nagyon jó ötlet! :-)
3. Mókinca (válaszként erre: 2. - Mókinca)
2011. júl. 18. 22:12

Az én szempontom, hogy ne legyen nagyon nagy csomagja, mert az elég ciki, amikor "felpakolva" megy az ember. (Bár lehet, hogy nincs igazam.)

V

2011. júl. 18. 22:09

De nehéz! Én is pont ezügyben járok körbe az ismerősök között.

Sajna nem sok sikerrel.

Meg ugye az ár sem mindegy.

1. lliinnddaa (válaszként erre: 1. - Vivir)
2011. júl. 18. 22:06
Mi is ebben a cipőben járunk. Ajándékcsomagra gondoltunk (kosárkában kávé, csoki, tea, miegymás)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook